Набиране - смяна на катализаторите със резонатори

Тук можем да се уговаряме за масови покупки с намаление.
кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 126
Регистриран на: 22.04.2003
Местоположение: София
Кара: 740i

И аз искам да си махна катализатора

Мнение от Milionera213 » 10 Яну 2005, 12:13

Само не разбрах каква е цената и кога ще се осъществи. Иначе модела на колата ми го пише в профила!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1262
Регистриран на: 14.09.2002
Местоположение: София

Мнение от Eva* » 10 Яну 2005, 13:43

Цената зависи от самия модел автомобил. Аз направих пътеката, водих няколко разговора, очакват ви, но условието е все пак, да се представят пълни данни за автомобилите, за да се даде конкретна цена. Не е работа да зяпам на всеки по профила един по един и да си ги изсмквам от пръстите данните. Дайте го по-сериозно и то не толкова на мен, колкото на Шефа. :confused:
Да караш Peugeot е страст!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 10445
Регистриран на: 16.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 328i

Мнение от Leon » 10 Яну 2005, 16:00

Ох, пак се замотахме в омагьосан кръг... Аз доколкото разбрах, чакаме от ЕМ комплект да подадат сигнал,че можем да действаме и кога да стане това, точните данни на колите се събират за 2 часа, с Шефа сме се разбрали.
Never mistake motion for action...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1262
Регистриран на: 14.09.2002
Местоположение: София

Мнение от Eva* » 10 Яну 2005, 17:43

Съжалявам, но отговора на шефа на ЕМК гласеше, "да, да заповядат, но преди това, нека дадат инфо какви са моделите за да им калкулираме точната цена".
Иначе, няма проблем, изчакахме да утихне данданията там, да се съберете повече хора, да минаят коледните и новогодишните празници, офертата си стои. Ако решите и утре може да отидете. Резонаторите се вадят по каталог за всяко едно БМВ, според особеностите на двигателя. Предайте на The Boss данните, той има телефон за свръзка, звънка, два инфото, дават му конкретна цена и отивате.

Нищо лично. Аз просто направих пътечката.
Да караш Peugeot е страст!

Полковника
Аватар
Мнения: 2998
Регистриран на: 8.03.2004
Местоположение: в по- следния блок на София
Кара: мухите да се лепят по лявото стъкло

Мнение от TheBoss » 10 Яну 2005, 18:11

Последно потвърдили:

1. TheBoss - 2 бр. (М50) - потвърдил
2. Lion - 1 бр. - потвърдил
3. Engi - 2 бр. (M52) - потвърдил
4. Mr.White - 1 бр. - потвърдил
5. Milionera213 - (M42) - потвърдил

Моля напишете с какви двигатели сте, за да се обадя до сервиза. Хората чакат инфото за да дадат цените.

Дедлайн - 13.01.2005 год. След това се отказвам да се занимавам. Срамота е 2 месеца и нещо да не можеме да се събереме за едни цукала. Май този форум трябва да се прекръсти на "МАСОВИ ДРЪНКАНИЦИ за покупки". Не знам дали някой се е замислил, но от август до сега има само една реализирана покупка - на течност за чистачки и тя стана благодарение на Айса (и рязкото застудяване придружено със снеговалеж), на когото течността му излезе доста над 1,60 лв. Хора не може да караме само на единия ентусиазъм. Да се вземем в ръце и да свършиме и нещо реално, а?
Изображение

Полковника
Аватар
Мнения: 2998
Регистриран на: 8.03.2004
Местоположение: в по- следния блок на София
Кара: мухите да се лепят по лявото стъкло

Мнение от TheBoss » 13 Яну 2005, 19:32

Говорих с човека, който ще ни сменя гърнетата. Добрата новина е, че не го притеснява факта, че сме останали 5 човека. Лошата е, че цената ще зависи от състоянието на катализатора. Обяснявам: катализаторите ще бъдат изкупени и в зависимост от това колко тежи (т.е. колко е останало от катализатора) ще се определи и цената която ще платиме. Може да е 15 лв. , а може и 40. Така че да се молиме да не сме си издухали питите през аспуха :).
Сега конкретно как ще стане смяната. В сервиза има 8 работни места и предложението е да отидеме всички заедно. И докато си пиинеме кафето хората ще турят резонаторите. Въпросът опира до това кога да стане това. Аз съм на дежурства и моля да се съобразите с моя график. Свободни са ми 17 и 18 (но е прекалено близо); 20, 21; 26, 27 и месеца свърши. Обадете ми се до неделя вечер за да запазиме ден. Обсъждайте тук, ако искате. Телефона -> на ЛС.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 355
Регистриран на: 8.07.2003
Местоположение: София

Мнение от Mr.White » 14 Яну 2005, 9:18

Лично аз предпочитам да е събота или неделя,но зависи другите как са с времето.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 10445
Регистриран на: 16.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 328i

Мнение от Leon » 14 Яну 2005, 10:02

На мен също ми е най-удобно събота, но Иво е на работа. От изброените горе дати само 21-ви ми е невъзможно поради петъчната лудница в работат. Една седмица е достатъчен срок да се стиковаме 5-6 човека.
Never mistake motion for action...

Полковника
Аватар
Мнения: 2998
Регистриран на: 8.03.2004
Местоположение: в по- следния блок на София
Кара: мухите да се лепят по лявото стъкло

Мнение от TheBoss » 16 Яну 2005, 9:29

Какви 5-6 бре :)
Вече сме само 4-ма (Енджи се отказа също-има 2 ламди и се притеснява дали ще бачка нормално). Абе пълна излагация :(
Изображение

рекламен агент
Аватар
Мнения: 56
Регистриран на: 5.02.2005
Местоположение: СОФИЯ

Мнение от 01 » 05 Фев 2005, 17:00

Eva* написа:Отговора е положителен за смяната и отстъпката, но има един момент, все пак ще трябва някакъв опис на колите, кубатура и модел.

Ще оставя на Шефа телефона на Управителя на сервиза, сина на моя шеф, за връзка от мое име. Нещата не са се загубили, продсто имаше малко вълнения, които вече утихнаха.

Смяната ще се осъществи в сервиза в Павлово, на Околовръстното.


И ква стана тази работа с катализаторите? :?: :?: :?:
Имало е уговорка за някъкъв понеделник, но никой не е отишъл.
Имам възможност да влияя на процеса за смяната-0888710202.
Ако има още "мераклии" обадете се, но колите да бъдат поне повече от три в пакет.
И кво от това?

Полковника
Аватар
Мнения: 2998
Регистриран на: 8.03.2004
Местоположение: в по- следния блок на София
Кара: мухите да се лепят по лявото стъкло

Мнение от TheBoss » 06 Фев 2005, 9:38

Ами то ние сме 4-ма, така че ще сме в пакет. Ама в тоя студ, пък и Банско предстои. Май народа се е поотказал.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 65
Регистриран на: 1.02.2005
Местоположение: София - най-голямото село...

ами...

Мнение от bonbonev » 06 Фев 2005, 23:12

Дайте ми някаква ориентировъчна цена моля Ви...И ако някой има желание да ми обясни с две думи дали ще се прцакат показанията на ламбда сондата (щот кат си гледах колицата отдолу - ако не се лъжа в катализатора влиза някакъв кабел - та мисълта ми е да не се шашне компа... :uups: ) и каква ще е ползата реално след подмяната на катализатора с гърнето...

П.С. Благодаря предварително за отговора(ите)! Принципно съм навит - ако не е една торба пари..(ако става въпрос за 15-40лв. - супер /щот ми писна - кат ме чуят, че карам БМВ и едни баснословни цифри се почват... :confused: , а аз всъщност въобще не съм богат... ) и ако повече ще е в полза за колата, отколкото във вреда...- няма проблеми.

Полковника
Аватар
Мнения: 2998
Регистриран на: 8.03.2004
Местоположение: в по- следния блок на София
Кара: мухите да се лепят по лявото стъкло

Мнение от TheBoss » 06 Фев 2005, 23:35

Здравей и добре дошъл. Ако си с двигател М50 няма да имаш никакъв проблем. Енджи изказа едно мнение за М52, т.е. имало две сонди и можело компа да се ошашка. Аз не съм наясно с неговия мотор и не мога да те посъветвам нищо, ако и ти си с такъв. А цената ще се определи от теглото на катализатора, т.е. по-тежък кат -> по-евтино гърне. Ако решеш да се включиш си добре дошъл.

П.С. намали си аватара на около 110-120 или помоли някой да го направи. (Василене, извинявай, че ти изземвам функциите ;) )
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 65
Регистриран на: 1.02.2005
Местоположение: София - най-голямото село...

хмм..

Мнение от bonbonev » 07 Фев 2005, 0:36

абре по ВИН го дават М50 мотора...ама май-ми е некфа нестандартна колицата - климатроник feat. ел. шибидах :shock: А цената колко макс. може да стигне за процедурата и дайте да се разберем кой ден щот аз съм едни смени шантави...във вторник и сряда съм дневни после съм 2 нощни...та кажете да се дигаме да пиим по бири пък да ни оправят грънците prez tuj wreme... :bchug:

а че е с VANOS с-ма има ли значение?

...и то хидравличен :)
Аватар
Мнения: 3314
Регистриран на: 1.12.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: джата
Мечтае да кара: на Ринга
Детайли за колата: Двете 2и2ки

Мнение от krika » 07 Фев 2005, 2:46

А бе М52 е с две сонди ма преди катализатора :!: При М52tu е друга бира :winky:

ПредишнаСледваща

Назад към Масови покупки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook