Дискусия - Гориво

Тук можем да се уговаряме за масови покупки с намаление.
младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 692
Регистриран на: 17.04.2004
Местоположение: Пловдив

Дискусия - Гориво

Мнение от Metallium » 25 Сеп 2004, 18:45

Има ли място където биха ни направили отстъпка ако вземем някакво брутално количество бензин/нафта..някакви снабдители?

Да кажем на мене лично ми трябват по 200литра 95/98 и дизел...
Съжелявам ако това е дискутирано преди това...ама с тея цени по бензиностанциите... :(

Летящия холандец
Аватар
Мнения: 19401
Регистриран на: 10.01.2003
Местоположение: предимно в гаража
Кара: M3E30х2,M3E36х2,M3E92,M5E39х2 и др.

Мнение от ///Явор » 25 Сеп 2004, 20:11

да и аз сьм навитак на 200-тина килца. :D митето трябва да разясни какво е минималното количество и на ква цена :wink:
Изображение
С ЧАТ НА Л.С. НЕ МИ СЕ ЗАНИМАВА Работно време 10:00-18:00 тел:0887616782

Слави
Аватар
Мнения: 7952
Регистриран на: 20.03.2003
Пол: Мъж

Мнение от © » 25 Сеп 2004, 20:45

http://www.lukoil.bg/2_compl-rafin.htm

в момента бензиностанциите които купуват от ЛУКОЙЛ си слагат по 10-12ст на дизела и до 20-22ст на А95 .. като сложиш транспорт, данъци .. май не остава много т.е. за малко количество отстъпката която ще получите въобще няма да я усетите

друг е въпроса ако горивото се вземе от другаде :lol:

но все пак ако много хора /БМВ клуб, БМВ ентусиасти и т.н./ зареждат от една и съща верига бензиностанции би могло да получите някаква постоянна отстъпка от цената... поне аз бих направил така

Компактен
Аватар
Мнения: 1365
Регистриран на: 11.12.2002
Местоположение: Sofia

Мнение от quixzole » 27 Сеп 2004, 10:23

Още преди време говорих с един колега от отдела за издаване на карти с отстъпка, каза ми ,че няма проблем, трябва просто да пуснем едно писмо до шефа на отдела и да обясним в свободен текст за какво става въпрос....да посочим колко автомобила има в клуба, по колко приблизително гориво смятаме, че ще зареждаме на месец.......също така трябва да представим съдебното решеине за регистрация на клуба и списъка с членовете.....тва съм го казал преди полвин година, но писмо от УС на клуба още несъм получил :roll:
И накрая да уточня, че картите са само за членове на клуба :!:
Изображение Изображение Изображение Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 10445
Регистриран на: 16.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 328i

Мнение от Leon » 27 Сеп 2004, 10:38

Мисля,че наистина е време да предприемем нещо по отношение на бензина! Масла и гуми се сменят на 10-20-30 хил. км. А бензина си върви нон-стоп. Да не говорим,че за седмица тихомълком отиде 7-8 ст. нагоре... :evil: За съжаление петролните фирми не са ми точно стихията... :cry:
Never mistake motion for action...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3867
Регистриран на: 20.10.2003
Местоположение: Шумен
Пол: Мъж
Кара: буретата да пресъхват

Мнение от Alexi » 27 Сеп 2004, 10:51

от Шел и ОМВ за отстъпки забравете .. не им е в политиката .. Някой частник по може да се навие.

Компактен
Аватар
Мнения: 1365
Регистриран на: 11.12.2002
Местоположение: Sofia

Мнение от quixzole » 27 Сеп 2004, 11:04

Alexi написа:от Шел и ОМВ за отстъпки забравете .. не им е в политиката .. Някой частник по може да се навие.

Говоря за Лукойл - отстъпката може да е от 3 до 5 ст. за литър,зависи колко общо ще зареждаме, не е много, ама не е и като без нищо :wink:
Изображение Изображение Изображение Изображение

Доктор на БМВ науките
Аватар
Мнения: 1854
Регистриран на: 9.02.2004
Местоположение: В хасиенда на края на града
Пол: Мъж
Кара: 400 коня и едно магаре зад волана

Мнение от Vasilen » 27 Сеп 2004, 13:08

Намерил съм бензиностанция в която освен 5 ст на всички горива ще ни дадът и отстъпка и за автомивката!
Предложението е и да направят магнитни карти за ентусиастите за да зареждат постоянно с тази отстъпка!
Отгоре на всичкото биха издържали и няколко дрифта без да викат :cop: 8) собственика е заклет фен БМВ :P
Тъй че ако искате да подрифтим в четвъртък и да им пробваме горивото(казват че го зареждат от Лукойл)
May the BMW force be with you!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 10445
Регистриран на: 16.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 328i

Мнение от Leon » 27 Сеп 2004, 14:48

Кажи коя е тази бензиностанция, къде се намира, ако знаеш актуалната цена на горивата и да действаме!
Never mistake motion for action...

Доктор на БМВ науките
Аватар
Мнения: 1854
Регистриран на: 9.02.2004
Местоположение: В хасиенда на края на града
Пол: Мъж
Кара: 400 коня и едно магаре зад волана

Мнение от Vasilen » 27 Сеп 2004, 15:19

http://bgmaps.com/map.asp?sid=e639b1279bed4bb83f140f0f7c9227ed&city=sofia&str=%D5%C0%CD+%CA%D3%C1%D0%C0%D2&num=1&maxnearest=5&nType=23&oName=&oType=9&Map30_65.x=157&Map30_65.y=64
Ето къде се намира, в събота заредих 95 на цена 1.47 при условие че на другите бензиностанции беше вече 1.55, управителя е на разположение по всяко време, младо момче много впечатлен от форума ни 8)
May the BMW force be with you!

Bimmer Group
Аватар

Мнение от Bimmer Group » 27 Сеп 2004, 15:28

До края на годината ще стартира нов "Баварски" център в който ще има Бензиностанция, Авто мивка, и Сервиз специално за хора притижаващи автомобили от BMW Group 8) А те са разбира се BMW, Мини, Range Rover и тн.
Та всички притежатели на Великата марка ще имат магнитни карти с които ще ползват отстъпки за всичко включително и горива! Най-вероято бензина и дизела ще е по евтин с 10-12 ст. да се надяваме че ще се разберем с ЛукОйл. В момента сме в преговори 8) Догодина в София ще се пуснат още два такива центъра, има и замисъл и за феновете от Пловдив - но едно по едно!!!
До сега не бяхме писали тук във Форума за да е изненада, но щом подхванахте темата няма повече какво да бава информацията повече :wink:
Ако имате въпроси - питайте :)

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 10445
Регистриран на: 16.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 328i

Мнение от Leon » 27 Сеп 2004, 15:39

Ето това е наистина приятна новина! Сигурен съм,че ще има успех, а ако стане, както го описвате, имате си редовен посетител :wink: Очакваме повече подробности!
Never mistake motion for action...

Гост
Аватар

Мнение от Гост » 27 Сеп 2004, 15:45

Дано да е така и ние се надяваме всички да са доволни - но нещата стават много трудно - визирам България :( колкото и да ми е неприатно да го кажа но тук всички искат пари и гледат да ти попречат да направиш каквото и да е! Ще се справиме някак си :)

Малко Offtopic Защо не ми праща ключ за регистрация на е-майла ?

Bimmer Groupp
Аватар

Мнение от Bimmer Groupp » 27 Сеп 2004, 15:47

Тва горе бях аз :oops:

по-добре 2л пепси от 1.6л хонда
Аватар
Мнения: 5880
Регистриран на: 8.03.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: каквото намери в гаража

Мнение от I.Voykov » 27 Сеп 2004, 16:13

Anonymous написа:Малко Offtopic Защо не ми праща ключ за регистрация на е-майла ?

Имаше проблем с пощата защото е в mail.bg, но го оправих.

Сега за центъра предполагам, че тук всички с нетърпение очакват всякаква информация относно това и ще ти бъда много задължен ако отвориш направо нова тема в която да напишеш повече подробности.

П.П. Не е лоша идея да се установи личен контакт между вас и ръководството на нашия клуб за да помислим с какво можем да си бъдем взаймно полезни.
Изображение
http://WWW.BMWBG.CLUB
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Are you ///M enough ...?

Следваща

Назад към Масови покупки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook