4-та Национална Е36 сбирка

Тук се дискутират срещите.

Модератори: mitaka7, Общи модератори

Дон Кроки
Online
Аватар
Мнения: 3880
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

4-та Национална Е36 сбирка

Мнение от Kroki » 12 Юли 2018, 21:56

Изображение

А вие готови ли сте за 4 та Национална Е36 Сбирка ??!?!?

На 21.07.2018г. Ще избухнем на писта Дракон село Калояново съвместно със 2-РИ кръг на #BMWCup !!!

Записах те ли се да борите с хронометъра ? Ако не сте може да го направите при Ma ria Staykova нашият race директор

Поръчахте ли свойте стикери ? Ако не сте може спокойно все още да ги поръчате! Свържете се с Лило Георгиев.

А ако ви харесват новите мега яки тениски направени специално за евента могат да бъдат поръчани до 12.07.2018 #RAW

За да заявите своя куверт за вечерното Е36 Party с нашия невероятен DJ Teo Popov , само трябва да се свържете с Dimitar Dimitrov до 19.07.2018г. : )))

Тази година освен всичко останало ще може да замерите свойте люБИМИ на заветните 402 метра ! Има ли Ten seconds Car ?

Освен всичко това сме приготвили много забавления , игри и конкурси , станете част от Е36 Триатлон 2018 , нашата "hide and seek" игра , участвайте във виктороната "Е36 Quiz " и още и още много : )))

Нашите приятели от @hydro-tuning.com ще присъстват за да покажат как става магията : )))

ВСИЧКИ СА ДОБРЕ ДОШЛИ, ДА СЕ ЗАБАВЛЯВАМЕ ЗАЕДНО. ЕДНА МАРКА, ЕДИН МОДЕЛ, ЕДНА ДЪРЖАВА, ЕДНО СЕМЕЙСТВО !!

#E36NATION

Вход на събитието : 5 лева
Закупилите стикери предварително не плащат вход!!


Линк към мероприятието във FB: https://www.facebook.com/events/385585285266296/
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

Назад към Събори/Мероприятия

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook