КАКВО ЩЕ ПРАВИМ С ЕКО-то

Тук се дискутират срещите.

Модератори: mitaka7, Общи модератори

Акулчо Костенурков Нинджов
Аватар
Мнения: 4664
Регистриран на: 7.08.2002
Местоположение: The city of Angels;)

КАКВО ЩЕ ПРАВИМ С ЕКО-то

Мнение от ati » 22 Юли 2003, 9:55

колеги,мисля,че е редно да обсъдим един важен въпрос относнс редовните неделни сбирки на бензиностанция ЕКО
вече втора неделя(формулна неделя) поред от Еко твърдят,че им е развален телевизора,а през седмицата хора са го виждли да работи :arrow: явно по време на формулата сме нежелани там.
проблемите обаче са два-къде ще гледаме формулата и по важното
КЪДЕ ЩЕ СА СБИРКИТЕ :?:
вече много хора знаят,че в неделя там има БМВ-ентусиасти и често без да гледат във форума идват направо там.Плюс това мястото е голямо,има къде да се спрат колите(има и даже място за екшън :twisted: ) на всички е еднкакво отдалечено и лесно се намира.
аз предлагам даси оставим неделните сбирки там от 15.00 часа както досега,а ако има формула да се събираме към 14.00 и да мръдваме към предварително оговорено място.в противен случай рискуваме да объркаме доста хора и докато научат новото място ще има отлив на хора или разкарвали се напразно.
мисля,че щом вече сме си създали този сборен пункт да го позлваме дори само за да се съберем там,независимо какво ще правим или къде ще ходим
моля кажете и Вие какво мислите
Последна промяна ati на 24 Юли 2003, 1:14, променена общо 1 път
След каране не ти ли треперят краката, значи просто си се возил

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 305
Регистриран на: 11.05.2002
Местоположение: space

Мнение от bip » 22 Юли 2003, 11:01

тва за телевизора е параноя
не мисля 4е не ни искат
екото е перфектно място
ако имат проблем ще го споделят
големи хора са
~karmapa chenno~

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2736
Регистриран на: 13.02.2002
Пол: Мъж

и аз мисля така

Мнение от Любо Мегов » 22 Юли 2003, 11:20

и аз мисля че ако имаха проблем с нас щяха да ни кажат
на следващата сбирка се наемам да разпитам

пък и BMW_POWER се познава с шефа та обеща да разпита за случая.......

Петко ///M големия
Аватар
Мнения: 2369
Регистриран на: 1.12.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E46 330xd / Mini Cooper S

Мнение от BMW///M-ma6inata » 22 Юли 2003, 21:12

Наистина няма причина да не ни щат на ЕКО-то,щото само като помислите нашата агитка :twisted: какъв оборот им прави...

8)

viper
Аватар

Мнение от viper » 22 Юли 2003, 21:26

Т'ва за оборта си е така, ама може би плашим клиентите с голфове :twisted:
Ако ние сме им проблема - да си е..т мамата - има и други места с телевизори и голям паркинг. Мисля, че съм виждал в някои ОМВ-та такава обстановка :idea:

Акулчо Костенурков Нинджов
Аватар
Мнения: 4664
Регистриран на: 7.08.2002
Местоположение: The city of Angels;)

Мнение от ati » 24 Юли 2003, 1:13

ами ОК тогава,занчи сбирките си остават там :D
След каране не ти ли треперят краката, значи просто си се возил

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 117
Регистриран на: 3.12.2002

Мнение от ATM racing team » 24 Юли 2003, 15:17

viper написа:Т'ва за оборта си е така, ама може би плашим клиентите с голфове :twisted:
Ако ние сме им проблема - да си е..т мамата - има и други места с телевизори и голям паркинг. Мисля, че съм виждал в някои ОМВ-та такава обстановка :idea:

ЕЕЕ стига с тия Голфове.....прилича ми вече на параноя. Където и да идеш по света ще видиш голфове...просто защото са най-мосови.....Аз какво ако идвам да си спирам каручката на НДК ли ? Ако някой говори с шефа на бензиностанцията няма да има проблем. Аз дори бях подпитвал дали може на 1 стена да си закачим наша картина/става дума за VW BOXER CLUBA/ мисля че нямаха против, но аз нещо не ми стига времето да се занимавам. А можи и да докараме малко медии да понапишат за нашите сбирки и така и ЕКО ще си получи реклама и оборот.

Назад към Събори/Мероприятия

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook