Отзиви след Тиймбилдинга

Тук се дискутират срещите.

Модератори: mitaka7, Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 408
Регистриран на: 18.06.2009
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: E39 523i

Отзиви след Тиймбилдинга

Мнение от Plamin » 02 Окт 2011, 16:44

Отварям нова тема с цел всеки един да изкаже своето мнение за мероприятието независимо дали е доволен или не, именно, за да може занапред все така да се организираме, да се сплотяваме и веселим и да става още по добре.

Ето и първото мнение по въпроса (моето) :)

Организация - просто уникална :bowdown: с благодарности за положените усилия от страна на хората, които направиха това събиране възможно- начело Пистата, разбира се, да споменим и Бисер - те показаха, че има ли желание, винаги се намира начин, и се справиха повече от перфектно с организацията и провеждането (Момчета, ще ви викам като дойде време да ми организирате сватбата) :yes: За тези, които не дойдоха:
Скара - на корем
Бира - до пръсване
Пейнтбол -голяма веселба (болезнена за някои)
Вечеря с диджей в ресторанта на хотела - просто нямам думи по снимките сами решете :yes:

Но стига хвалби, сега критиката :)
критиката ми е към регионалния представител на Пловдив
За тези, които не знаят, беше взето решение от горепосочените със знанието на Ицо, че ще има изненада за присъстващите. Тя беше, че в момента, в който се очакваше да се вадят по 25лв. на човек, да им бъде казано МЕРСИ, НО НЯМА НУЖДА понеже сте направили всичко възможно да присъствате. Но за жалост накрая се наложи Пистата да дава пари назаем, защото дори по 25лв. от нечлен не стигнаха да се плати сметка, която не надхвърли отпуснатия бюджет.
Въпрос : Как може да си позволиш да не вземеш наличните пари за това мероприятие и да излагаш името на клуба когато дойде сметката?!?!
Добре, че му бяха дадени пари на заем, та да не се срамим пред хората, които останах очаровани от културата и сплотеността на нашия тим!!!

П.С. Ще помоля темата да не се трие или заключва, тя е за отзиви, както след всяко едно мероприятие, провеждано от БМВ Клуб България!
Изображение


Аватар
Мнения: 34
Регистриран на: 22.08.2010

Re: Отзиви след Тиймбилдинга

Мнение от DEZERE » 02 Окт 2011, 17:40

Темата е абсолютно безсмислена!
Чрез нея освен да се разединим още повече,друго няма да се постигне!
С критики и положителни отзиви от сорта този ми е приятел,а другият не нищо няма да стане!
Както аз така предполагам и доста хора не са и предполагали,че всички пари които Росен Коларов ни отпусна,както и от членският внос на хората ще отидат за ядене и пиене за 1 вечер,шатричка и скара.....мисля,че това е причината и да не са взети всички пари.
Все пак следващият членски внос ще се внася чак догдина,а това означава че тима остава без пари до тогава,заради 1 уикенд...просто апсурдно!

П.С.1 Plamin Мисля,че точно ти,който не си мръдна пръста за нищо,даже за това за което беше помолен е просто наглост да критикуваш когото и да било! Но да не издребнявам...

П.С.2 Пооглеайте малко подфоримите на другите градове и ако не ви направи нищо впечатление,аз мога да ви го кажа предварително-само нашият с толкова много темички.....

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1288
Регистриран на: 30.03.2008
Местоположение: Пловдив,Р.Конаре
Пол: Мъж
Кара: Камион колкото читалището...

Re: Отзиви след Тиймбилдинга

Мнение от pistata9889 » 02 Окт 2011, 17:42

Всичко беше перфектно,толкова голяма маса народ от пловдивския тим не се беше събирала на мероприятие заедно от много време.
Всеки се раздаваше,танци,песни веселбата беше на изключително ниво.Ядене и пиене наистина имаше на корем,остана малко,но по добре
да остане от колкото да не стигне.
Хубаво беше,че всеки се впускаше в помощ за сглобяването на шатрата,апарата за бирата,хората бяха ентусиазирани и действаха с един ход на пред и всичко се случваше по план.

Искам да изкажа благодарности на Бисер за транспорта за уговарянето на хотела и неуморната борба с барбекюто двата дена,на Десито
която намери перфектната оферта за пейнтбола,на всички присъствали ентусиасти показващи уважение към Клуба и в частност Тим Пловдив.

Приятелчета изкарах два незабравими дена изпълнени само с радостни моменти,радвах се на топлото отношение от всички,надявам се и за напред да е така и да ставаме все по многобройни и сплотени.
Когато трябва да вземеш решение относно една страна,изслушай и другата,може нейната версия да е по достоверна!!!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 447
Регистриран на: 9.04.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: ше: '95 E36 M43B18 Lim
Мечтае да кара: //M Power :)

Re: Отзиви след Тиймбилдинга

Мнение от nelim » 02 Окт 2011, 18:01

:bowdown: за организирането на хубавото събитие, аз лично си прекарах супер, дано и занапред да има хора които да се опитват да организира и сплотяват Пловдивския тим отделяйки лично време , нерви и средства, аз лично си извадих изводите за мен, кой какво и т.н, мисля че всеки го е направил за себе си.

Всички видяхте как домакините и колите който минаваха ахнаха като видяха наредените БМВ-та за снимка и как около 3 и нещо през нощта, докато купона и танците още вървяха, домакина на хотела каза че ще си купи БМВ и ще влезе в клуба :)

колкото и банално да звучи, хората който не дойдоха, могат да съжаляват, ще се радвам обаче ако продължат да се организират такива събития, като в бъдеще се събираме все повече и повече, и се запозная и с хората който не успяха да дойдат този уикенд по една или друга причина.

Събитието беше супер.

пс. По наболелия въпрос с регионалния на Пловдив, който все още не е решен, макар да имам мнение няма да изкажа тук за да не започваме безмислени теми, но ще го направя когато му дойде времето и мястото.

Поздрави,
Милен
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1288
Регистриран на: 30.03.2008
Местоположение: Пловдив,Р.Конаре
Пол: Мъж
Кара: Камион колкото читалището...

Re: Отзиви след Тиймбилдинга

Мнение от pistata9889 » 02 Окт 2011, 18:02

DEZERE написа:Както аз така предполагам и доста хора не са и предполагали,че всички пари които Росен Коларов ни отпусна,както и от членският внос на хората ще отидат за ядене и пиене за 1 вечер,шатричка и скара.....мисля,че това е причината и да не са взети всички пари.
Все пак следващият членски внос ще се внася чак догдина,а това означава че тима остава без пари до тогава,заради 1 уикенд...просто апсурдно!

П.С.1 Plamin Мисля,че точно ти,който не си мръдна пръста за нищо,даже за това за което беше помолен е просто наглост да критикуваш когото и да било! Но да не издребнявам...

П.С.2 Пооглеайте малко подфоримите на другите градове и ако не ви направи нищо впечатление,аз мога да ви го кажа предварително-само нашият с толкова много темички.....


В коя държава живееш,та не можеш да предположиш,колко пари са необходими за организирането на едно такова мероприятие?
32ма души Х 18лв спане +15,70лв х 32ма куверт +4,50лв 3бр. допълнителна кола са 1114,30лв
Това е сметката от от хотела,за Пейнтбола 24 играещи Х 18лв са 432лв (Платени 435)
За месото,алкохола и бирата вие ще кажете колко са похарчени???!!!
Общата сметка която ми показа горе Ицо беше 2100-2200лв не знам точно,от които имаме 225лв събрани от не членовете.
Дефакто,това са парите от БМВ Клуб БГ изпратени от София.
Тези пари трябваше да стигна за всичко включително закупуването на шатрата и барбекюто.
От там да пишем за парите,който са на на местно ниво 28 члена описани в тема от които 25 първо ниво и трима второ ниво общо:620лв
Има направено едно знаме за 30лв и би трябвало да ни остават 590лв,така че как ще остава тимната каса празна?

ПП1:Не критикувай хора,които са направили нещо за разлика от теб.

ПП2:Нашия под форум е пълен с теми защото има проблеми
,които трябва да се разрешават и за това се коментира!!!
Когато трябва да вземеш решение относно една страна,изслушай и другата,може нейната версия да е по достоверна!!!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 447
Регистриран на: 9.04.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: ше: '95 E36 M43B18 Lim
Мечтае да кара: //M Power :)

Re: Отзиви след Тиймбилдинга

Мнение от nelim » 02 Окт 2011, 18:32

DEZERE: Не че нещо, ама малко дразни, ти ли си регионален или lamas , някакъв адвокат ли му се явяваш?

Идеята ми е че, като двойка, твоите мнения са малко пристрастни...
Изображение


Аватар
Мнения: 34
Регистриран на: 22.08.2010

Re: Отзиви след Тиймбилдинга

Мнение от DEZERE » 02 Окт 2011, 19:32

Писта много добре знам коя съм,от къде съм и къде живея,за разлика от някои други хора...
След като некомпетентни в случая хора се изказват неподготвени и критикуват,така мога и аз! Плюсовете и мунусите се видяха от всички и по-умните ще си направят изводи занапред.

Нелим,не съм на никого адвокат,но чувам и виждам какво се случва,а аз не съм от хората които си мълчат.Предпочитам да си изкажа мнението за нещо или някого,което не ми харесва отколкото да ходя и да говоря зад гърба.А положителното винаги намирам начин и за него :) Да може и да съм пристрастна до някаква степен,но всъщност кой не е?!

П.С Не си мислете,че не съм си изкарала добре,напротив забавлявах се....но просто не съм привърженичка на задкулисните игри!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 408
Регистриран на: 18.06.2009
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: E39 523i

Re: Отзиви след Тиймбилдинга

Мнение от Plamin » 02 Окт 2011, 19:41

DEZERE написа:П.С.1 Plamin Мисля,че точно ти,който не си мръдна пръста за нищо,даже за това за което беше помолен е просто наглост да критикуваш когото и да било! Но да не издребнявам...


Това е последния пост от мен не по темата.
DEZERE- би ли ми напомнила ти какво свърши за каквото и да е мероприятие че имаш цитирам теб "наглостта" да оценяваш мен. Има хора които знаят аз какво съм свършил. А относно сплотяването много добре знаем как подминаваш хората и може да ги настъпиш но здрасти е сложно за теб, може би си нещо повече от обикновенните членове.
МОЛЯ ТЕ! не ми отговаряй в темата за да не спамим повече, нека хората си кажат мнението за тиймбилдинга.
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 22
Регистриран на: 6.12.2009
Пол: Мъж
Кара: BMW e46 330ci
Мечтае да кара: M6

Re: Отзиви след Тиймбилдинга

Мнение от kocetopr » 02 Окт 2011, 20:48

Ясни са нещата ... само ме е яд че не можах да дойда ! :D :D
Последна промяна kocetopr на 02 Окт 2011, 23:58, променена общо 1 път
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 408
Регистриран на: 18.06.2009
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: E39 523i

Re: Отзиви след Тиймбилдинга

Мнение от Plamin » 02 Окт 2011, 21:39

kocetopr написа:Ясни са нещата ... само ме е яд че не можах да дойда ! :D :D


Добре е, когато нещата си дойдат на мястото :yes:
Последна промяна Plamin на 03 Окт 2011, 9:36, променена общо 1 път
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1288
Регистриран на: 30.03.2008
Местоположение: Пловдив,Р.Конаре
Пол: Мъж
Кара: Камион колкото читалището...

Re: Отзиви след Тиймбилдинга

Мнение от pistata9889 » 02 Окт 2011, 21:41

pistata9889 написа:В коя държава живееш,та не можеш да предположиш,колко пари са необходими за организирането на едно такова мероприятие?
32ма души Х 18лв спане +15,70лв х 32ма куверт +4,50лв 3бр. допълнителна кола са 1114,30лв
Това е сметката от от хотела,за Пейнтбола 24 играещи Х 18лв са 432лв (Платени 435)
За месото,алкохола и бирата вие ще кажете колко са похарчени???!!!


Коце тук мисля,че е описано достатъчно ясно.
За изчакването,четири месеца мисля са достатъчно време.
А и ти,който не си очевидец на нищо,как коментираш???!!!
Изслушваш едната страна и искаш да направиш лоялен коментар!!!
Не мисля,че можеш да го направиш,ако коментираш,чуй поне две гледни точки.

ПП:Форума не е фейсбук да цъкнеш,че ще присъстваш на мероприятие и после да го отсвириш.
Когато трябва да вземеш решение относно една страна,изслушай и другата,може нейната версия да е по достоверна!!!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 485
Регистриран на: 17.02.2006
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: '02 Е46 N42B20; '99 E39 M52B20
Мечтае да кара: ///M

Re: Отзиви след Тиймбилдинга

Мнение от Пепинко » 02 Окт 2011, 21:43

Сладури, толкова хубаво си изкарахме :yes: Стига с тези доказвания и мерене на пишки. Лично аз като човек, който отиде в 3, само яде и пи, и единственият принос беше да пренесем кега с бирата в ресторанта :mhihi: искам да благодаря на всички, които са се потрудили здраво това мероприятие да се осъществи. На Бисер за идеята за хижата, за скарата, за уискито когато на нашата маса го изпихме :mhihi: на Ицо за буса, на пистата за добрата организация, на Деси за пейнтбола, а, и не на последно място... на Гринго, че ме приютиха :mhihi: Не забравяйте, че всички заедно направихме това събитие и вместо да коментираме кой какво не е направил и къде е сгрешил, дайте по-добре да видим кое ще ни е следващото мероприятие и как грешките, които е имало да бъдат поправени.

П.П. За мен е малко тъпо нещата да не се казват лично и предварително. От циркове по форума никой няма полза. :bchug:
Изображение
Realize..
Real eyes..
Real lies..

Потребител
Аватар
Мнения: 22
Регистриран на: 6.12.2009
Пол: Мъж
Кара: BMW e46 330ci
Мечтае да кара: M6

Re: Отзиви след Тиймбилдинга

Мнение от kocetopr » 02 Окт 2011, 21:51

:bang: :bang: :bang:
Последна промяна kocetopr на 02 Окт 2011, 23:59, променена общо 1 път
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 13
Регистриран на: 17.06.2010
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: BMW 320

Re: Отзиви след Тиймбилдинга

Мнение от ivan_petrov » 02 Окт 2011, 22:20

Искам да благодаря на всички взели участие в приготовленията и самата организация за Тиймбилдинга.Мисля,че всички си искарахме просто перфектно.Идеята за пейнбола беше много добра и съм сигурен,че който игра не съжалява (е имаше и някои ранени,но пък на война без жертви не може :P :mhihi: ).Вечерта в ресторанта си е просто незабравима и чакам с нетърпение да видя снимките които се направиха благодарение на Ваня.Малко кофти беше самото ставане на сутринта,но го преживяхме :mhihi: Изобщо като цяло много ми хареса самото мероприятие и ,че всички се забавлявахме.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1288
Регистриран на: 30.03.2008
Местоположение: Пловдив,Р.Конаре
Пол: Мъж
Кара: Камион колкото читалището...

Re: Отзиви след Тиймбилдинга

Мнение от pistata9889 » 03 Окт 2011, 0:21

Пепинко написа:Не забравяйте, че всички заедно направихме това събитие

:yes: :bchug:
Когато трябва да вземеш решение относно една страна,изслушай и другата,може нейната версия да е по достоверна!!!

Следваща

Назад към Събори/Мероприятия

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook