БМВ Фест - Лято 2011 04-06.09 - Приморско

Тук се дискутират срещите.

Модератори: mitaka7, Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 188
Регистриран на: 27.07.2008
Местоположение: МИчУРИН/ЛОМ
Кара: е34 тдс
Мечтае да кара: 740

Re: БМВ Фест - Лято 2011 04-06.09 - Приморско

Мнение от dido_lom » 08 Сеп 2011, 0:18

нищо следващата сбирка не е далече! :yes: Плевен :driving: :bchug:
дизела е прост,НО не е за прости хора
и нека силата да е с вас!Изображение

Drinker
Аватар
Мнения: 574
Регистриран на: 28.11.2004
Местоположение: София - Дружба Дринк Тийм
Пол: Мъж
Кара: нЪ Кючеци
Мечтае да кара: нормално
Детайли за колата: Тъпо комби

Re: БМВ Фест - Лято 2011 04-06.09 - Приморско

Мнение от ///Milen_bmw » 08 Сеп 2011, 7:46

Уникално беше. Много пиене, много смях, много нови приятели, простаците бяха на ниво както винаги и чужденците играха във филма Le Gendarme De Primorsko :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2284
Регистриран на: 10.04.2008
Пол: Мъж
Кара: Долното
Детайли за колата: E39 525d

Re: БМВ Фест - Лято 2011 04-06.09 - Приморско

Мнение от Elesar74 » 08 Сеп 2011, 10:15

Аз се отчетох само първата вечер с едно хоро, ама дойдох баш когато нещата бяха на градус. Събитието беше мноо яко.
Човек си личи какъв е, не по това колко от високо гледа, а по това колко ниско може да се наведе.

моргаджия
моргаджия
Аватар
Мнения: 250
Регистриран на: 14.06.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Всичко

Re: БМВ Фест - Лято 2011 04-06.09 - Приморско

Мнение от Krassi_kn » 08 Сеп 2011, 12:59

Чанев написа:
Plamin написа:всичко беше супер :yes: само дето последния ден на плажа някой май е пипал колите на старозагорската 38-ца и бяха разхлабени болтовете на едната джанта а като ме заваля на магистралата видях че някой се е мъчил да ми вземе чистачките :shock: ама не е могъл :mhihi:

При мене нали стана един филм с накладките,впрочем искам да благодаря на момчетата дето се притекоха на помощ,още в момента в който видяха че я дигаме на крика...Както и да е прибрах се в Ямбол и гледам лявата ми джанта едва едва се крепи,разхлабени бяха болтовете мъжката .... :kuku: Важното е че Явор,доколкото разбрах е усетил навреме нашествениците и предодврати изчезването на Вито-то :yes:

Добре де-аз не мога да разбера какви са били тия мераци по нашите коли.
Витото разбито,на един жабката тарашена,на втори болтовете на джантите разхлабени,на мен някой ми беше срязал с шило задна дясна гума :censored:
Как така пък един не пипнахме, че да види какво е силно еротично положение с бяло-син отенък :bang:

Кукуригуууу
Аватар
Мнения: 1377
Регистриран на: 21.07.2005
Местоположение: София Дружба Сити
Пол: Мъж
Кара: Луда Баба Яга
Мечтае да кара: Още по-луда Баба Яга

Re: БМВ Фест - Лято 2011 04-06.09 - Приморско

Мнение от Alexbmw » 08 Сеп 2011, 14:31

Аз затова си спах в колата :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение
Човечеството е оцеляло не защото се е смяло, а защото късно е изобретило презерватива!

Дон Хуан де Маркофф
Аватар
Мнения: 6033
Регистриран на: 1.06.2002
Местоположение: Стара Загора/Казанлък
Пол: Мъж
Кара: Е30 cardio,Е39,Е36 combainero
Мечтае да кара: X6 cabrio

Re: БМВ Фест - Лято 2011 04-06.09 - Приморско

Мнение от B U L L I » 08 Сеп 2011, 17:49

а уж пазих колите до 5 сутринта и двата дена,може би съм предотвратил без да знам още повече
аварии.
те тук сменяхме гумата на алекс
039.jpg
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
ИзображениеИзображение
http://bayern-bulgaria.net/
"към крайно тежките заболявания се прилагат крайно тежки форми на лечение!"
71% от повърхността на Земята е покрита от вода… Останалата площ се покрива от Мануел Нойер.

Ох, на баба!
Аватар
Мнения: 3297
Регистриран на: 6.02.2007
Местоположение: Берлин
Пол: Мъж
Кара: селскостопанска машина
Мечтае да кара: 4етириосен самосвал

Re: БМВ Фест - Лято 2011 04-06.09 - Приморско

Мнение от bavareca_86 » 08 Сеп 2011, 19:04

///Milen_bmw написа:Уникално беше. Много пиене, много смях, много нови приятели, простаците бяха на ниво както винаги и чужденците играха във филма Le Gendarme De Primorsko :mhihi: :mhihi: :mhihi:

България-Белгия 1:0 :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi:
БМВ фен с Е30-ска и малко акъл си е неочаквано добра комбинация
БМВ не е нито най-бързата кола, нито най-луксозната, сигурно не и най-красивата, тя е просто НАЙ-ДОБРАТА!
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Drinker
Аватар
Мнения: 574
Регистриран на: 28.11.2004
Местоположение: София - Дружба Дринк Тийм
Пол: Мъж
Кара: нЪ Кючеци
Мечтае да кара: нормално
Детайли за колата: Тъпо комби

Re: БМВ Фест - Лято 2011 04-06.09 - Приморско

Мнение от ///Milen_bmw » 08 Сеп 2011, 23:33

Krassi_kn написа:
Чанев написа:
Plamin написа:всичко беше супер :yes: само дето последния ден на плажа някой май е пипал колите на старозагорската 38-ца и бяха разхлабени болтовете на едната джанта а като ме заваля на магистралата видях че някой се е мъчил да ми вземе чистачките :shock: ама не е могъл :mhihi:

При мене нали стана един филм с накладките,впрочем искам да благодаря на момчетата дето се притекоха на помощ,още в момента в който видяха че я дигаме на крика...Както и да е прибрах се в Ямбол и гледам лявата ми джанта едва едва се крепи,разхлабени бяха болтовете мъжката .... :kuku: Важното е че Явор,доколкото разбрах е усетил навреме нашествениците и предодврати изчезването на Вито-то :yes:

Добре де-аз не мога да разбера какви са били тия мераци по нашите коли.
Витото разбито,на един жабката тарашена,на втори болтовете на джантите разхлабени,на мен някой ми беше срязал с шило задна дясна гума :censored:
Как така пък един не пипнахме, че да види какво е силно еротично положение с бяло-син отенък :bang:


То се оказа, че на две коли са разхлабени болтовете. Някой ни е правил ебаси мизериите, :banghead:
Изображение

Зайо-Байо
Аватар
Мнения: 3048
Регистриран на: 23.03.2008
Местоположение: Руси
Пол: Мъж
Кара: Пръскан кенеф
Мечтае да кара: Мка комби
Детайли за колата: Некво шарено и некво хамелеоново..

Re: БМВ Фест - Лято 2011 04-06.09 - Приморско

Мнение от uricatoli » 09 Сеп 2011, 0:04

///Milen_bmw написа:
То се оказа, че на две коли са разхлабени болтовете. Някой ни е правил ебаси мизериите, :banghead:


да не стане България-Белгия 1:1 :mhihi:
Изображение

Photographer
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 18.02.2010
Местоположение: Крайните квартали на столицата
Пол: Мъж
Кара: му се нещо старо

Re: БМВ Фест - Лято 2011 04-06.09 - Приморско

Мнение от randity » 09 Сеп 2011, 0:22

Мале тия ако ги бяхте хванали .. Според мен всичко е било само и единствено завист .. Бахти за едната простотия да стане белъта.
.. и отново се замислих „Божее, какви автомобили са правени през миналия век. Сега всичко е пластмаса n-то качество."..

Изображение

Плевен тийм
Плевен тийм
Аватар
Мнения: 3296
Регистриран на: 5.09.2007
Местоположение: Плевен!
Пол: Мъж
Кара: 323ti
Мечтае да кара: 332ti
Детайли за колата: сива

Re: БМВ Фест - Лято 2011 04-06.09 - Приморско

Мнение от Ogi » 09 Сеп 2011, 9:26

Да напиша и аз нещо сериозно... феста беше умопомрачителен... невероятно шоу... невероятен купон... много смях... много приятели... почти немога да си представя как можехме да си изкараме по добре от това :mrgreen:

също искам да се извиня на групата че така ги изоставихме на прибиране и отцепихме напред, но нямаше как... в 22:00 трябваше да сме в Плевен иначе щяха да станат грандиозни проблеми... надявам се не се сърдите :winky:

Кукуригуууу
Аватар
Мнения: 1377
Регистриран на: 21.07.2005
Местоположение: София Дружба Сити
Пол: Мъж
Кара: Луда Баба Яга
Мечтае да кара: Още по-луда Баба Яга

Re: БМВ Фест - Лято 2011 04-06.09 - Приморско

Мнение от Alexbmw » 09 Сеп 2011, 12:26

Ogi написа:Да напиша и аз нещо сериозно... феста беше умопомрачителен... невероятно шоу... невероятен купон... много смях... много приятели... почти немога да си представя как можехме да си изкараме по добре от това :mrgreen:

също искам да се извиня на групата че така ги изоставихме на прибиране и отцепихме напред, но нямаше как... в 22:00 трябваше да сме в Плевен иначе щяха да станат грандиозни проблеми... надявам се не се сърдите :winky:


Споко Оги, за какво да се сърдиме нали ни дадохте резервна гума и ни помогнахте ;) но за наказание, че тръгнахте и не карахме заедно ще черпите бира на събора в Плевен :mhihi: :mhihi:
Изображение
Човечеството е оцеляло не защото се е смяло, а защото късно е изобретило презерватива!

Зайо-Байо
Аватар
Мнения: 3048
Регистриран на: 23.03.2008
Местоположение: Руси
Пол: Мъж
Кара: Пръскан кенеф
Мечтае да кара: Мка комби
Детайли за колата: Некво шарено и некво хамелеоново..

Re: БМВ Фест - Лято 2011 04-06.09 - Приморско

Мнение от uricatoli » 09 Сеп 2011, 12:33

Alexbmw написа:
Ogi написа:Да напиша и аз нещо сериозно... феста беше умопомрачителен... невероятно шоу... невероятен купон... много смях... много приятели... почти немога да си представя как можехме да си изкараме по добре от това :mrgreen:

също искам да се извиня на групата че така ги изоставихме на прибиране и отцепихме напред, но нямаше как... в 22:00 трябваше да сме в Плевен иначе щяха да станат грандиозни проблеми... надявам се не се сърдите :winky:


Споко Оги, за какво да се сърдиме нали ни дадохте резервна гума и ни помогнахте ;) но за наказание, че тръгнахте и не карахме заедно ще черпите бира на събора в Плевен :mhihi: :mhihi:


пак ли накрая ще си пазиш колата :mhihi:
Изображение

Ох, на баба!
Аватар
Мнения: 3297
Регистриран на: 6.02.2007
Местоположение: Берлин
Пол: Мъж
Кара: селскостопанска машина
Мечтае да кара: 4етириосен самосвал

Re: БМВ Фест - Лято 2011 04-06.09 - Приморско

Мнение от bavareca_86 » 10 Сеп 2011, 21:36

uricatoli написа:
Alexbmw написа:
Ogi написа:Да напиша и аз нещо сериозно... феста беше умопомрачителен... невероятно шоу... невероятен купон... много смях... много приятели... почти немога да си представя как можехме да си изкараме по добре от това :mrgreen:

също искам да се извиня на групата че така ги изоставихме на прибиране и отцепихме напред, но нямаше как... в 22:00 трябваше да сме в Плевен иначе щяха да станат грандиозни проблеми... надявам се не се сърдите :winky:


Споко Оги, за какво да се сърдиме нали ни дадохте резервна гума и ни помогнахте ;) но за наказание, че тръгнахте и не карахме заедно ще черпите бира на събора в Плевен :mhihi: :mhihi:


пак ли накрая ще си пазиш колата :mhihi:

предния път аз,сега той,коминг суун :mhihi: :mhihi: :mhihi:
БМВ фен с Е30-ска и малко акъл си е неочаквано добра комбинация
БМВ не е нито най-бързата кола, нито най-луксозната, сигурно не и най-красивата, тя е просто НАЙ-ДОБРАТА!
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1288
Регистриран на: 30.03.2008
Местоположение: Пловдив,Р.Конаре
Пол: Мъж
Кара: Камион колкото читалището...

Re: БМВ Фест - Лято 2011 04-06.09 - Приморско

Мнение от pistata9889 » 11 Сеп 2011, 21:41

Прибирането беше уникално,на петолъчката как поздравявахме преминаващите колеги,а раздялата в Стара Загора си беше направо любовна :lol:
Когато трябва да вземеш решение относно една страна,изслушай и другата,може нейната версия да е по достоверна!!!

ПредишнаСледваща

Назад към Събори/Мероприятия

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook