Първа BMW среща на официален фен клуб на Сърбия

Тук се дискутират срещите.

Модератори: mitaka7, Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8339
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Re: Първа BMW среща на официален фен клуб на Сърбия

Мнение от vicho » 19 Сеп 2010, 23:48

Браво на всички... и аз се радвам, че присъствах! Един ползотворен ден с много смях и веселие! :clap: :bowdown: :smoke:

покажете 1-во място при е36 , МОЛЯ ВИ! :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi:
You said: "Time will change!" What if it changes you?

моргаджия
моргаджия
Аватар
Мнения: 250
Регистриран на: 14.06.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Всичко

Re: Първа BMW среща на официален фен клуб на Сърбия

Мнение от Krassi_kn » 19 Сеп 2010, 23:50

vicho написа:Браво на всички... и аз се радвам, че присъствах! Един ползотворен ден с много смях и веселие! :clap: :bowdown: :smoke:

покажете 1-во място при е36 , МОЛЯ ВИ! :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi:

Вичка-ако го бях снимал това нещо(не мога да го нарека Е36-ца)нямаше да ми оживее апаратчето да сваля снимките :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8339
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Re: Първа BMW среща на официален фен клуб на Сърбия

Мнение от vicho » 19 Сеп 2010, 23:54

Krassi_kn написа:
vicho написа:Браво на всички... и аз се радвам, че присъствах! Един ползотворен ден с много смях и веселие! :clap: :bowdown: :smoke:

покажете 1-во място при е36 , МОЛЯ ВИ! :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi:

Вичка-ако го бях снимал това нещо(не мога да го нарека Е36-ца)нямаше да ми оживее апаратчето да сваля снимките :mhihi:


значи сега ми е смешно, но тогава ... по едно време искренно се изнервих, не може при наличието на автомобилите на Милко, Жоро, Алекс и твоя да избереш това нещо за най-красива е36-ца...

БОЖЕ, та тая имаше пейка отзад! :shock: :banghead:
You said: "Time will change!" What if it changes you?

Потребител
Аватар
Мнения: 31
Регистриран на: 12.11.2009
Пол: Мъж
Кара: BMW E71 X6

Re: Първа BMW среща на официален фен клуб на Сърбия

Мнение от Venka7a » 19 Сеп 2010, 23:55

Аз неразбрах конкурса за най-красиво или грозно Е36 беше, че нещо май небеше така както ние си мислехме :mhihi:
Ако BMW произвеждаха хора,те нямаше да ходят направо,а настрани!

моргаджия
моргаджия
Аватар
Мнения: 250
Регистриран на: 14.06.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Всичко

Re: Първа BMW среща на официален фен клуб на Сърбия

Мнение от Krassi_kn » 19 Сеп 2010, 23:59

vicho написа:
Krassi_kn написа:
vicho написа:Браво на всички... и аз се радвам, че присъствах! Един ползотворен ден с много смях и веселие! :clap: :bowdown: :smoke:

покажете 1-во място при е36 , МОЛЯ ВИ! :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi:

Вичка-ако го бях снимал това нещо(не мога да го нарека Е36-ца)нямаше да ми оживее апаратчето да сваля снимките :mhihi:


значи сега ми е смешно, но тогава ... по едно време искренно се изнервих, не може при наличието на автомобилите на Милко, Жоро, Алекс и твоя да избереш това нещо за най-красива е36-ца...

БОЖЕ, та тая имаше пейка отзад! :shock: :banghead:

Не може ама нали видя как може :lol: Обаче се досещам защо я избраха-имаше газов инжекцион а нашите-НЕ.Момчета стагайте се за другия събор-моля ви :lol: :mhihi: :mrgreen:

РазБОЙниКА
Аватар
Мнения: 2070
Регистриран на: 10.05.2006
Местоположение: София
Пол: Жена
Кара: го на тройки
Мечтае да кара: Е92/3 и 6-та серия
Детайли за колата: Черна

Re: Първа BMW среща на официален фен клуб на Сърбия

Мнение от Apassionata » 20 Сеп 2010, 0:00

err0r написа: както и на кака Боби капачките на винтилите на LM-ите... :mhihi:


На Бате Ники :P :mhihi: Хванаха крачка, ама мноо важно, то и пред блока може да се случи... :confused:

Иначе, добре си изкарахме :D Взехме им малко от наградите, не че не можеше ощеее, няма ви казвам ква Е90 ка спечели, а имаше само 3 :shock: :mhihi: Все пак, благодарности на журито и организоторите, и трите награди са МНОГО за чужд клуб... Съжалявам само, че нямахте гуми и не можахте да им покажете някои неща... :twisted: :driving: :conf: :shock:

Снимки ще кача утре, само че аз май... :roll:предимно наще коли снимах :lol: не че в техния форум няма доста снимки НАШИ :D :bowdown: :yes: :ok: и на няколко пъти - "Благодарности на BMW клуб България" :D Отценили са присъствието ни, и честно казано това беше комплимент за тях, толкова много коли и няколко от тях... :shock: :bowdown: пълна лудницаааа... Сори, че на Милко Е36-цата не взе награда, ама нека не бъдем нахални :lol: Все пак бе спазарена за 2 тона ракия :mhihi:

В крайна сметка радвем се, че бяхме там, показахме колко сме МНОГО, колко сме СИЛНИ, какви красиви BMW-та имаме...Комшиите бяха много гостоприемни и добронамерени, сега е техен ред да видят НИЕ какви събори правим :mrgreen: :driving:

ПС мисля, че имам снимка на победителя в Е36 :roll: Караше покрай нас на отиване...Моля запазете добрия тон, колата беше красива, особено отпред :lol:
Изображение
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 448
Регистриран на: 28.06.2009
Местоположение: високо в планината
Пол: Мъж
Кара: млади майки да полудяват ...
Мечтае да кара: всичко,без пари да давам

Re: Първа BMW среща на официален фен клуб на Сърбия

Мнение от vanko 318i » 20 Сеп 2010, 0:02

:mhihi: :mhihi: :mhihi: №1 Е36 :mhihi: :mhihi: :mhihi:

Потребител
Аватар
Мнения: 31
Регистриран на: 12.11.2009
Пол: Мъж
Кара: BMW E71 X6

Re: Първа BMW среща на официален фен клуб на Сърбия

Мнение от Venka7a » 20 Сеп 2010, 0:05

Apassionata написа:
err0r написа: както и на кака Боби капачките на винтилите на LM-ите... :mhihi:


На Бате Ники :P :mhihi: Хванаха крачка, ама мноо важно, то и пред блока може да се случи... :confused:

Иначе, добре си изкарахме :D Взехме им малко от наградите, не че не можеше ощеее, няма ви казвам ква Е90 ка спечели, а имаше само 3 :shock: :mhihi: Все пак, благодарности на журито и организоторите, и трите награди са МНОГО за чужд клуб... Съжалявам само, че нямахте гуми и не можахте да им покажете някои неща... :twisted: :driving: :conf: :shock:

Снимки ще кача утре, само че аз май... :roll:предимно наще коли снимах :lol: не че в техния форум няма доста снимки НАШИ :D :bowdown: :yes: :ok: и на няколко пъти - "Благодарности на BMW клуб България" :D Отценили са присъствието ни, и честно казано това беше комплимент за тях, толкова много коли и няколко от тях... :shock: :bowdown: пълна лудницаааа... Сори, че на Милко Е36-цата не взе награда, ама нека не бъдем нахални :lol: Все пак бе спазарена за 2 тона ракия :mhihi:

В крайна сметка радвем се, че бяхме там, показахме колко сме МНОГО, колко сме СИЛНИ, какви красиви BMW-та имаме...Комшиите бяха много гостоприемни и добронамерени, сега е техен ред да видят НИЕ какви събори правим :mrgreen: :driving:

ПС мисля, че имам снимка на победителя в Е36 :roll: Караше покрай нас на отиване...Моля запазете добрия тон, колата беше красива, особено отпред :lol:
Изображение


никога през живота си небях виждал толкова красива е36-ца сега няма да спя :( на това подобие на спойлер и връбчетата неискат да кацат :mhihi: Но за искарването беше страхотно отидохме да им покажеме как се прави купон по бензиностанцийте :mhihi:
Ако BMW произвеждаха хора,те нямаше да ходят направо,а настрани!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8339
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Re: Първа BMW среща на официален фен клуб на Сърбия

Мнение от vicho » 20 Сеп 2010, 0:20

е извинявайте, ама ...

- Милко, къде си тръгнал бате, като дори нямаш гЪзов инжекцион ...

Изображение
You said: "Time will change!" What if it changes you?

'2002' fanatic
'2002' fanatic
Аватар
Мнения: 3722
Регистриран на: 2.02.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: '08 Swift Sport, '73 BMW 2002tii

Re: Първа BMW среща на официален фен клуб на Сърбия

Мнение от alpina-ma6inata » 20 Сеп 2010, 0:43

Ами за мен не беше нещо кой знае какво, но е нормално и да не е, имайки предвид скромните условия в района за тези неща и факта, че им е първи събор. :) Да се надяваме следващите пъти да са изчистени повечето от сегашните недостатъци и в тази връзка би било добре на предстоящия ни събор догодина и ние да върнем жеста и да ги поканим, хем ще добият някакви нови идеи занапред. :yes:

Все пак момчета нека не се подиграваме на Е36-цата и другите тунинги, които не са по вкуса ни. Най-малкото ни разбират какво си пишеме тука и не е коректно спрямо тях да им се подиграваме. Нека не забравяме гостоприемството на съседите ни. :wave:
'73 2002 tii Golf #2719550
2x Alpine white E30's
-------------------------------------
The BMW 2002 tii VIN 2719550 was manufactured on July 3rd, 1973 and delivered the same day to the BMW dealer Zeiss & Schwärzel in Mannheim. The original colour was Golf, paint code 070.
-------------------------------------
The BMW 320i touring VIN EA91537 was manufactured on September 14th, 1990 and delivered on September 19th, 1990 to the BMW dealer Autohaus Bärwald in Lampertheim (Germany). The original colour was Alpinweiß 2 (Alpine White), paint code 218.
-------------------------------------
Изображение

кавалер-монтьор
кавалер-монтьор
Аватар
Мнения: 2515
Регистриран на: 11.12.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: леки BMW-та :):):)
Мечтае да кара: Ferrari F12 Berlinetta

Re: Първа BMW среща на официален фен клуб на Сърбия

Мнение от gazzzar » 20 Сеп 2010, 6:55

:yes:....напълно подкрепям Машинката ;)

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
ВСЕКИ ИСТИНСКИ BMW ЕНТУСИАСТ РАНО ИЛИ КЪСНО СИ КУПУВА Е30 ///M3.... 8) 8) 8)
Изображение
"The main thing is to be yourself. Many times its through a mistake that you learn. And the main thing is to make sure you learn through your mistakes and get better.”
Ayrton Senna

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 638
Регистриран на: 27.10.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е91 320d

Re: Първа BMW среща на официален фен клуб на Сърбия

Мнение от Жоро 320и » 20 Сеп 2010, 8:17

Krassi_kn написа:
err0r написа:Издирва се затрито джобно апаратче Panasonic Lumix черно в черен калъф... някъде хвана крачка, както и на кака Боби капачките на винтилите на LM-ите... :mhihi:

За апаратчето знам Жорка ама за капачките на винтилите сега разбирам от теб.Кажи честно.Добре че се прибрах с пълен М пакет :lol: Днес дочух че на някой от колегите му надрали колата с ключ.Вярно ли е :(


На моята са играли с ключа от задна дясна врата включително през даден десен калник та чак до стопа :banghead:

Брррръм!
Аватар
Мнения: 1135
Регистриран на: 14.10.2008
Местоположение: София- Център (мноо ясно!) :*
Пол: Мъж
Кара: на стъклопласт ...

Re: Първа BMW среща на официален фен клуб на Сърбия

Мнение от NeedHead » 20 Сеп 2010, 8:36

Тая тунингованата 36-ца не е спечелила.... станало е объркване! От е36-ците е спечелило сръбско комби! :mrgreen:
Life is Better SIDEWAYS!
Изображение
bigmurzi написа:малко танкче :twisted:

Мечтае за Z3 M Coupe
Аватар
Мнения: 8695
Регистриран на: 9.02.2003
Местоположение: Сoфия
Кара: '99 530dА Touring

Re: Първа BMW среща на официален фен клуб на Сърбия

Мнение от err0r » 20 Сеп 2010, 9:09

Да, комби 328 автомат със странни стопове и добавки...
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 463
Регистриран на: 4.12.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 5er-Reihe

Re: Първа BMW среща на официален фен клуб на Сърбия

Мнение от Ivo Georgiev » 20 Сеп 2010, 9:09

Аз лично си изкарах супер вчера.Благодаря ви!

Ето малко снимки от моя апарат:
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

ПредишнаСледваща

Назад към Събори/Мероприятия

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook