BMW събор 2022 снимки, мнения и критика

Тук се дискутират срещите.

Модератори: mitaka7, Общи модератори

Ацалов
Аватар
Мнения: 3412
Регистриран на: 16.03.2011
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Колело
Мечтае да кара: Лодка в морето

BMW събор 2022 снимки, мнения и критика

Мнение от Atsalov » 19 Юни 2022, 20:17

Здравейте приятели на синьо-белия пламък в очите. В тази тема ще очакваме вашите снимки, впечатления и градивна критика, но най-вече очакваме да бъдете обективни! Както всички знаят, не можем да контролираме :D времето и неговата непредвидимост, но тази година времето ни показа, че то може да е с нас, загря ни-след това охлади страстите ни и ние направихме всичко възможно да гледаме усмивките в лицата ви. Опишете ни в тази тема къде имахте дори гума от дрифта, дали като си миехте зъбите имаше остатъци от нея :lol: :D и дали това ви е харесало. Дали DJ Munkey ви накара да настръхвате от коментарите му или DJ Crazy Mitaka ви взривяваше (е на моменти му бягаха високите, но ви молим да го извините, все пак цяла вечер преди събитието го карахме да ни пее хитове на Миле Китич и Шабан Шаулич :D :D :D …за да сме сигурни че ще се справи )

ентусиаст
Аватар
Мнения: 891
Регистриран на: 7.12.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Кара: BMW 320 Touring

Re: BMW събор 2022 снимки, мнения и критика

Мнение от SpeedyMan » 20 Юни 2022, 0:22

Малко материал и от мен. Като цяло позитивни впечатления.
Изображение Изображение
Изображение BMW 320d Touring Изображение MB A170 CDI

Потребител
Аватар
Мнения: 17
Регистриран на: 29.03.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39
Мечтае да кара: м-ка

Re: BMW събор 2022 снимки, мнения и критика

Мнение от DAF » 20 Юни 2022, 8:16

Най-добрия събор, на който съм бил някога!
Както каза майстора за новата ми кола - " Тя е перфектна човек, няма за какво да се захвана". Не намерих нито един минус на този събор.
Времето и да го искахме, нямаше да е такова. Облачно, приятно..
Огромно благодаря на всички организатори и хората, които се раздадоха. :bchug:
Сега чакаме и едно клипче да пуснете за целия събор :ok:
ХУЛИГАН НА МАГИСТРАЛАТА

Потребител
Аватар
Мнения: 20
Регистриран на: 7.11.2017
Местоположение: Провадия
Пол: Мъж
Кара: BMW X5 3.0D facelift
Мечтае да кара: BMW E31 CSI

Re: BMW събор 2022 снимки, мнения и критика

Мнение от Skylevel » 20 Юни 2022, 11:50

Добре беше събора! Нещо което ми направи мн добро впечатление беше отличната организация, огромното място за паркиране и разделението за любители и професионалисти за дрифта. Това което не ми хареса беше абсолютната невъзможност да се види каквото и да е на плаца от множеството хора. В общи линии ще гледам програмата на видео :) . И мисля, че нямаше нито една Е31 тая година? :bchug:
If life give you computer, overclock it!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 580
Регистриран на: 20.12.2011
Пол: Мъж
Детайли за колата: ARKTISSILBER METALLIC (309)

Re: BMW събор 2022 снимки, мнения и критика

Мнение от red_bull92 » 22 Юни 2022, 14:07

Откакто съборът е на някакво умряло летище лично за мен отпадна, като събитие. В Пловдив е в средата на България, от паркинга се вижда всичко. Има заведения, естествена снянка от дърветата. Няма дрифтещи селяндури в калта. На жените, като им омръзне може да се направи разходка по центъра на Пловдив и в Стария град. На летището в Стара Загора пълен минус...
Кола с предно предаване е като жена с малки цици, върши работа, но не доставя удоволствие!
BMW E36 318is (m42b18) на части -> http://bmwpower-bg.net/forums/viewtopic ... 5#p3958725

Потребител
Аватар
Мнения: 13
Регистриран на: 17.11.2021

Re: BMW събор 2022 снимки, мнения и критика

Мнение от Denisbelqta99 » 22 Юни 2022, 14:37

Събора беше добре организиран, нямаше селяния. Имаше много място за паркиране. Единственото което не ми хареса беше струпването на хора пред шатрите което не ни даде възможност да гледаме дрифта. А съшо и това че от сутринта до вечерта дрифта не спираше. Храната която беше по масите и скарите стана цялата в гума. Дано мнението ми е било полезно.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 891
Регистриран на: 7.12.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Кара: BMW 320 Touring

Re: BMW събор 2022 снимки, мнения и критика

Мнение от SpeedyMan » 22 Юни 2022, 18:57

Да, има нещо такова, но за мен и Пловдив и Стара Загора са ми скучни, понеже ги познавам на 100% :mhihi:

През 2010-та година съборът беше на писта Дракон и пак беше дрифтене, гонки, състезания и т.н. и беше доста интересно събитие.
Тази година съборът в Стара Загора се доближи до голяма степен до това, само дето пистата не е затворена, но пък можеше да гледай дрифт и драг едновременно, което си е голям + за мен.
Изображение Изображение
Изображение BMW 320d Touring Изображение MB A170 CDI

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4216
Регистриран на: 21.11.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: си Е65-цата.

Re: BMW събор 2022 снимки, мнения и критика

Мнение от ///M Power » 22 Юни 2022, 19:54

red_bull92 написа:Откакто съборът е на някакво умряло летище лично за мен отпадна, като събитие. В Пловдив е в средата на България, от паркинга се вижда всичко. Има заведения, естествена снянка от дърветата. Няма дрифтещи селяндури в калта. На жените, като им омръзне може да се направи разходка по центъра на Пловдив и в Стария град. На летището в Стара Загора пълен минус...


Колега ако няма дрифт, ще отидеш ли на събор в Пловдив?
"If everything seems under control, you're just not going fast enough."
- Mario Andretti

Назад към Събори/Мероприятия

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook