Няма ли още снимки и видео от събора?

Тук се дискутират срещите.

Модератори: mitaka7, Общи модератори

Компактен
Аватар
Мнения: 1365
Регистриран на: 11.12.2002
Местоположение: Sofia

Няма ли още снимки и видео от събора?

Мнение от quixzole » 09 Май 2003, 21:11

....уж всеки втори който видях на събора правеше снимки......никои ли няма да качи още.....тези на Иво са екстра....ама съм жаден за още :oops: :lol: Съжалявам че нямах апарат да снимам, а сега ви давам зора...ама трябва да се види колкото може повече :lol: :wink:
Изображение Изображение Изображение Изображение

шПерко
Аватар
Мнения: 7623
Регистриран на: 25.04.2003
Местоположение: Банкя/София/Перник
Пол: Мъж
Кара: '90 BMW 316i
Мечтае да кара: Платноходка
Детайли за колата: Шпер 4.27 Точка! :)

Мнение от Иво » 09 Май 2003, 21:44

Аз имам доста и филм включващ потеглянето от София, но са доста малки, защото разделителната способност на камерата се оказа кофти. Тези дни ще качвам :)
Изображение
Изображение

автомобилен поклонник
Аватар
Мнения: 4969
Регистриран на: 17.02.2002
Пол: Мъж

Мнение от Turturelo » 09 Май 2003, 21:59

Аз изкарах едната лента, но скенера ми е голямо дърво и не са хубави сканирани... Пък и като гледам снимките от цифровото фото получавам комплекс за малкоценност. На тази лента съм наблегнал на много коли и хора, които събрахме на Светица и после на гонките на паметника.. Другата лента е в Pilota и незнам каква е нейната съдба, но ще разбера в понеделник, когато той идва в Русе. Също в понеделник ще имам касетката от нашата камера и ще я направя на клипчета - отрязани най-добрите моменти и ще ги кача да ги смъквате (аз също несъм я гледал). Неделя ще запиша и предаването по ЕвроКом Пловдив и него ще го направя на mpeg.. Само незнам кога ще успея да ги кача, защото поне тази седмица и другата най-вероятно съм на dial up :evil:

Компактен
Аватар
Мнения: 1365
Регистриран на: 11.12.2002
Местоположение: Sofia

Мнение от quixzole » 12 Май 2003, 16:47

Гледахте ли предаването...........а записа ли го някой :roll: :?: да покажете ей :lol:
Изображение Изображение Изображение Изображение

Акулчо Костенурков Нинджов
Аватар
Мнения: 4664
Регистриран на: 7.08.2002
Местоположение: The city of Angels;)

Мнение от ati » 12 Май 2003, 17:04

гледахме го вчера на ЕКО,беше невероятно,пак ми с еразтрепериха краката,като видях кадрите и се сетих,какво беше :yes:
иначе президента на лудите,тъй де на БМВ-клуб България мисля,че го е записал :D
След каране не ти ли треперят краката, значи просто си се возил

Потребител
Аватар
Мнения: 48
Регистриран на: 8.05.2003

Мнение от HellPort » 12 Май 2003, 18:41

Ати , Петя даде ли ти парите .... стигнаха ли ? Видеото беше много яко ! Аз много се изкефих защото когато е бил сабора аз сам бил още пеленаче в Форума а сега станах на околко 2 годинки :lol:

Акулчо Костенурков Нинджов
Аватар
Мнения: 4664
Регистриран на: 7.08.2002
Местоположение: The city of Angels;)

Мнение от ati » 13 Май 2003, 9:36

не се притеснявай,всичко е ОК :D
След каране не ти ли треперят краката, значи просто си се возил

автомобилен поклонник
Аватар
Мнения: 4969
Регистриран на: 17.02.2002
Пол: Мъж

Мнение от Turturelo » 13 Май 2003, 13:46

quixzole написа:Гледахте ли предаването...........а записа ли го някой :roll: :?: да покажете ей :lol:


Аз го имам, но е много слаб звука и като ми остане малко време ще седна да умувам за варианти да го усиля и така да го направя на клип ..

Назад към Събори/Мероприятия

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook