Какво се случи тука ... (движения на краката на един пилот)

Как да използваме възможностите на един автомобил.

Модератори: ge_a, bravo, DrivinGGoD

Акулчо Костенурков Нинджов
Аватар
Мнения: 4664
Регистриран на: 7.08.2002
Местоположение: The city of Angels;)

Мнение от ati » 17 Юни 2004, 11:03

Lion написа::bowdown: :bowdown: :bowdown:

Винаги съм смятал, че WRC и въобще ралито е истинския автомобилен спорт, а това филмче е поредното потвърждение!

:bowdown: :bowdown: :bowdown: :yes: :yes: :yes:

Lion написа:На всеки завой настръхвам от чупките на колите!

:twisted: :twisted: :twisted:
Диабло - благодаря за линковете, с огромен интерес седя, чета и не мога да повярвам, че човечкото тяло е способно на такива неща.
Отгоре на всичко този човек явно се отличава и с интелигентност и човечност. Затова смятам, че това са истинските автомобилини състезания, с истинските мъже и истинските спортисти. Да ме прощават феновете на футбола, обаче човек с коефициент на интелигентност колкото абажур и сила в краката не е спортист(има и изключения, но малко).
След каране не ти ли треперят краката, значи просто си се возил

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1062
Регистриран на: 11.01.2003
Местоположение: Caracciola-Karussell

Мнение от bravo » 17 Юни 2004, 14:42

Хехееее , Валтерката е абсолютния пилот . Аз понеже съм пристрастен към две неща да си призная , към Кока Кола и към WRC , та Валтер Рьор ми е доста добре познат. Той прави тестовете на Порше ГТ и как го парзаля тоя човеееек изрод е . Известен е още и с победите си в рали Pikes Peak в САЩ . Незнам дали някой е гледал кадри но Цялото рали е по една планина която е само чакъл , никакви дървета и храсти и един път се качва почти спираловидно до върха и през цялото време се движат само на страни :bowdown: , лудница . Валтер Е австриец по принцип и има училище за пилоти , мечта ми е да стана рали пилот някой ден и ако имам пари ще мина 100% през неговата школа , но за сега мечтиииии :bcry:
Няма къде да ви кача клипччето което имам от
Pikes Peak и мноо съжалявам . Миналата година имах щастието да видя на живо Ланча Стратос от рали шампионата , чаках сигурно час докато дойде човека да я за пали и ви казвам че като я запалли :bowdown: :bowdown: :bowdown: Такъв звук не съм чувал през живота си от нищо не от кола не от мотор от нищо въздуха вибрира и-и-и-и.... Ох пак се разтреперах знаех си че нетрябва да се зарибявам а то какво стана :) ето този линк също е готин
http://www.audiquattrofan.de/audiquattrofan/deutsch/deuframe.html
а този е по конкретно за Ауди S1 и Pikes Peak
http://www.audiquattrofan.de/audiquattrofan/deutsch/audspoalt.html
Ах ето го току що открих нещо за Pikes Peak но е само старта
http://www.audiquattrofan.de/audiquattrofan/video/rallyecross_s1_unfall.mpeg
и все пак разгледайте на даунлоудс има какво да се види ;)
Ето ви тук подробно инфо за Pikes Peak http://www.urquattro-club.de/pikes_peak.htm
Pikes Peak-"Race to the clouds"
Изображение
а ето го и самото трасе Изображение
Изображение
Най-мразя да съм прав!!!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 485
Регистриран на: 5.03.2003
Местоположение: Sofia i drugi
Пол: Мъж
Кара: E90LCI и E30 Cabrio

Мнение от Dr.Schnaps » 17 Юни 2004, 14:58

Като повдигнахте вупроса zа това Ауди... А3 го виждах веднъж на живо и в деиствие на импрови3ирано състеzание.
Няма да се опитвам да ви опи6а какво е тая кола да ускорява с 4 превърта6ти колела на 10 метра от тебе от място :twisted:
Лудница.Маи имах и снимки някъде....
:arrow: "Хората си купуват неща, от които не се нуждаят, с пари, които не притежават, за да впечатлят хора, които не харесват."
:arrow: "Независимо колко добрини или колко злини си направил през живота си, броя на хората, които ще дойдат на погребението ти зависи основно от времето."
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Потребител
Аватар
Мнения: 7
Регистриран на: 17.06.2004
Местоположение: Oldenburg\Sliven

Мнение от alibcho » 24 Юни 2004, 16:26

КлипЧето от Паикс Пиик го имам и доколкото си спомням беше 10тина минути.Ето такова каране :bowdown: :bowdown: :bowdown: !Ще видя дали ще мога да го каЧа някъде или поне да намеря линка от който го дръпнах.Който е истински поЧитател на ВРЦ трябва да го види!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1180
Регистриран на: 4.08.2004
Местоположение: София - Център
Пол: Мъж

Мнение от Space » 05 Авг 2004, 0:37

Онзи ден гледах по АБ Мотор репортажи то4но от тази писта и останах изумен! :shock: :shock: :shock: :shock: Не можех да възприема как карат на такава ръ4ка по този тесен път по този прах .... НА ТАЗИ ВИСО4ИНА ... тука една грешка и стават самолети в буквалния смисъл .... не знам ..... не разбирам ... изумен съм .... възхищaвам им се ... (колата която гледах беше 405 ВРЦ :) )
_!_

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8324
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Мнение от vicho » 05 Авг 2004, 3:46

тези хора НЕ ГРЕШАТ
You said: "Time will change!" What if it changes you?

Предишна

Назад към Майсторско шофиране

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook