Една много интересна анкета

Как да използваме възможностите на един автомобил.

Модератори: ge_a, bravo, DrivinGGoD

На къде ще завие мотора

Ляво
70
65%
Ляво
4
4%
Дясно
32
30%
Дясно
1
1%
 
Общо гласове : 107
ентусиаст
Аватар
Мнения: 870
Регистриран на: 14.01.2004

Мнение от vlad0 » 31 Мар 2004, 0:00

КИРИЛИЦА! Edited by Turturelo

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 115
Регистриран на: 10.02.2004
Местоположение: Плевен

Мнение от Jogo » 06 Апр 2004, 14:20

Най-вероятно ще стана нетрудоспособен за дълго време :lol:

Потребител
Аватар
Мнения: 34
Регистриран на: 3.06.2004
Местоположение: София

Мнение от cyberMatrix » 04 Юни 2004, 14:40

ati написа:Падам :wink:

май тва е верния отговор! :wink: :D :)
Изображение

Полковника
Аватар
Мнения: 2998
Регистриран на: 8.03.2004
Местоположение: в по- следния блок на София
Кара: мухите да се лепят по лявото стъкло

Мнение от TheBoss » 04 Юни 2004, 19:50

Ами аз карам байк от доста време и мога само да ви кажа,че колкото е по-голяма скоростта толкова е по-голяма вероятността да се утрепеш като куче. Кормилото се върти само при малки скорости. Иначе при завиване се накланя колелото(мотора) в посоката, в която искаш да завиеш, а кормилото само се отклонява колкото му е нужно. :)
Който не ми вярва, ако иска да се засили и да пробва. Пожелавам му безсмъртие ;)
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 17
Регистриран на: 19.11.2004

Мнение от Downhill » 30 Ное 2004, 20:41

sori ama ne6to ne mi dava da pi6a na balgarski iz4ezna mi boton4eto
ta po temata otnosno zavivaneto s golqma skorost vliqqt nqkolko faktora skorost , kak 40veka e zastanal na motora,koleloto i dosta drugi no za kolelo moga da kaja sas sigornost 4e kakvato i skorost da e ako iska6 da zavie6 naliavo 6e stane (e ako nesi sakat nali) faktorite sa pravi6 desen zavoi varti6 kormiloto nadqsno centara na tejesta se mesti po posoka na zavoq ako ne napravi6 tova i sedi6 stati4en na koleloto,motora stava DIS BALANS i za da ne padne6 trqbva da varne6 kormiloto ina4e pada6 pred koleloto,motora kolkoto po si iznesen po posoka na zavoq toest zavoi nadqsno kolkoto po iznesen si v dqsno tolkova po dobre se zima zavoq
Motor ne sam karal mnogo NO kolelo ve4e 7 godini ot 2 sam sastezatel i misla 4e 4atkam tia ne6ta nadqvam se
Downhill RUlzzzzzz

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1061
Регистриран на: 31.01.2004
Местоположение: София, 4-ти км
Пол: Мъж

Мнение от Tano » 01 Дек 2004, 18:49

Принципно ще паднеш наистина ама ако съм схванал замисъла на Бесния или по скоро по начина по който си мисля че съм го схванал, ще завиеш наляво ако избуташ кормилото така - \ или надясно ако го избуташ така / (тия чертички показват посоката на ъглите, надявам се схващате за какво говоря).
Ние трябва да осигурим едно по добро бъдеще за България и нашите Български деца и Национал-Социализма е пътя за това

Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 3
Регистриран на: 1.12.2004
Местоположение: Севлиево

Мнение от ExPreY » 01 Дек 2004, 21:29

това сам го правил с един СИМСОН 50кб но бе6е на един 4ерен пат и вале6е.освен тва возих един. карах с около 60км/ч.Здравата се варгаляхме тогава.Задницата се унесе и мотора се плазна и по4на да се варгаля.
Оня дето бе6е отзад направи няколко калбета,а аз останах под мотора.Но накрая бяхме само леко ожулени и на мотора ништо ми няма6е. :lol:
JIVEQ ZA DA KARAM

Предишна

Назад към Майсторско шофиране

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook