Проблем с новите автомобили

Как да използваме възможностите на един автомобил.

Модератори: ge_a, bravo, DrivinGGoD

Потребител
Аватар
Мнения: 34
Регистриран на: 3.04.2014
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: ше Е36 320i
Мечтае да кара: E36 M3

Проблем с новите автомобили

Мнение от JuStDieSeL » 29 Юни 2014, 21:54

Сигурен съм че ще прозвучи тъпо ама :dunno:

Преди 2-3 дни си ударих леко bmw-то ( Не спазвах дистанция и една жена ми наби резки спирачки и я чукнах) и още не е готово и в момента карам служебната на майка ми Hyuindai Elantra 2014 модел. Нито мога да свикна на колата нито ми е удобна а бе въобще трагедия а тая вечер без да искам се качих на един бордюр и надрасках леко предния калник.. :banghead:

Карал съм и друга нова кола Opel Astra и при нея не можах да и свикна добре.. Нов шофьор съм имам едва 3000 километра но имам самочуствие че не съм идиот и мога да карам за опита си добре но вече след скорошните случки започвам да се съмнявам в себе си..

Като карам коли преди 2004,2005 и всичко си е наред свиквам и за няма 1 час карам си ги добре и не мога да разбера защо и как но е факт.

Преди курсовете за B кат. съм се учил на жигулата на един приятел.

Знам че проблема е в мен и се надявам някой да може да помогне. Просто разликата когато си карам бмв-то или някоя друга стара кола пред изброените нови е фрапираща и ме побърква със всеки изминал ден.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 229
Регистриран на: 4.12.2005
Кара: FIAT DUKATO HYMER и друга скрап
Мечтае да кара: BMW 2002 tii

Re: Проблем с новите автомобили

Мнение от mr_petroff » 29 Юни 2014, 22:09

За психоаналитик замислял ли си се ?

User
Аватар
Мнения: 4609
Регистриран на: 17.06.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 330XD
Детайли за колата: the silent power

Re: Проблем с новите автомобили

Мнение от b00st » 29 Юни 2014, 22:26

Проблема е в твоя телевизор :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2807
Регистриран на: 20.03.2009
Местоположение: New Village Customs
Кара: 332mxi

Re: Проблем с новите автомобили

Мнение от ogata » 29 Юни 2014, 22:32

Удри една тъпанарка и ходи да спиш.
Утрото е по-мъдро от вечерта :mhihi:
ИзображениеИзображение
http://www.injectorite.com http://www.klimacicite.com

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 356
Регистриран на: 11.09.2010
Местоположение: Кричим
Пол: Мъж

Re: Проблем с новите автомобили

Мнение от mfandakov » 29 Юни 2014, 22:48

Дано не е заразно, да не ни гепи и нас четящите :mhihi:
В града човек експлоатира човека,а в селото е точно обратното!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 906
Регистриран на: 19.07.2009
Местоположение: Благоевград
Пол: Мъж
Кара: Каквото има..
Мечтае да кара: .....

Re: Проблем с новите автомобили

Мнение от iliew » 30 Юни 2014, 2:04

:smoke: :mrgreen:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1870
Регистриран на: 8.04.2012
Местоположение: Търново
Пол: Мъж
Кара: 318td compact '03
Мечтае да кара: M3
Детайли за колата: с две порти

Re: Проблем с новите автомобили

Мнение от vvasilev1 » 15 Дек 2014, 19:48

3000 km???? :lol: :lol: :lol: ....като минеш 100 хилки ще ти станат ясни нещата?

ентусиаст
Аватар
Мнения: 979
Регистриран на: 16.03.2009
Пол: Мъж
Кара: F01 пет точка нула L

Re: Проблем с новите автомобили

Мнение от doomy525 » 16 Дек 2014, 18:54

мен ми е интересно как така се качваш "без да искаш" на бордюр? :lol:
аз по същата логика мога без да искам да влеза в Карфур или в някой МОЛ :mrgreen:
enjoy life and drink cold beer

Политиката у нас е по-страшна от организираната престъпност

Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1422
Регистриран на: 18.12.2006
Местоположение: Варна/Враца/Селановци
Пол: Мъж
Кара: Е65 745d
Мечтае да кара: Мотор с Кош!
Детайли за колата: Огин!

Re: Проблем с новите автомобили

Мнение от sambeto » 16 Дек 2014, 21:16

Баце ти си втория човек след спортния журналист Красимир Минев, който говори, съобщава, няма никъде въпрос....а очаква очаква отговор :mhihi:

User
Аватар
Мнения: 4609
Регистриран на: 17.06.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 330XD
Детайли за колата: the silent power

Re: Проблем с новите автомобили

Мнение от b00st » 17 Дек 2014, 9:51

JuStDieSeL написа:Нов шофьор съм имам едва 3000 километра но имам самочуствие че не съм идиот и мога да карам за опита си добре но вече след скорошните случки започвам да се съмнявам в себе си..

Като карам коли преди 2004,2005 и всичко си е наред свиквам и за няма 1 час карам си ги добре и не мога да разбера защо и как но е факт.

Доста добре се справяш и с тия преди 2004-та като гледам viewtopic.php?p=3952947#p3952947

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2276
Регистриран на: 14.01.2005
Местоположение: София Сити
Пол: Мъж
Кара: е30 м50б25
Мечтае да кара: и да си свирка...

Re: Проблем с новите автомобили

Мнение от KPETEH » 17 Дек 2014, 9:57

таа ли тоталка се ремонтира?! :mhihi:
Опа, едит: viewtopic.php?f=163&t=381978&p=3996343#p3996343
"Крайно мнение, породено от висше чувство на справедливост с цел заличаване на простите, тарикате и селяните, които погазват моралните ценности на народа..." "Винаги има време да станеш дебел..."

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 294
Регистриран на: 21.05.2009
Местоположение: навсякъде
Кара: както може
Мечтае да кара: както не може...
Детайли за колата: от миналия век

Re: Проблем с новите автомобили

Мнение от drago_pavlov » 17 Дек 2014, 10:47

Тая тема как съм я пропуснал не знам... :ahah: :ahah: :ahah:
b00st написа:
JuStDieSeL написа:Нов шофьор съм имам едва 3000 километра но имам самочуствие че не съм идиот и мога да карам за опита си добре но вече след скорошните случки започвам да се съмнявам в себе си..
Като карам коли преди 2004,2005 и всичко си е наред свиквам и за няма 1 час карам си ги добре и не мога да разбера защо и как но е факт.

Доста добре се справяш и с тия преди 2004-та като гледам viewtopic.php?p=3952947#p3952947

JuStDieSeL написа:Карах надолу от копитото моя приятел пусна LiL Jon Get Low надъхах се повече от колкото трябва и влезнах със около 70 във завой който не очаквах да е толкова рязък и обратен...... Видях че я изпускам играх малко със спирачките ударих 2-ра със надежда да я завъртя и да избегна падане в дерето но уви не се получи :( Влязох с 20,30-тина километра във дерето и след 3-4 секунди падане колата спря, спогледахме се със приятеля и излязохме живи и невредими.
Колата беше на 15-тина метра надолу по чудо сме минали между 2 големи дървета и сме чупили само по малки...

Lil Jon пред компютъра на NFS не е като Lil Jon надоло в дерето нали :mhihi:
Бих дал 100 лв. да видя сравненителен снимков мат'риЯл межу надъханата физиономия преди дерето и посраната такава от дерето :1:
I kill a communist for fun, but for a green card... I'm gonna carve him up real nice.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 421
Регистриран на: 12.04.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M50B25,M50B30,S50B30
Мечтае да кара: M1 Procar
Детайли за колата: 325i, E36 BTCC Replica, E36 M3

Re: Проблем с новите автомобили

Мнение от bmw325ci » 17 Дек 2014, 13:11

JuStDieSeL написа: имам самочуствие че не съм идиот и мога да карам

Брат ше та обада на милицията да ти вземат самочуствието :kuku:
Ние най вероятно няма да можем да ти помогнем, но ти може да помогнеш на нас като споделиш регистрационните номера на автомобилите с които движиш, та ако случайно се засечем да спазваме разумна дистанция, иф ю ноу уат ай мийн :bchug:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1559
Регистриран на: 26.03.2009

Re: Проблем с новите автомобили

Мнение от bmw325tds » 17 Дек 2014, 14:53

.
Последна промяна bmw325tds на 04 Авг 2016, 10:54, променена общо 1 път

Потребител
Аватар
Мнения: 34
Регистриран на: 3.04.2014
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: ше Е36 320i
Мечтае да кара: E36 M3

Re: Проблем с новите автомобили

Мнение от JuStDieSeL » 17 Дек 2014, 16:36

Доста добре се справяш и с тия преди 2004-та като гледам viewtopic.php?p=3952947#p3952947

JuStDieSeL написа:Карах надолу от копитото моя приятел пусна LiL Jon Get Low надъхах се повече от колкото трябва и влезнах със около 70 във завой който не очаквах да е толкова рязък и обратен...... Видях че я изпускам играх малко със спирачките ударих 2-ра със надежда да я завъртя и да избегна падане в дерето но уви не се получи :( Влязох с 20,30-тина километра във дерето и след 3-4 секунди падане колата спря, спогледахме се със приятеля и излязохме живи и невредими.
Колата беше на 15-тина метра надолу по чудо сме минали между 2 големи дървета и сме чупили само по малки...

Lil Jon пред компютъра на NFS не е като Lil Jon надоло в дерето нали :mhihi:
Бих дал 100 лв. да видя сравненителен снимков мат'риЯл межу надъханата физиономия преди дерето и посраната такава от дерето :1:



Тъпо съм задал темата факт но може и да се въздържиш от подобни коментари защото случка като тази която съм описал може да се случат на всички и аз съм си взел поука от нея... С новите коли проблема ми е че управлението не ми допада и не мога да достигна до момента в които колата ще прави по-сложни маневри които искам така както аз ги искам.

Много ясно че знам основните неща и мога да ги карам на стандартно ниво. Но като се опитам да прилагам някой от нещата които съм се учил на старите коли не се получават просто със всичките системи и нови работи тя сякаш не ти се подчинява напълно.

И не разбирам частта със физиономията след катастрофата се изтупах сложих си превръзка на раната и се прибрах пих 3 уискита и си легнах.. Факт е че бях афектиран и направих грешна преценка върху възможностите ми и на колата но важно е че си взех поука. Аз ако трябва да ти отговарям с такъв тон бих казал че ако ти знаех номера и те видя бих се тотализирал във теб само и само да ти видя физиономията след това...

Тази случка беше отдавна и сега карам по-спокойно решил съм да си купувам мотор за лятото и съм се отказал от колите на тоя етап.

Следваща

Назад към Майсторско шофиране

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook