Защитно шофиране

Как да използваме възможностите на един автомобил.

Модератори: ge_a, bravo, DrivinGGoD

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3117
Регистриран на: 9.08.2004
Местоположение: СофиА
Кара: `Е34 ТДС-ъ 95
Мечтае да кара: `Е34`E32 `E38 `E31

Мнение от Bavarishe » 28 Юли 2005, 23:09

и аз го мраза затова научих немския да се ориентирам в Бушоните кво пише :mhihi:
ТДС - Турбо Див Селянин

Полковника
Аватар
Мнения: 2998
Регистриран на: 8.03.2004
Местоположение: в по- следния блок на София
Кара: мухите да се лепят по лявото стъкло

Мнение от TheBoss » 29 Юли 2005, 9:56

!!Asen_X написа:Босееееев
...

П.С. Намали си размера на подписа.


Не ставааааааа, линкът е такъв. Тия дни като успея да стигна до някое от фрийтата ще поработя по въпроса.

П.С. Пък и като е голям по-хубаво се вижда къде искам да си включа щепсъла :twisted: :twisted: :twisted:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Мнение от bum_bum » 31 Юли 2005, 17:35

otka4ena написа: Ако освен на TheBoss превода е бил полезен и на някой друг :arrow: да знаете че цветя и бонбони не пия :mhihi: :mhihi: :mhihi: . На Шефа и без друго му вися едно черпене, та за него не се отнася- първо аз ще го почерпя, после той мен :bchug: :have one:


Оки, щи земем едно кафе :mhihi:
Аз незнам дали е от годинките вече ама се хващам, че карам в пъти по- разумно напоследък, но тоя месец за 4- те ми ходения до морето се нагледах на такива идиоти, че не е истина.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 586
Регистриран на: 5.01.2005
Местоположение: ВАРНА

Мнение от GS_VARNA » 01 Авг 2005, 14:47

bum_bum написа:Оки, щи земем едно кафе :mhihi:
Аз незнам дали е от годинките вече ама се хващам, че карам в пъти по- разумно напоследък, но тоя месец за 4- те ми ходения до морето се нагледах на такива идиоти, че не е истина.



Ти само си минал за малко- питай ни нас дето живеем на морето какви идиоти има... Много тъпи и с много мощни коли което е по-лошото
BMW & RAMMSTEIN RULES
Изображение
ИзображениеИзображениеИзображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Мнение от bum_bum » 01 Авг 2005, 18:17

To щото в София хич ги няма тия тъпите с мощните коли (аз за щастие отговарям само на едното условие щото TDS- а си е мъртвец отвсякъде) :mhihi:

А по темата бих добавил, че не е лошо да караме така, че всички др. участници в движението да са наясно с намеренията ни колкото се може по- рано. Т.е. без резки завои, тъпи престроявания, безпричинни внезапни спирания, да се използват мигачите и т.н..
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 586
Регистриран на: 5.01.2005
Местоположение: ВАРНА

Мнение от GS_VARNA » 01 Авг 2005, 22:16

bum_bum написа:To щото в София хич ги няма тия тъпите с мощните коли...


Е поне в момента са по-малко от друг път- повече от половината сега са на море при нас :help: :help:
BMW & RAMMSTEIN RULES
Изображение
ИзображениеИзображениеИзображение


Аватар
Мнения: 185
Регистриран на: 2.11.2004
Местоположение: Сливен-София-Чикаго

:D

Мнение от HAMANN » 04 Дек 2005, 10:17

:bowdown: Давам 6+ за превода. :mhihi: :bowdown:

Добре, че все пак някои се е сетил да постне и нещо за сигурността при каране, не че съм от тези шофьори дето правят глупости, но и на мен ми се налага..................постоянно. Все пак когато бързаш (винаги в моя случай) се налага да се престроиш неправилно или умишлено да не изполваш предупредитлени светлини, знаейки, че могат само да забавят реакциията ти.

НО дори и без светлини може да се покаже на другите участници на пътя какво възнамеряваш да предприемеш и то навсичкото отгоре най-безопасно, но това вече е отклоняване от темата.



ЛЕКО КАРАНЕ ПО БЪЛГАРСКИТЕ ПЪТИЩА И НЕ СЕ СЪРДЕТЕ, АКО НЯКОИ ВИ ИЗПРЕВАРВА НЕПРАВИЛНО. :mhihi: ТОЙ СИ ИМА ПРИЧИНА. :mhihi: :bowdown:
Бръм, бръм, бръм.......скръц, скърц, скръц............. ! Бах маааамуу някои да има нови гуми?!?

Предишна

Назад към Майсторско шофиране

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook