Леко италиянско дрифтче ... Типо !

Как да използваме възможностите на един автомобил.

Модератори: ge_a, bravo, DrivinGGoD

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 200
Регистриран на: 23.06.2005

Мнение от jamie » 21 Юли 2005, 11:02

Код: Избери целия код
некво си типо 4х4 около 60-те коня кво толко?

Здрасти Фил !
Честито 4Х4 - и не се пали толкоз :-)
Добре знаеш че тия кръгчета на 1-ва можеш да ги правиш и с малкото коне - покажи класа с 100+ км/ч в дрифтинга (не се подигравам, ТОВА искам да видя от кола с тунинг, а не врътки на едно място).

Потребител
Аватар
Мнения: 28
Регистриран на: 8.06.2003
Местоположение: София

Мнение от Fil » 21 Юли 2005, 11:06

jamie написа:
Код: Избери целия код
некво си типо 4х4 около 60-те коня кво толко?

Здрасти Фил !
Честито 4Х4 - и не се пали толкоз :-)
Добре знаеш че тия кръгчета на 1-ва можеш да ги правиш и с малкото коне - покажи класа с 100+ км/ч в дрифтинга (не се подигравам, ТОВА искам да видя от кола с тунинг, а не врътки на едно място).

напротив добре знам че такива кръкчета с кола "60" коня нема как да се получат пак ти казвам идеята е да се види че колата ми вече е 4х4.... а не че съм пилот или нещо от сорта и мога или немога да се въртя с 100+ мкилометра!!!
Изображение
FIAT TIPO

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Мнение от alx » 21 Юли 2005, 15:33

жоре, виж си първия пост по темата и ми кажи че не е за "майсторско шофиране". "дрифт" това онова, ма нищо не си казал за тунинга. щеше да е за "тунинг" ако беше започнал със - "ми вече колата е еди каква си със еди какво си... глейте кви дрифтове правя".. или нещо такова. ако мислиш че повечето хора тука следят колата ти или тази на фил и знаят че е била със предно а сега е със четворно и като ти гледат клипа ще се сетят колко е тунингована... не мисля... клипа показва въртене- което може да е 100 а може и да е със 1666 коня, а не драг резултати...

а за 60те коня типо със предно- прав си- никога всъщност не съм карал никакъв фиат- дори мислех че тая кола фабрично е 100тина коня. но ако мислиш че със кола 60 коня и предно не може да се рисуват донъти и осмици... хех. въпрос на гуми. със трабант и ръчна можеш да рисуваш ако е за въпрос (питай ме от де знам и що имам 2 строшени трабанта :mhihi: ...

за изказванията ми- аз споделям най-често личен опит- за тези които искат да слушат и го намират за интересен. ако не ти харесва или мислиш че е грешно- не чети :D както знаеш- не влагам нищо лично тука. моя фокус е другаде.
алекс
трабант 601с
разни други возила

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 87
Регистриран на: 26.05.2004
Местоположение: Sofia

Мнение от jorko » 21 Юли 2005, 22:27

alx написа:жоре, виж си първия пост по темата и ми кажи че не е за "майсторско шофиране". "дрифт" това онова, ма нищо не си казал за тунинга. щеше да е за "тунинг" ако беше започнал със - "ми вече колата е еди каква си със еди какво си... глейте кви дрифтове правя".. или нещо такова. ако мислиш че повечето хора тука следят колата ти или тази на фил и знаят че е била със предно а сега е със четворно и като ти гледат клипа ще се сетят колко е тунингована... не мисля... клипа показва въртене- което може да е 100 а може и да е със 1666 коня, а не драг резултати...

а за 60те коня типо със предно- прав си- никога всъщност не съм карал никакъв фиат- дори мислех че тая кола фабрично е 100тина коня. но ако мислиш че със кола 60 коня и предно не може да се рисуват донъти и осмици... хех. въпрос на гуми. със трабант и ръчна можеш да рисуваш ако е за въпрос (питай ме от де знам и що имам 2 строшени трабанта :mhihi: ...

за изказванията ми- аз споделям най-често личен опит- за тези които искат да слушат и го намират за интересен. ако не ти харесва или мислиш че е грешно- не чети :D както знаеш- не влагам нищо лично тука. моя фокус е другаде.

абе не знам кой какво следи тука , но повечето хора знаят , че модела Типо на Фиат е с предно :roll: и предполагам от клипчето са разбрали как стоят вече нещата при колата на Фил ;)
рисунки можеш да си правиш с немската машина до завий-свят , но не и това , което според теб съм нарекъл грешно дрифт- сбъркал съм :uups: и какво от това ? Аре като си толко тарикат, дай линк към такова филмче , но само на предно , а ? ама не Траби с дръпната ръчна , нали ? ;)
Изображение Изображение
Tsunami 300+ Drag Team
Tsunami 75+ Drag Team

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 87
Регистриран на: 26.05.2004
Местоположение: Sofia

Мнение от jorko » 21 Юли 2005, 22:53

jamie написа:Жорко, тунинга в колата въобще не се вижда от тия клипчета :-)

за теб е невидим явно :roll:
jamie написа:Вярно , в Типо с предно няма да стане същото. .

преработката на предно в 4х4 май не е в категорията тунинг според теб ....
jamie написа: Но това 4Х4 и с 60 кончета може да го направи същото - къде е показан тунинга в колата - не разбрах...
.
ще почакаме век-два и ти да направиш такова типо - 60 коня с 4х4 и да докажеш твоята версия :roll:
jamie написа:Еле пък майсторското шофиране (дрифта) съвсем не ми стана ясно къде беше "майсторлъка" ама туй отделна тема.

"майсторлъка" е - върти краен лев , газ до ламарината и после леко поотпускаш и регулираш педала и стискаш палци да не се загубиш в пушилката от гумите - това е ....
Изображение Изображение
Tsunami 300+ Drag Team
Tsunami 75+ Drag Team

Дружба Тийм
Аватар
Мнения: 5675
Регистриран на: 4.05.2002
Местоположение: Keep walking
Пол: Мъж
Кара: 535xD

Мнение от Giorceto » 21 Юли 2005, 23:23

Откъде са тръгна докъде се стигна ;)
НА всички ни стана ясно за кво става върпос, дали щее Дрифт, Донът или какво искате го наречете има ли занчение? Колата върви, върти се, 4х4 е и това е важното. Като излезне на Божура и направи 11.0сек няма да има значение дали клипчето е било Дрифт или Донът ;)
Докъдето и да си стигнал, продължавай напред...
Почивки в Турция Почивка в Алания| Почивка в Дидим| Доставка от Англия|

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 252
Регистриран на: 22.07.2005
Местоположение: тук-там

Мнение от МАЧКАТОР » 22 Юли 2005, 0:41

Тва нЯщо Джейми проветрява и тоя форум :mhihi:
Аз днес пробвах с една кочина 300коня и почти нищо не стана, на втората врътка двигателят умря, па незнам с 60коня кво става, може би на лед е ситуацията ,дето другарят Джейми ни разправя :mrgreen:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 200
Регистриран на: 23.06.2005

Мнение от jamie » 22 Юли 2005, 8:32

МАЧКАТОР написа:Тва нЯщо Джейми проветрява и тоя форум :mhihi:
Аз днес пробвах с една кочина 300коня и почти нищо не стана, на втората врътка двигателят умря, па незнам с 60коня кво става, може би на лед е ситуацията ,дето другарят Джейми ни разправя :mrgreen:


Леле, някой си загубил "Б"-то :-)
Споко бе, поправих "правописна" грешка на ДиДжорко и лавнахте сякаш иде Армагедон ! Ей-то и той си я призна - голяма работа.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Мнение от steeN » 22 Юли 2005, 19:10

Fil написа:
[steeN] написа:Някакви технически данни ще чуем ли? Или се пазят в дълбока тайна... :)

Какви данни те интересуват ?? Не е засекретена информацията.
некво си типо 4х4 около 60-те коня кво толко? Купих си двигател от фиат купе които е 220 коня закарах го при оня "нещастник" тодор и тои му еба мамата ( скупи го на 90 %) и сега това което виждате е ефекта!!!
А на дино не съм ходил и нямам намерение за сега!!!


Това ми е достатъчно като инфо за двигателя. Аз питах за 4х4-то от къде сте го измъкнали? За 60те коня, то се вижда от клипчето, няма какво да ги коментираме :mhihi: Иначе поздравления за идеята, крайно време беше наистина да стане 4WD типото.
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake
- Gold is the new bitcoin

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 171
Регистриран на: 2.08.2005
Местоположение: sofia

Мнение от mk4 » 01 Авг 2005, 23:50

jamie незнам дали си същия ама няма кой друг да е познавам те добре от Тойота форума и чесно казано не си ми един от най симпатичните навсякаде сееш някакви кавги с твоя супер акъл и дразниш не се ли осещаш поне малко земи се спри че от доста време те ми прави впечетление само лично мнение на други може да си симпатичен но не и на мене

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 200
Регистриран на: 23.06.2005

Мнение от jamie » 02 Авг 2005, 9:20

mk4 написа:jamie незнам дали си същия ама няма кой друг да е познавам те добре от Тойота форума и чесно казано не си ми един от най симпатичните навсякаде сееш някакви кавги с твоя супер акъл и дразниш не се ли осещаш поне малко земи се спри че от доста време те ми прави впечетление само лично мнение на други може да си симпатичен но не и на мене


Аз пък не те познавам отникъде така че ми е все едно дали съм ти симпатичен или не.
"познавам те добре" - тези които ме познават добре не се крият под измислен ник. Помисли върху това - ти си просто поредното мухълче-познавач. Личното си мнение си го задръж за себе си - темата случайно не е "лично мнение на поредния льольо с 1 постинг в клуба".

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 171
Регистриран на: 2.08.2005
Местоположение: sofia

Мнение от mk4 » 02 Авг 2005, 13:24

То няма значение колко поста имаш важно 5 да си пуснал с 1 да си помогнал на някой а не като тебе регнал се във всички форуми и лее акъласи и седнал да обеснява и да дава оценки ако мислиш че някой много го интересува това.Пък и ако наистина както казват си над 30 чесно казано по това време ще имам доста по интересен живот от този да седя и да лея акъласи из форума.Но стига толкова повече ако искасш пиши ако искаш не аз на хората не искам да им развалям темата с някакви дивотии на някой си който май малко завижда

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 200
Регистриран на: 23.06.2005

Мнение от jamie » 02 Авг 2005, 13:35

mk4 написа:То няма значение колко поста имаш важно 5 да си пуснал с 1 да си помогнал на някой а не като тебе регнал се във всички форуми и лее акъласи и седнал да обеснява и да дава оценки ако мислиш че някой много го интересува това.Пък и ако наистина както казват си над 30 чесно казано по това време ще имам доста по интересен живот от този да седя и да лея акъласи из форума.Но стига толкова повече ако искасш пиши ако искаш не аз на хората не искам да им развалям темата с някакви дивотии на някой си който май малко завижда


Вече си я развалил.
Регистриран на: 02 Авг 2005


Коментара е излишен - ти си просто еднодневка.
ПП: И един съвет - не ми давай акъл как да си живея живота.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1062
Регистриран на: 11.01.2003
Местоположение: Caracciola-Karussell

Мнение от bravo » 10 Авг 2005, 2:33

RESPECT TIPO :shock:

jamie човече успокой топката иди си изразходвай енергията другаде (бърнаутвай с 60 коня и предно да речем) и после пиши по темата , да потемата като искаш както ти каза има си ЛС пифи на Фил , на Жорко на който искаш .
Най-мразя да съм прав!!!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 200
Регистриран на: 23.06.2005

Мнение от jamie » 10 Авг 2005, 12:00

bravo написа:RESPECT TIPO :shock:

jamie човече успокой топката иди си изразходвай енергията другаде (бърнаутвай с 60 коня и предно да речем) и после пиши по темата , да потемата като искаш както ти каза има си ЛС пифи на Фил , на Жорко на който искаш .


bravo човече, що си не гледаш твоята работа та си решил да ми казваш какво да правя ? :lol: :mhihi: :mhihi: :mhihi:

ПредишнаСледваща

Назад към Майсторско шофиране

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook