Леко италиянско дрифтче ... Типо !

Как да използваме възможностите на един автомобил.

Модератори: ge_a, bravo, DrivinGGoD

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 114
Регистриран на: 15.10.2004
Местоположение: Асеновград

Мнение от j1v » 13 Авг 2005, 22:38

landikar написа:Ще видим.Много ме запалихте.На мен скоростите сега ми са много дълги.На втора правя спокойно 120.Като сложим и лага на турбото става още по-зле.Също така и таз турбина много рязко качва налягането.Както нема никой и след 4000 об колата изведнъж полудява и много бързо отива на прекъсвач.Като го направи в завоя буквално спира да пързаля и хуква напред и дрифта спира.Трябва пак спирачка,за да се завърти.А понеже краката малко ми пречат не става точно дрифт,а нещо като пързалка.Воланът трябва да го въртя като бесен.А понеже и ръцете ми пречат понякога сигурно ще си изкълчим някой пръст....ма дано да е само това. :lol:


Да ти имам проблемите :twisted: :twisted: :twisted:
Като не става твойта за дрифт, ще ти дам един УЛТРА бърз неон (той дига 130 на 2-а ;-)) па ти шъ ми дадеш скуби-то да го пусна на драг :mhihi: :mhihi: :mhihi:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 907
Регистриран на: 1.06.2003
Местоположение: София

Мнение от landikar » 13 Авг 2005, 22:40

NE. :mhihi: Искам аз да си го чупа.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 104
Регистриран на: 6.07.2003
Местоположение: София

Мнение от maggkrabar » 13 Авг 2005, 23:05

ми то днес нещо почна да хлопа отдолу...
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 907
Регистриран на: 1.06.2003
Местоположение: София

Мнение от landikar » 13 Авг 2005, 23:10

Това е от тревата.Нема страшно.Утре ше я окосим пак. :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 127
Регистриран на: 30.03.2003
Местоположение: Пловдив
Кара: BMW E60 M5

Мнение от RS-MAD » 13 Авг 2005, 23:28

j1v написа:
landikar написа:Ще видим.Много ме запалихте.На мен скоростите сега ми са много дълги.На втора правя спокойно 120.Като сложим и лага на турбото става още по-зле.Също така и таз турбина много рязко качва налягането.Както нема никой и след 4000 об колата изведнъж полудява и много бързо отива на прекъсвач.Като го направи в завоя буквално спира да пързаля и хуква напред и дрифта спира.Трябва пак спирачка,за да се завърти.А понеже краката малко ми пречат не става точно дрифт,а нещо като пързалка.Воланът трябва да го въртя като бесен.А понеже и ръцете ми пречат понякога сигурно ще си изкълчим някой пръст....ма дано да е само това. :lol:


Да ти имам проблемите :twisted: :twisted: :twisted:
Като не става твойта за дрифт, ще ти дам един УЛТРА бърз неон (той дига 130 на 2-а ;-)) па ти шъ ми дадеш скуби-то да го пусна на драг :mhihi: :mhihi: :mhihi:


Епа на тоя НЕОН еваларка му правим за писта :) Много добро машинле ... Аууу много му се кефия ...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 907
Регистриран на: 1.06.2003
Местоположение: София

Мнение от landikar » 14 Авг 2005, 11:42

Ако стегнем Дайхатсуто ше видите вие един неон и два ксенона.105 коня на 800 кила.Добре ли е? ;)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 87
Регистриран на: 26.05.2004
Местоположение: Sofia

Мнение от jorko » 17 Авг 2005, 23:21

landikar написа:Ако стегнем Дайхатсуто ше видите вие един неон и два ксенона.105 коня на 800 кила.Добре ли е? ;)

ммм, не е много добре да знаеш ... пускал съм се с такова при състояние на Пунтото доста близо до сток от сега и не беше добре за него ....
Изображение Изображение
Tsunami 300+ Drag Team
Tsunami 75+ Drag Team

ентусиаст
Аватар
Мнения: 907
Регистриран на: 1.06.2003
Местоположение: София

Мнение от landikar » 17 Авг 2005, 23:25

Aaaaaaa,Жорка.Тук говорим за писта,не за драг.Карах го зимата на Витошка(Витоша де),и знам какво прави.Иначе с Пунто турбо само окачването да му се стегне и то ще върви добре на писта.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 87
Регистриран на: 26.05.2004
Местоположение: Sofia

Мнение от jorko » 18 Авг 2005, 22:08

landikar написа:Aaaaaaa,Жорка.Тук говорим за писта,не за драг.Карах го зимата на Витошка(Витоша де),и знам какво прави.Иначе с Пунто турбо само окачването да му се стегне и то ще върви добре на писта.

виноват :uups: :help: :uups: :roll:
Изображение Изображение
Tsunami 300+ Drag Team
Tsunami 75+ Drag Team

Selqnin
Аватар
Мнения: 344
Регистриран на: 23.12.2004

Мнение от Selqatin » 19 Авг 2005, 0:07

jorko написа:
landikar написа:Aaaaaaa,Жорка.Тук говорим за писта,не за драг.Карах го зимата на Витошка(Витоша де),и знам какво прави.Иначе с Пунто турбо само окачването да му се стегне и то ще върви добре на писта.

виноват :uups: :help: :uups: :roll:

Aбе знаеме си че италианските турбо зверчета бегад много :roll: :mhihi: ;)
Изображение

Предишна

Назад към Майсторско шофиране

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook