с предно и с вратите напред (без ръчна:)

Как да използваме възможностите на един автомобил.

Модератори: ge_a, bravo, DrivinGGoD

Потребител
Аватар
Мнения: 11
Регистриран на: 13.07.2004
Местоположение: Gorna Orqhovica

Мнение от maxbimmer » 02 Сеп 2004, 11:48

вси4ко е яко замислено но с това заледяване може да ти идваме на свиждане в някоя болница по тжои избор :)

Потребител
Аватар
Мнения: 30
Регистриран на: 16.10.2004

Мнение от sinnerminner » 21 Окт 2004, 11:15

с каква скорост (минимално) трябва да си за да ти се получи завъртане някакво
вчера пробвах с около 30 сигурно ама колата си спира, най-много ако е пясъчно да приплъзне поради липса на ABS
Не оставяй днешното ебане за утре!!!

Selqnin
Аватар
Мнения: 344
Регистриран на: 23.12.2004

Мнение от Selqatin » 08 Фев 2005, 0:01

Аз го прая тоя номер по следния начин отпред съм с нови зимни гуми гиславет,а отзаде с некви стари летни фаярстонки,та като влеза бързо в завоя излизам със задницата навънка,ако преки завоя я поднесеш в другата посока се получава перфектно.Особено сега на снега с зимни гуми отпред и летни одзаде върта колата толкова добре даже без да барам ръчната,скоро праих такива дрифтове че се събраха сумати хора да ме гледат и не вярваха как се върти кола с предно предаване.....ма за срам колата се развали малко,та се наложи малка намеса на инструментите насред улицата :roll:

...и то хидравличен :)
Аватар
Мнения: 3314
Регистриран на: 1.12.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: джата
Мечтае да кара: на Ринга
Детайли за колата: Двете 2и2ки

Мнение от krika » 08 Фев 2005, 1:40

Pyksli на мен пък братовчетка ми както си караше със 160км голф2 със стандартни сини пръскалки за модела наби задна и вече голфа е със задно предаване:shock:Още се чудим как аеродинамиката сe подобри :dunno:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 128
Регистриран на: 23.05.2004

Мнение от Gavril » 03 Мар 2005, 16:40

Turturelo написа:И с руска кола с меко окачване става - trust me! :wink:


да ама те са със 3адно :D
като и3кю4име самарките и алекото де
шо не си дърпате ръ4ната, мноо си е готино, а3 тия и3търках паркинга пред ба4кането 8)

Burn Out Master
Burn Out Master
Аватар
Мнения: 585
Регистриран на: 30.09.2002
Местоположение: Plovdiv/Smolqn
Пол: Мъж
Кара: BMW E39 / AUDI A4 1.8T quattro
Мечтае да кара: M5 i RS4

Мнение от PILOTA » 04 Мар 2005, 11:56

Gavril написа:
Turturelo написа:И с руска кола с меко окачване става - trust me! :wink:


да ама те са със 3адно :D
като и3кю4име самарките и алекото де
шо не си дърпате ръ4ната, мноо си е готино, а3 тия и3търках паркинга пред ба4кането 8)


Точно за Самарка става дума! ;)

Е30 Fanatic
Аватар
Мнения: 3946
Регистриран на: 8.12.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Ford Ranger 2019
Мечтае да кара: corvette c7 zr1

Мнение от N.Mihaylovski » 04 Мар 2005, 12:18

е да споделя и моя опит АКО НЯМАТЕ ХУБАВИ ЗИМНИ ГУМИ отпред изобщо не си хабете бензина да пробвате НЕСТАВА като похабих 15 литра 98 и разбрах ма беше късно
а имаче като влизате в завои или на крастовище Т образно и без зимни гуми става като влезнете в завоя газ и колата целата почва да се върти в4вра го останових зад блока :mhihi: :mhihi:
Пол Роше: „Мощността най-вероятно бе около 1400 к.с., но ние не знаехме точното число, защото динамометърът не можеше да измери повече от 1280 кс”. - BMW 87г. //М3

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 128
Регистриран на: 23.05.2004

Мнение от Gavril » 04 Мар 2005, 13:46

Много яко става и на руски паметник например, веднъж го праих с ладиухата, после съм го пробвал с голфа на бащата (дано не попадне на форума :mhihi: ), става перфектно. На мокро, просто вли3ащ с 70- 80 от Цар Борис в кръговото, 3та и глеи кво става. А най готиното е 4е има "вираж" между релсите и кръговото, т.е релсите са малко по повдигнати и ти помагат да не си видиш стоповете веднага :D
Малка и3ненадка може да са куките, любимо място им е на опъл4енска срещо МВР болницата

Предишна

Назад към Майсторско шофиране

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook