за и на безсмъртните...

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: за и на безсмъртните...

Мнение от Bogat-Beden » 11 Яну 2014, 22:42

айде едно пенсионерско изказване от мен
ама пичове внимателно из искърското дефиле -през 2-3 завоя некролози,паметници и цветя :confused:
днес пак минавах от там и нямаше кола ,която да не ме изпревари-аз че карам по календара,така си е -ама като гледам сума ти народ карат просто на ръба,без да оставят никакво място за грешка-чужда ,своя или изненада от страна на пътните условия :confused:
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

кандидат дрифтър
Аватар
Мнения: 1508
Регистриран на: 18.12.2009
Местоположение: София/Белград
Пол: Мъж
Кара: 535d M-sport
Мечтае да кара: Зад дъщеря си!
Детайли за колата: My BMW does not believe in tears..

Re: за и на безсмъртните...

Мнение от boksioraE39 » 01 Фев 2014, 10:56

Bogat-Beden написа:айде едно пенсионерско изказване от мен
ама пичове внимателно из искърското дефиле -през 2-3 завоя некролози,паметници и цветя :confused:
днес пак минавах от там и нямаше кола ,която да не ме изпревари-аз че карам по календара,така си е -ама като гледам сума ти народ карат просто на ръба,без да оставят никакво място за грешка-чужда ,своя или изненада от страна на пътните условия :confused:


Имам къща на 30км от Своге и за 20-години съм се нагледал на кървища на искърското дефиле даже на два от паметниците съм бил пряк свидетел..
Оправия няма защото говедото докато не си разбие главата е усилил преслава на мах и гледа лошо от кенефа си докато прави 20-нарушения.. ;)
Изображение
https://www.youtube.com/watch?v=scJPUQU5YOo
Има моменти благословени от всевишния,в мъки и беди дори и без насъщния,когато тихо си припяваме в непрогледен мрак,"ДЯКОНЕ СЛЕД 100-ГОДИНИ НАС НИ ИМА ПАК"!!!
СЪРЦЕ,ДУША ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!

Потребител
Аватар
Мнения: 34
Регистриран на: 3.04.2014
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: ше Е36 320i
Мечтае да кара: E36 M3

Re: за и на безсмъртните...

Мнение от JuStDieSeL » 15 Юни 2014, 23:25

Моята приятелка не харесва като карам нормално и не се правя на шумахер даже ме агитира да карам по-бързо и безрасъдно :kuku:

Познавам много такива момичета като нея та имам предвид не само шофьорите са виновни ами и тези които ги агитират да вършат глупости.

Аз като возя хора в колата си карам спокойно и без ексцесии с цел да се чустват комфортно и спокойно. Но като съм сам понякога не ме свърта и правя :bang: предимно вечер по заучени маршрути.

Повечето "безсмъртни" карат като такива защото не са попадали в ПТП и си мислят че са в NFS и нищо не се чупи.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 169
Регистриран на: 14.12.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: ис-требител

Re: за и на безсмъртните...

Мнение от BIRICHKA » 24 Юни 2014, 22:12

JuStDieSeL написа:Моята приятелка не харесва като карам нормално и не се правя на шумахер даже ме агитира да карам по-бързо и безрасъдно :kuku:

Познавам много такива момичета като нея та имам предвид не само шофьорите са виновни ами и тези които ги агитират да вършат глупости.


Това си е до принципи и според мен един шофьор НЕ трябва да се влияе от мнението на пътниците. Мисля, че всеки е имал такива случки, лошото е когато се "връзваш".
Аз лично съм приел,че който се качи в моята кола си доверява живота на мен! Дори от първите години в които имам книжка си се водя от това правило.
Some say he spends most of his time on bmwpower-bg.net

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 701
Регистриран на: 21.11.2008

Re: за и на безсмъртните...

Мнение от dimodi » 01 Юли 2014, 14:16

Преди около 2 часа станах свидетел на катастрофа малко след Нова Загора, в посока Стара Загора. Оказах се на мястото може би минута след удара и бях буквално първата кола. Спрях, слязох от колата и отидох да помагам, в това време спряха още хора. Почти челно се бяха ударили Рено 19 хечбек и някакъв Ситроен. Двете коли бяха много смачкани. Шофьорът на ситроена беше сам и успя да излезе. В реното бяха двама възрастни мъже и жена. Шофьорът излезе сам, започнахме да дърпаме смачканата пасажерска врата за да извадим жената, която плачеше и охкаше. Не успяхме да я отворим с ръце, един шофьор на камион извади щанга и след напъване вратата се отвори и жената излезе. Гърдите и бяха натъртени от колана и дишаше трудно. Поканих я да седне в моята кола на хладно, тя се опита, но не можеше да се превие да седне. Дадохме и вода и се поуспокои. Другият мъж в реното, който е бил на задната седалка, от удара се беше озовал в багажника, който пък се беше заключил. Шофьорът отключи и извадихме и него. През това време един друг шофьор беше звъннал на 112 и след 3-4 минути дойде патрулка. Хубавото в цялата ситуация е, че въпреки сериозния удар никой не беше тежко ранен, поне не видимо. Бяха с натъртвания, охлузни и порезни рани и наистина се надявам да е било само това. Явно всички са били с колани, като изключим човека на задната седалка. Радващо е и че доста хора спряха да помогнат. Карайте внимателно, колеги. :confused:


Аватар
Мнения: 759
Регистриран на: 17.02.2009

Re: за и на безсмъртните...

Мнение от Хаос » 03 Авг 2014, 18:08

АДМИНИТЕ ДА МЕ БАННАТ ПЕРМАНЕНТНО!!!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 456
Регистриран на: 2.01.2010
Пол: Мъж
Кара: 992 turbo, G30 540ixdrive.

Re: за и на безсмъртните...

Мнение от Shadowed » 05 Окт 2014, 21:41

Днес, 4 човека в Пловдив, с Е91. Шофьорът е 16 годишен, без книжка, убива 3-ма човека и те 15-16 годишни.. Със 150км/ч в града... :banghead:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 70
Регистриран на: 25.10.2013
Пол: Мъж

Re: за и на безсмъртните...

Мнение от milas_7777 » 17 Окт 2014, 13:39

Хаос написа:https://www.youtube.com/watch?v=TSJdWj3SD7k


Страхотно :yes:

Потребител
Аватар
Мнения: 6
Регистриран на: 9.05.2017
Пол: Мъж

Re: за и на безсмъртните...

Мнение от bulshi » 29 Авг 2017, 15:22

dimodi написа:Преди около 2 часа станах свидетел на катастрофа малко след Нова Загора, в посока Стара Загора. Оказах се на мястото може би минута след удара и бях буквално първата кола. Спрях, слязох от колата и отидох да помагам, в това време спряха още хора. Почти челно се бяха ударили Рено 19 хечбек и някакъв Ситроен. Двете коли бяха много смачкани. Шофьорът на ситроена беше сам и успя да излезе. В реното бяха двама възрастни мъже и жена. Шофьорът излезе сам, започнахме да дърпаме смачканата пасажерска врата за да извадим жената, която плачеше и охкаше. Не успяхме да я отворим с ръце, един шофьор на камион извади щанга и след напъване вратата се отвори и жената излезе. Гърдите и бяха натъртени от колана и дишаше трудно. Поканих я да седне в моята кола на хладно, тя се опита, но не можеше да се превие да седне. Дадохме и вода и се поуспокои. Другият мъж в реното, който е бил на задната седалка, от удара се беше озовал в багажника, който пък се беше заключил. Шофьорът отключи и извадихме и него. През това време един друг шофьор беше звъннал на 112 и след 3-4 минути дойде патрулка. Хубавото в цялата ситуация е, че въпреки сериозния удар никой не беше тежко ранен, поне не видимо. Бяха с натъртвания, охлузни и порезни рани и наистина се надявам да е било само това. Явно всички са били с колани, като изключим човека на задната седалка. Радващо е и че доста хора спряха да помогнат. Карайте внимателно, колеги. :confused:


Евала Колега!
Не са много хората, които го правят в наши дни. Преди си спомням че имаше такава точка в правилника. Като видиш шофьор в нужда спираш и помагаш с каквото можеш. Сега имам чуството, че хората ги е страх да го спазват...
Луд съм за люто! Капсаицина в лютите чушки лекува ...

Предишна

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook