Родните пътища и златната граница между яроста и културата.

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1665
Регистриран на: 17.04.2008
Местоположение: Кукерландия
Пол: Мъж
Кара: Тъпата кака да маа с черпака
Мечтае да кара: Кадилакът на Долън
Детайли за колата: да има джам таван, кожни седалки, музика сватба, 320спринцофка, барнеш копче джам пада....

Re: Родните пътища и златната граница между яроста и култура

Мнение от saleen » 04 Яну 2013, 20:20

Projektzwo написа:даже пък ще ги търсиш по отделно, явно не си бил съвсем убеден че ще ги нариташ и 4-та...

Е ако беше клавиатурен Батман с чифта топки в 20 годишен мерджан обезателно щеше да им разкаже играта....у форума де :mhihi: :mhihi: :mhihi:
От такива бабаитщини полза няма, просто защото ако им се вържеш на акъла винаги си от пецаканата страна - ядеш бой- лошо, пребиеш няколко дебила - пак лошо, после в съда познайте на кого ще хванат вяра и дали 4-мата боклуци няма да реват като вдовици за ... ще те изкарат без вина виновен и нищо чудно да им плащаш като поп, особено ако нямаш свидетели :dunno: Ако някой наистина ме нападне и се почувствам застрашен - под седалката е винкело (не се е налагало да се употребява) иначе в такава ситуация бих подал жалба, още повече щом ги и познавам дебилите, ама преди това един разговор на 4 очи с всеки един от тях, почти съм сигурен, че ще им виси сопола....

П.П. все ще се намери кой да се изходи на хубавата тема... :dunno:
Никой не мое ма връне на селу!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 8.06.2012
Пол: Мъж
Кара: Нафтова печка.
Мечтае да кара: През просото...
Детайли за колата: Х3 (Е83) 3.0d, 2004г.
M57TU-A5S390R-ATC400

Re: Родните пътища и златната граница между яроста и култура

Мнение от Borymeckata » 04 Яну 2013, 21:33

Абе не всичко в тоя живот е бабаитлък и не всички можем да бъдем Брус Ли - да натъркаляме само с една ръка цял взвод барети... И не е толкова лесно да излезеш сам срещу 4 човека. Колкото и да са хърбави и напушени, ако действат заедно и те налетят от 4 страни едновременно - какво правиш? Ами ако извадят палки и вериги? Или ножове? Колкото и да си смел - 4 противника са си 4, а ти си сам...
Excellent! Steven is my name!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8316
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Re: Родните пътища и златната граница между яроста и култура

Мнение от vicho » 05 Яну 2013, 14:31

Student: Учителю, наистина можеш да победиш повече от 10 души!
Ip Man: Само ако не мога да избягам.

Каквато и нинджа да си, по-добре е да избегнеш боя!

п.с. дали те ще го ядат или ти, няма значение... винаги губят и двете страни!
You said: "Time will change!" What if it changes you?


Аватар
Мнения: 750
Регистриран на: 18.02.2008
Местоположение: Broken Balkanz
Пол: Мъж
Кара: 200CE

Re: Родните пътища и златната граница между яроста и култура

Мнение от Projektzwo » 05 Яну 2013, 15:24

Maximilian-E46 написа:
Projektzwo написа:
Maximilian-E46 написа:Ами колеги то така се получава,че трябва да си траем като мишлета :dunno: аз лично едвам се сдържах от злоба да не излезна и да не заритам на тоя по вратата.. най-смешното е,че ти им говориш като нормален човек ония смешник седи намигва и се прави на чък норис и не може да разбере,че ако слезна да му надам 1 тесла в мутрата ще се събуди от кома на 30 :evil:

всичко е ясно, само не разбирам, след като едва ли не съжаляваш, че не си слязъл - защо просто не го направи?

даже пък ще ги търсиш по отделно, явно не си бил съвсем убеден че ще ги нариташ и 4-та...

или сега повечето като ти пишат че си постъпил мъжки и ти расте пишката?

нямам за цел да те засягам, ама когато няма какво да правите, не е задължително да пускате теми във форума.


Значи първо,ти не си човека който ще ми казва какво да правя през свободното си време. :yes:
Второ,много много убеден бях,че ако слезна ще видят товарния влак в мое лице,но явно само ти си единствения който не е разбрал замисъла на моя въпрос,прочети пак темата и коментарите,може и да захапеш.Не съм слязал,обяснил съм защо.И не няма да търся никой по отделно,просто ако ги мерна по квартала ще им обясня как седят нещата.И само не разбрах,откога започва да ти расте пишката когато се държиш културно?Това вярно ли е?Ако е вярно ще ми трябва макара вече... :dunno:

не бе пич, не ти казвам какво да правиш, смешно ми е просто как от елементарна ежедневна ситуация си направил драматична тема във форума...

чудя се също така как е възможно вече 3-ти ден да коментирате нещо, което така или иначе е свършен факт...

а saleen, запази си коментарите за себе си, не си спомням да съм се обръщал лично към теб, още повече с подобен тон, капиш?

и в крайна сметка, в подобни теми сте големи миряни, иначе в една друга светлина сте големи нинджи, ама комплекси, какво да направиш... :mhihi:
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1151
Регистриран на: 15.03.2010
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: E46 320Cd. `04 Kawasaki z1000 `11

Re: Родните пътища и златната граница между яроста и култура

Мнение от Maxmadness » 05 Яну 2013, 15:57

Май ти си единствения който неможе да разбере замисъла на темата...и според мен това не е просто една ситуация от ежедневието,това Е ежедневие,защото по пътищата има толкова много олигофрени,че просто няма накъде...айде ключ на темата и толкоз
"The Lion does not need the whole world to fear him, only those nearest where he roams"
A.J DARKHOLME


Аватар
Мнения: 750
Регистриран на: 18.02.2008
Местоположение: Broken Balkanz
Пол: Мъж
Кара: 200CE

Re: Родните пътища и златната граница между яроста и култура

Мнение от Projektzwo » 05 Яну 2013, 16:39

мда, най-вероятно само аз не съм разбрал дълбокия и скрит замисъл на тази философска тема... :bowdown:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1665
Регистриран на: 17.04.2008
Местоположение: Кукерландия
Пол: Мъж
Кара: Тъпата кака да маа с черпака
Мечтае да кара: Кадилакът на Долън
Детайли за колата: да има джам таван, кожни седалки, музика сватба, 320спринцофка, барнеш копче джам пада....

Re: Родните пътища и златната граница между яроста и култура

Мнение от saleen » 05 Яну 2013, 17:15

Projektzwo написа:а saleen, запази си коментарите за себе си, не си спомням да съм се обръщал лично към теб, още повече с подобен тон, капиш?
GINKO-BILOBA-OZON.jpg
:mhihi:
Който смята, че темата не си заслужава спокойно може да я подмине. Според мен е интересна за много хора и за мен, особено на фона на другите супер страхотни истории :mhihi: ; най- малкото защото всеки има какво да сподели понеже е попадал в идентична ситуация и ги изпитвал тия емоции :dunno:
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Никой не мое ма връне на селу!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1898
Регистриран на: 29.12.2005
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: 39

Re: Родните пътища и златната граница между яроста и култура

Мнение от DanielzZz » 05 Яну 2013, 18:08

Не мога да разбера едно нещо - сам по себе си винаги гледам да избягвам боя,даже не помня да съм се сбивал някога...Обаче седна ли в тая кола при най-малката злоба показана от някой съм готов да сляза и да го размажа.Защо се чувствам толкова уверен в тоя ламаринен кашон ?

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1151
Регистриран на: 15.03.2010
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: E46 320Cd. `04 Kawasaki z1000 `11

Re: Родните пътища и златната граница между яроста и култура

Мнение от Maxmadness » 05 Яну 2013, 18:17

DanielzZz написа:Не мога да разбера едно нещо - сам по себе си винаги гледам да избягвам боя,даже не помня да съм се сбивал някога...Обаче седна ли в тая кола при най-малката злоба показана от някой съм готов да сляза и да го размажа.Защо се чувствам толкова уверен в тоя ламаринен кашон ?


Ми колега може би и на теб като мен,ти е писнало всеки втори да ти размахва средни пръсти,а ти да си казваш айде няма да правя нищо защото съм културен и не искам разправии...докато от вътре ти идва да слезеш и да му обърнеш захапката...лошото е,че както казват хората има два типа хора,едните търпят и подминават сумати хора,и си затварят очите на много неща..и накрая им пада пердето например в някой супермаркет на касата и прави торнадо там...лошото е,че аз и много други хора сме такива..търпиш един двама трима,псуват те показват ти средни пръсти,но съм сигурен,че един ден ще ми кипне и като слезна тоя който ще го отнесе ако остане жив значи господ е бил там.
"The Lion does not need the whole world to fear him, only those nearest where he roams"
A.J DARKHOLME

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1898
Регистриран на: 29.12.2005
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: 39

Re: Родните пътища и златната граница между яроста и култура

Мнение от DanielzZz » 05 Яну 2013, 18:37

Ами то за съжаление не е само по пътищата...я тръгни да се разхождаш пеша и погледни някой по-млад в очите да видиш после как ще те изгледа ако евентуално не те пита "К'во ме гледаш?"...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1151
Регистриран на: 15.03.2010
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: E46 320Cd. `04 Kawasaki z1000 `11

Re: Родните пътища и златната граница между яроста и култура

Мнение от Maxmadness » 05 Яну 2013, 18:41

абсолютно...
"The Lion does not need the whole world to fear him, only those nearest where he roams"
A.J DARKHOLME

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 114
Регистриран на: 10.07.2008

Re: Родните пътища и златната граница между яроста и култура

Мнение от kulov » 05 Яну 2013, 21:09

DanielzZz написа:Ами то за съжаление не е само по пътищата...я тръгни да се разхождаш пеша и погледни някой по-млад в очите да видиш после как ще те изгледа ако евентуално не те пита "К'во ме гледаш?"...


лятото бях в несебър за 2 седмици. местните бабаити имаха голямо желание да ми се пробват. без да правя нищо. просто си вървя по улицата вечерно време. на няколко пъти ми тръгват срещу мен. не гледам никого в очите и подминавам. нека да са най-големите те, дреме ми на мене :mhihi:

относно заглавния пост на макс - според мен смъкваш стъклото да чуеш какво имат да ти казват, може нещо да има по колата ти, де да знаеш. вече като установиш, че са недобронамерени, обръщаш се напред, вдигаш стъклото, усилваш си музиката. чукваш централното, слагаш на първа и дебнеш с периферното зрение дали тръгват да излизат. ако излезе някой - газ на червено. тва е в общи линии.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 8.06.2012
Пол: Мъж
Кара: Нафтова печка.
Мечтае да кара: През просото...
Детайли за колата: Х3 (Е83) 3.0d, 2004г.
M57TU-A5S390R-ATC400

Re: Родните пътища и златната граница между яроста и култура

Мнение от Borymeckata » 06 Яну 2013, 9:20

Maximilian-E46 написа:...търпиш един двама трима,псуват те показват ти средни пръсти,но съм сигурен,че един ден ще ми кипне и като слезна тоя който ще го отнесе ако остане жив значи господ е бил там.


По принцип, на вербална агресия (псувни) не трябва да отговаряш с физическа такава (бой). Ако се стигне до съд, той е виновен за обида, а ти - за телесна повреда. По-гадно е да го биеш с неговото оръжие, на негов терен... И затова не е нужно да падаш до неговото ниво (да го псуваш), можеш да демонстрираш пренебрежение или да го подиграеш за нещо, да го унижиш и да му смачкаш самочувствието... Примерно в този случай:

- К'во гле'аш бе, к'во бе?
- Просто се чудя как минаваш на преглед с тоя дръгел? (или)
- Абе тия двутактовите не ги ли спряха от движение? (или)
- Интересно ми е как си връзваш обувките с тия две леви ръце?

Има десетки начини да подиграеш или уязвиш някого, да го направиш смешен. Ако му се захилиш насреща, печелиш психологическо предимство - показваш му, че не те е страх, че не може да те уплаши, че за теб той е нищо, смешник. Нека той да се ядосва, нека той пръв "да излезе от колата", ако му стиска. А и така се справяш със стреса, по-добре за теб е да излезеш от такава ситуация ухилен, отколкото със стиснати от яд зъби...
Excellent! Steven is my name!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8316
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Re: Родните пътища и златната граница между яроста и култура

Мнение от vicho » 06 Яну 2013, 16:06

Borymeckata написа:По принцип, на вербална агресия (псувни) не трябва да отговаряш с физическа такава (бой). Ако се стигне до съд, той е виновен за обида, а ти - за телесна повреда.


разгеле, трезва мисъл! :yes:

! научено от alx

Псува те, псуваш го и ти!
Посегне ти, посягаш и ти!
You said: "Time will change!" What if it changes you?

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1665
Регистриран на: 17.04.2008
Местоположение: Кукерландия
Пол: Мъж
Кара: Тъпата кака да маа с черпака
Мечтае да кара: Кадилакът на Долън
Детайли за колата: да има джам таван, кожни седалки, музика сватба, 320спринцофка, барнеш копче джам пада....

Re: Родните пътища и златната граница между яроста и култура

Мнение от saleen » 06 Яну 2013, 17:02

Бе то хубаво, ама не се знае колко души, как и с какво ще посегнат, може тъй да се развият нещата, че да нямаш възможност за реванш, който удря пръв - удря два пъти е казал народа :mhihi: Нещата не са толкова прости...Иначе стигне ли се до бой принципа е да се налага здраво :mhihi:
Никой не мое ма връне на селу!

ПредишнаСледваща

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook