Първата ви катастрофа и последствията от нея

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 76
Регистриран на: 17.01.2010
Местоположение: Велинград/Пловдив
Пол: Мъж
Кара: BMW e36
Мечтае да кара: BMW
Детайли за колата: Стара но лачена

Re: Първата ви катастрофа и последствията от нея

Мнение от MAFID » 13 Дек 2012, 17:06

Случката се развива в село Сестримо(бяхме на гости),нямах книжка но и полицаи нямаше та баща ми даде бмв-то да отидем на кафе,но на кафе така и не отидохме.Отидохме да се правим на дрифтари :mhihi: завойчета с вратите пак добре че имаше пясък :mhihi: и всичко добре докато не напълнихме 316ката с хора.... молих и се да тръгне но тя не тръгна както мислих и се центрирах точно,централно и право в бетонения стълб.За радост всички добре освен колата тя беше доста променена :mhihi: .От тогава градско такива изяви не. :mrgreen:
Ако не живееш на ръба значи заемаш твърде много място

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 255
Регистриран на: 11.10.2007
Местоположение: Горна Оряховица
Пол: Мъж
Кара: BMW E46 Ci

Re: Първата ви катастрофа и последствията от нея

Мнение от st.George » 13 Дек 2012, 20:07

b00st написа:Е много комични ситуации няма що :clap: Аман от улични дрифтъри къде немогат да си паркират колата.

Е тея иронични коментари за уличните дрифтъри не са нужни, не мислиш ли... На 32 год. съм и средно около 90-100 000 км. навъртам в годината. Предвид че имам едно регистрирано леко ПТП за толкова години (изключвам Фокуса, който гоних да пишем двустранен протокол или кот реши) и то от собствената ми простотия (за което не съм бягал от вината си), без никакво друго нарушение до днешна дата, абсолютно, дори и фиш, малко глупаво звучи тва "уличен дрифтър"... ;) :winky:
E46 Ci :owned:
E46 318i m43b19 :arrow: SOLD!
E36 318i m40b18 :arrow: SOLD!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 54
Регистриран на: 24.06.2010
Местоположение: Бургас
Пол: Мъж
Кара: F30 318d
Мечтае да кара: ......... 750li

Re: Първата ви катастрофа и последствията от нея

Мнение от b0bituy » 13 Дек 2012, 20:08

MAFID написа:Случката се развива в село Сестримо(бяхме на гости),нямах книжка но и полицаи нямаше та баща ми даде бмв-то да отидем на кафе,но на кафе така и не отидохме.Отидохме да се правим на дрифтари :mhihi: завойчета с вратите пак добре че имаше пясък :mhihi: и всичко добре докато не напълнихме 316ката с хора.... молих и се да тръгне но тя не тръгна както мислих и се центрирах точно,централно и право в бетонения стълб.За радост всички добре освен колата тя беше доста променена :mhihi: .От тогава градско такива изяви не. :mrgreen:
Последствията от тази случка какви бяха ? :mhihi: Все пак и това трябва да напишем :D
Има хора за които дрифта е ИСТИНА, колата - Религия, а живота - СЪCТЕЗАНИЕ!
"Автомобилът ти е истински бърз едва тогава, когато сутрин заставайки пред него се боиш да го отключиш."
Walter Röhrl
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 26.08.2012
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: колело с обратна дирекция
Мечтае да кара: колело с предно предаване

Re: Първата ви катастрофа и последствията от нея

Мнение от Metzeler » 13 Дек 2012, 20:28

Преди 6-7 години се ударих челно с мотор в червен пасат комби,който ми отне предимство и явно се стресна и спря в средата на кръстовището да ме изчака да го лепна.. и аз го лепнах и от там насетне на кръстовище газта се пуска с 1 идея за спиране,някак станах адски наблюдателен и нещо което ми се запечата като навик,ако има спряла кола на стопа не гледам колата а гледам джантата на колата докато минавам покрай нея и ако мръдне с 1 см съм веднагически в крайно лява лента :) като цяло мисля че добре ми подейства пръвото ми птп,защото от тогава до сега нямам и доста често аз ги предотвратявам :)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 76
Регистриран на: 17.01.2010
Местоположение: Велинград/Пловдив
Пол: Мъж
Кара: BMW e36
Мечтае да кара: BMW
Детайли за колата: Стара но лачена

Re: Първата ви катастрофа и последствията от нея

Мнение от MAFID » 14 Дек 2012, 14:36

b0bituy написа:
MAFID написа:Случката се развива в село Сестримо(бяхме на гости),нямах книжка но и полицаи нямаше та баща ми даде бмв-то да отидем на кафе,но на кафе така и не отидохме.Отидохме да се правим на дрифтари :mhihi: завойчета с вратите пак добре че имаше пясък :mhihi: и всичко добре докато не напълнихме 316ката с хора.... молих и се да тръгне но тя не тръгна както мислих и се центрирах точно,централно и право в бетонения стълб.За радост всички добре освен колата тя беше доста променена :mhihi: .От тогава градско такива изяви не. :mrgreen:
Последствията от тази случка какви бяха ? :mhihi: Все пак и това трябва да напишем :D



Последствията бяха потрошен автомобил,леко понатъртени пет човека,стабилно загрят врат :mhihi: (от баща ми) и най важното си взех полука,че трябва да се кара по-разумно... :yes:
Ако не живееш на ръба значи заемаш твърде много място

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 463
Регистриран на: 6.03.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E60 525d

Re: Първата ви катастрофа и последствията от нея

Мнение от kikko » 15 Дек 2012, 10:17

2008-ма година зимата.Млад шофьор.Имах Пежо 206,карам си в града спокойно и гледам в насрещното спрял ЗИЛ.Не му обърнах особено голямо внимание,докато не реши да прави обратен.И удар от страни в пежака.Обяснението на водача на ЗИЛ-а:"Епа не те виДОх". :D Резултата:смачкани врата и калник,счупени огледало и страничен прозорец,и доста уплах от моя страна.
E60 M57TUD25 Sedan Silbergrau metallic
E87 M47D20 Hatch Sparkling Graphite metallic
E65 M67TUD44 Sedan Black Sapphire metallic
E34 M50B20 Sedan Calypsorot metallic

Потребител
Аватар
Мнения: 32
Регистриран на: 27.01.2012
Местоположение: Русе
Пол: Жена
Кара: X5 Е70, Х5 Е53; Е61

Re: Първата ви катастрофа и последствията от нея

Мнение от siska1709 » 15 Дек 2012, 14:25

14.07.2009 г. , баща ми предният ден си купи чисто нов джип и на следваият ден замина по работа за Валенсия и аз естествено реших да разходя джипа, като вечерта щяхме да се събираме с приятели на една хижа и по път бях купила една каса с бира...на един завой се зададе ТИР, който навлезе в моята лента и ме избута от пътя, като странично имаше огроми канавки и храсти, в които навязох и се преобърнах по капак...Последствията - джип, от който не се разпознаваше, каква марка е, няколко шева, които бяха последствие от счупените бутилки бира, които се разхвърчаха из цялото купе и един час чакане някой да спре за да извика полиция/изключително сме отзивчиви българите/ Поуката за мен - дори и да караш внимателно, пак можеш да станеш жертва на ПТП! :)
"Когато всичко върви гладко, значи пътят е хлъзгав."

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1011
Регистриран на: 18.01.2009
Местоположение: София, ама съм от село
Пол: Мъж
Кара: 03'Е53 М62TUB44
Мечтае да кара: Е34 540/6 touring
Детайли за колата: Петица с много седмици

Re: Първата ви катастрофа и последствията от нея

Мнение от dan-dam » 16 Дек 2012, 18:28

Малко :OT:
Понеже вече писах за първата ето я и последната. Прясна, прясна :mhihi:
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 708
Регистриран на: 3.09.2009
Кара: 466,5 см3 на цилиндър
Мечтае да кара: Нормално

Re: Първата ви катастрофа и последствията от нея

Мнение от don't be » 20 Дек 2012, 12:08

Бях на 14 , баща ми ме учеше да карам , докато един ден не покарах в махалата . Правех 90 градуса завой , влезнах в дупка подадох много газ и докато се осетя Вече я бях забил в една ограда точно в касата на врата . Последствия беше адска жега на Бащата му прилоша , аз с уплаха . Опела - Кадетт се изтарбуши , крив рог , калник , броня , капак , радиатор , фар , мигач .... Резултат доста се поучих от този инцидент , имах рожден ден след 3-4 дена , нямаше пара да го празнувам :confused:
За милиони-няма закони.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8327
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Re: Първата ви катастрофа и последствията от нея

Мнение от vicho » 20 Дек 2012, 15:46

don't be написа:Бях на 14 , баща ми ме учеше да карам , докато един ден не покарах в махалата . Правех 90 градуса завой , влезнах в дупка подадох много газ и докато се осетя Вече я бях забил в една ограда точно в касата на врата . Последствия беше адска жега на Бащата му прилоша , аз с уплаха . Опела - Кадетт се изтарбуши , крив рог , калник , броня , капак , радиатор , фар , мигач .... Резултат доста се поучих от този инцидент , имах рожден ден след 3-4 дена , нямаше пара да го празнувам :confused:


"браво"...

как не ТЕ е срам!?!

поне си ги запазете тези случки за себе си и дано никога не срещам такива като теб по пътя! АМАН! :banghead: :banghead: :banghead:

п.с. не се хаби да ми отговаряш и да ми се оправдаваш и ще ти отговоря преди да си ме попитал -НЕ, аз НЕ съм карал преди да взема книжка!
You said: "Time will change!" What if it changes you?

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 708
Регистриран на: 3.09.2009
Кара: 466,5 см3 на цилиндър
Мечтае да кара: Нормално

Re: Първата ви катастрофа и последствията от нея

Мнение от don't be » 20 Дек 2012, 17:09

vicho написа:
don't be написа:Бях на 14 , баща ми ме учеше да карам , докато един ден не покарах в махалата . Правех 90 градуса завой , влезнах в дупка подадох много газ и докато се осетя Вече я бях забил в една ограда точно в касата на врата . Последствия беше адска жега на Бащата му прилоша , аз с уплаха . Опела - Кадетт се изтарбуши , крив рог , калник , броня , капак , радиатор , фар , мигач .... Резултат доста се поучих от този инцидент , имах рожден ден след 3-4 дена , нямаше пара да го празнувам :confused:


"браво"...

как не ТЕ е срам!?!

поне си ги запазете тези случки за себе си и дано никога не срещам такива като теб по пътя! АМАН! :banghead: :banghead: :banghead:

п.с. не се хаби да ми отговаряш и да ми се оправдаваш и ще ти отговоря преди да си ме попитал -НЕ, аз НЕ съм карал преди да взема книжка!



Първо , ти си никой , за да казваш кой ще пише и кои не !
2- смисъла на темата е съвсем друг , не да се плюем !
3- Поучи се за своите деца :winky: !
За милиони-няма закони.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1898
Регистриран на: 29.12.2005
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: 39

Re: Първата ви катастрофа и последствията от нея

Мнение от DanielzZz » 21 Дек 2012, 11:56

В тоя форум винаги ще се намери някой моралист да ти каже колко си тъп или друг,дето да ти каже да си вземеш Е30. :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4869
Регистриран на: 9.02.2007
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: Jaguar XK 4.2, F16 X6 30d

Re: Първата ви катастрофа и последствията от нея

Мнение от acho.rs » 21 Дек 2012, 12:18

Абе хората питат за катастрофа , не за одраскани брони . Ето как се прави :mhihi:
Преди :
Изображение


И След :
Изображение

Последствията бяха че си купих БМВ :lol:
Цялата история подробно описана , дискутирана , обсъдена тук viewtopic.php?f=2&t=234553

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2040
Регистриран на: 5.06.2003
Местоположение: Targovishte
Пол: Мъж
Кара: 1996 318i, 1987 318i M10B18
Мечтае да кара: E30 M3
Детайли за колата: 1996-та е36 318 М43В18, 2000-а Е36 компакт М43В19, 1987-ма Е30 М10В18 Л-джет

Re: Първата ви катастрофа и последствията от нея

Мнение от michev » 21 Дек 2012, 12:26

Е поне бакшиша те е покръстил в правата вяра :D
only rear wheel drive

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4869
Регистриран на: 9.02.2007
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: Jaguar XK 4.2, F16 X6 30d

Re: Първата ви катастрофа и последствията от нея

Мнение от acho.rs » 21 Дек 2012, 12:51

michev написа:Е поне бакшиша те е покръстил в правата вяра :D

:ahah: :owned:

ПредишнаСледваща

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook