Полицейските коли с камери в София

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 47
Регистриран на: 1.03.2003
Местоположение: Varna

има спасение за всички

Мнение от MaxBiaggi » 01 Юни 2003, 12:14

:)ама нетрябва да спирате щтото :bang: наистина щте ви разкатаят.значи аз сам го правил тоя номер но се бяхме разбрали като стане напачено да се покрием и прекратим дьрпането.значи ви трябва малко бяло фолио и малко черен изолирбан и чудото е готово :!: :!: :!: моя номер е В 0821 А с малки корекциики става ВР 8327 АА нещо нямащо нищо общо с моя.много ми е Х ако не ме стигнат на кои щте пратят снимчиците :!: може би щте пуснат обява в медията WANTED.от 3години 5рпу издирва пежо 405 с номер Р 8821 АТ с прикрепени снимки 3бр.на които се вижда номер кола и шофер с каска влизащ с вратите в Т образния след аладжаманастир.Снимките ми показа един познат които беше кука на златните и ме пита дали неми говорят нещо тези радващи окото изпьлнения.ама нали номера е Русе :?: как да сьм аз :?: много ясно че несьм :!:
Добрите момчета отиват в рая.а батМарто ша ходи дет си щте!!!!!!!!!!!!!!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 578
Регистриран на: 10.03.2003
Местоположение: София-"montreal"

Мнение от KGB » 02 Юни 2003, 1:38

За "анти" радарите тоест радар-детекторите аз трагнах да пиша нещо като упатване за тяхното ползване...но в момента нямам почти никво време...пак и скоро след около седмиця ще имам V-1...така че ще мога да сравня и различните модели който до сега сам имал и разликите в тяхното ползване...
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 909
Регистриран на: 18.03.2002
Местоположение: София

Мнение от PARADOX_sf » 02 Юни 2003, 23:00

Са се сетих.
Веднъж минах покрай едни такива педераси, но радара не изписука :( !

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 578
Регистриран на: 10.03.2003
Местоположение: София-"montreal"

Мнение от KGB » 03 Юни 2003, 1:46

Ако им е бил включен радара, ще ти изписука.... 8)
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1062
Регистриран на: 11.01.2003
Местоположение: Caracciola-Karussell

Мнение от bravo » 06 Юни 2003, 1:13

Мом4ета споко и тука в Герм. навсякаде има блицове (камери на кръстови6тата и се задеистват като минава някои на 4ервено) , радари, :bang: цивилни 4енгета и всякакви лайна но за сметка на това който е racing :werd: настроен ходи уикенда на Нюрбургринг или пак просто се из6ива на аутобана за6тото там няма ограни4ения.Ако спазва6 правилата на движение може6 да кара6 и със 300 км/ч.
П.С. Едно PORSCHE бе6е излетяло от аутобана със 308 км/ч и шофера (пилота) :mha: бе6е оцелял :ek: Изображение[/img]
Най-мразя да съм прав!!!

Предишна

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook