Рефлекс за части от секундата

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 54
Регистриран на: 24.06.2010
Местоположение: Бургас
Пол: Мъж
Кара: F30 318d
Мечтае да кара: ......... 750li

Re: Рефлекс за части от секундата

Мнение от b0bituy » 09 Юни 2012, 20:41

Преди 2 години имахме Астра Г и веднъж си викам да я поразтъпча ( без да знае баща ми ) малко, но въобще не погледнах, че е на скорост и веднага след като тръгна колата по инстинкт я изгасих, но колата заби предницата надолу към бордюра и после 30 минути я ритах, натисках, но се изправи накрая тъпата пластмаса и почти не си личеше. Така завърши моята разходка, явно не ми беше писано тогава да карам. :mhihi: В понеделник отивам да си пускам външния изпит листовки и след около месец ще има вече какво да разказвам. :mhihi:
Има хора за които дрифта е ИСТИНА, колата - Религия, а живота - СЪCТЕЗАНИЕ!
"Автомобилът ти е истински бърз едва тогава, когато сутрин заставайки пред него се боиш да го отключиш."
Walter Röhrl
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 57
Регистриран на: 5.12.2011
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: в лявата лента.
Мечтае да кара: Черна е46 М3 :)
Детайли за колата: DIESEL POWER

Re: Рефлекс за части от секундата

Мнение от Zheleznia » 12 Юни 2012, 9:31

b0bituy написа: В понеделник отивам да си пускам външния изпит листовки и след около месец ще има вече какво да разказвам. :mhihi:

Чесно да ти кажа по добре да няма какво да ни разказваш :mhihi: по благоприятно е за здравето и джоба :mhihi: Упсех с взимането на книжка ;) А понякога съдбата сама ни пречи за да не направим по голяма беля,ама по някога упорството си показва влиянието и след това вече е късно :help: . Важното е да сме живи и здрави, Желая на всички без аварийни км. Пък който вече има какво да разказва да пуска :)
По ме дразнят "боклуците" които хвърлят боклуците си по Земята!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 54
Регистриран на: 24.06.2010
Местоположение: Бургас
Пол: Мъж
Кара: F30 318d
Мечтае да кара: ......... 750li

Re: Рефлекс за части от секундата

Мнение от b0bituy » 12 Юни 2012, 21:09

Благодаря колега. :bchug:
Има хора за които дрифта е ИСТИНА, колата - Религия, а живота - СЪCТЕЗАНИЕ!
"Автомобилът ти е истински бърз едва тогава, когато сутрин заставайки пред него се боиш да го отключиш."
Walter Röhrl
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 109
Регистриран на: 23.02.2011
Местоположение: Klingenberg a. Main
Пол: Мъж
Кара: E46 320d '03
Мечтае да кара: M5 F10
Детайли за колата: '03 Пълен ел. пакет, ел. огледала, двузонов климатроник, черен полу-кожен салон, подгряване на седалките, заден парктроник, мултифункционален волан.

Re: Рефлекс за части от секундата

Мнение от Seraph » 14 Юни 2012, 16:52

Разбира се, по-добре да разкажете за някое контролирано пързаляне по улиците на града. Пак ще е забавно и интересно преживяване. :)
You have to let it all go. Fear...doubt and disbelief.
Free your mind.
http://www.youtube.com/watch?v=dZTTn2gq67I

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 57
Регистриран на: 5.12.2011
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: в лявата лента.
Мечтае да кара: Черна е46 М3 :)
Детайли за колата: DIESEL POWER

Re: Рефлекс за части от секундата

Мнение от Zheleznia » 25 Юни 2012, 14:52

Seraph написа:Разбира се, по-добре да разкажете за някое контролирано пързаляне по улиците на града. Пак ще е забавно и интересно преживяване. :)


Аз пуснах темата с тази моя случка която ми се случи, а след това попитах, ако има някой да има сходна случка с моята да я напише,за да си споделим приличащите историики и да видим кой какви преживявания е имал. А това колега за пързалянето мисля,че има и други теми които са по близко до твоето желание да узнаеш как някой контролирано се пързаля ;) . Нека все пак да запазим основната цел на темата :)
По ме дразнят "боклуците" които хвърлят боклуците си по Земята!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 225
Регистриран на: 25.01.2009
Местоположение: Варна/Попово
Пол: Мъж
Кара: Х5 Е53
Мечтае да кара: E39 M5...

Re: Рефлекс за части от секундата

Мнение от chenchev » 01 Юли 2012, 15:18

По-миналата зима..Аз със един мой бивш съученик на село.. :mhihi: Купони вечерта а-у..момичета..на другия ден сутринта,аз още неадекватен изкарвам от гаража старото но непредаваемо Туинго със всезонните му гуми..Тръгваме към центъра на селото да пием кафе уж.Стигаме до там едва едва със няколко прекъсвача на 2ра..(смисъл гумите губят сцепление от време на време :mhihi: ) леки поднасяния..овладявания.. :mhihi: така де..Стигаме до завоя към заведението,завивам тръгвам направо (а то след заведението има малко площадче,решавам там да обърна..) :mhihi: тръгвам да захождам..Реших да се излигавя..Ръчна..гааас.. :mhihi: завивам надясно да си хвана пътя обратно ДА..АМА НЕ!! :mhihi: Колата на шейна..гумите завили надясно ПРААС..Вземи тос бордюр.. :mhihi: Спираме слизаме поглеждам от моята страна-НИЩО (фейса така- :bowdown: :lalala: :ok: ) :mhihi: Гледам авера ми седи и гледа към предницата и се е хванал за главата.. :kuku: :conf: Отивам до него поглеждам-предна дясна на земята леко забила се в калника.. :bang:
Носачи..мост..всичко ,,туш :mrgreen: Иии..ся ко прайм.. :dunno: Дойдоха едни братлета измъкнахме колата от там..Седя и се чудим с приятелчето ми какво да правим.Викам си-Дай да видя дали ще се движи..ДА АМАА НЕЕ..! :mhihi:
Със 300 зора се реших..Звъннах на бащата казах му не си спомням точно,но нещо от рода на: Тате..абее ааа..ъъъ..такова..ела до Карабанито(така се казваше заведението-Карабаневи) :mhihi:
Гледам след точно 3 минути се задава черния Ярис..музиката спряна(по принцип е маняк на МАХ.. :mhihi: ) Слиза поглежда колата..мълчи..1-2 мин.Изкара си телефона обади се на някакъв негов познат.Дойде със един Ленд Роувър закачиха Туингото и го понесаха нанякаде.
Аз седя и не мога да повярвам как още съм цял..Не обели нито думичка :shock:
И така де оказало се,че моста е имал 10 сантиметрова цепнатина по ширината си и било добре,че съм я ударил в крайна сметка :mhihi: Иначе ако е било с по-висока скорост.. :wave:

И така де..размина ми се...Този път.. :lol: :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 57
Регистриран на: 5.12.2011
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: в лявата лента.
Мечтае да кара: Черна е46 М3 :)
Детайли за колата: DIESEL POWER

Re: Рефлекс за части от секундата

Мнение от Zheleznia » 07 Юли 2012, 14:12

:mhihi: хубава историйка :) забелязал съм, че когато някой реши да се направи на голям Шофьор :driving: ии стават големите бели за секунди :dummy: ама кво да се прави Животът ни учи да се учим от грешките си :) Ламарини се правят, по важното е ние да сме живи и здрави :)
По ме дразнят "боклуците" които хвърлят боклуците си по Земята!

Потребител
Аватар
Мнения: 23
Регистриран на: 10.09.2011
Пол: Мъж
Кара: Bmw e36 318I
Мечтае да кара: /// MPower

Re: Рефлекс за части от секундата

Мнение от k1ko » 18 Авг 2012, 2:32

Колега голяма и страхотна история радвай се че си се отървал , аз не съм вземал така колата но един мой приятел е крадеше тяхната дачия те е купиха чисто нова и за малко да не се утрепят на един завой с едно приятелче ,аз имам друга история бях плавал в морето от 16:00 до 06:00 часа ако искате кажете и ще ви е разкажа ,за малко да не си отида тогава.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 57
Регистриран на: 5.12.2011
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: в лявата лента.
Мечтае да кара: Черна е46 М3 :)
Детайли за колата: DIESEL POWER

Re: Рефлекс за части от секундата

Мнение от Zheleznia » 30 Авг 2012, 14:51

k1ko написа:Колега голяма и страхотна история радвай се че си се отървал , аз не съм вземал така колата но един мой приятел е крадеше тяхната дачия те е купиха чисто нова и за малко да не се утрепят на един завой с едно приятелче ,аз имам друга история бях плавал в морето от 16:00 до 06:00 часа ако искате кажете и ще ви е разкажа ,за малко да не си отида тогава.


Благодаря Колега :) ами радвам се все още, но и си взех голям урок, както и начуих че мисълта е адски бърза понякога :) ами напиши за плаването да разберем и ние за кво иде реч :mhihi:
По ме дразнят "боклуците" които хвърлят боклуците си по Земята!

Предишна

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook