истории на отказали шоферлъка..

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 546
Регистриран на: 31.03.2009
Пол: Мъж
Кара: го по тъч линията на живота..

Re: истории на отказали шоферлъка..

Мнение от M3 E92 » 20 Юни 2013, 11:57

ylaine написа:При наистина аварийно спиране свалянето на предавки може единствено да те забави.
По принцип съм с автоматик и става бързо :D Иначе и с ръчна скоростна кутия съм го правил, скачаш през 2 предавки надолу :angel:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 107
Регистриран на: 9.08.2009
Местоположение: Sofia, Drujba 1
Пол: Мъж

Re: истории на отказали шоферлъка..

Мнение от thewhitestig » 22 Юни 2013, 15:46

kemakozeE36 написа:Шофирането ако не си го наследил и не ти е в кръвта и с практика не се учи.То просто трябва да ти се отдава, в противен случай си един "калъф" примерно дето никога няма да се научи да кара....


Да нали, то затова никой човек в никой спорт или каквото и да било занимание не тренира/практикува и т.н. Видиш ли, то просто трябва да си го можеш... Роден с късмет човека. Това беше най-голямата простотия която съм чел в последно време. Това което не става с практика, става с много практика, упоритост, желание и т.н. Вродения талант си го има, но не те прави суперчовек. Той може да ти даде само минимален процент предимство пред останалите. Знам че отговарям на старо мнение но просто не издържах.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 648
Регистриран на: 25.08.2007
Местоположение: BMW factory in Dingolfing
Пол: Мъж
Кара: рожден ден
Мечтае да кара: Apassionata
Детайли за колата: ̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿

Re: истории на отказали шоферлъка..

Мнение от EBEEMVACIA » 25 Юни 2013, 8:06

Nasko_ написа:
kemakozeE36 написа:
ryan83 написа:
EBEEMVACIA написа:
ryan83 написа:Просто невярвам :mhihi:Лоша работа :cry: Нищо неможе да ме спре да карам! Само да си взема първото БМВ..

абе има едни закачени теми в раздела,та пак помисли :idea: :!:


Какво да мисля колега :mhihi: Въпрос на време е да си взема БМВ и да му се радвам.То шоферлъка се учи с практика. ;)

Бе нещо си в грешка ми се струва.Шофирането ако не си го наследил и не ти е в кръвта и с практика не се учи.То просто трябва да ти се отдава, в противен случай си един "калъф" примерно дето никога няма да се научи да кара....


Колега, тук не мога да се съглася с теб. Какво значи, ако не ти се удава шоферлъка, значи си калъф??? Аз искам да попитам, какво е да ти се удава? Нима това значи, че нямаш нито едно, дори и леко ПТП. Който е такъв, нека хвърли камък. В крайна сметка, човек се учи от грешките си.

...На 23 март баща ми почина от рак..беше на 68..знам кво ме чака ...ако доживея възрастта,но възможно ли е психиката да се ,,препрограмира,, смяна за постоянно-едва ли...
̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿BMW Flugelrad II V-2

Потребител
Аватар
Мнения: 45
Регистриран на: 18.04.2010
Местоположение: Русе
Пол: Мъж
Кара: E36 318is M42 :\ , Lada Niva 2121
Мечтае да кара: Alpine White E90 335i

Re: истории на отказали шоферлъка..

Мнение от Mad Max. » 10 Авг 2013, 21:20

ryan83 написа:
kemakozeE36 написа:Добре че наистина ми е в кръвта и сигурно и ми се отдава то с практиката ще се разбере тъй като не сам карал скоро..Не напразно искам БМВ :twisted: аз ако бях такъв страхлив и не бях толкова запален по коли от малък едва ли щях да искам да карам бързо БМВ :winky:

Като седнеш в "бързото" БМВ направо ще почне да ти се отдава instant, да знаеш.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 68
Регистриран на: 29.07.2011
Пол: Мъж
Кара: E46 330i
Мечтае да кара: 330i--> e39 M5/e46 M3 -->e60 M5/e92 M3 --> F10 M5

Re: истории на отказали шоферлъка..

Мнение от Bavarec88 » 11 Авг 2013, 18:04

ylaine написа:При наистина аварийно спиране свалянето на предавки може единствено да те забави.


Глупости на търкалета, колега :) Екстремното спиране на скорост, става спонтанно и импулсивно, въобще нищо не се забавя... Само дето може, да счупиш скоростите, ако е прекалено екстремна ситуацията :D

:bchug:
ИзображениеИзображениеИзображение


Аватар
Мнения: 759
Регистриран на: 17.02.2009

Re: истории на отказали шоферлъка..

Мнение от Хаос » 11 Авг 2013, 23:22

Bavarec88 написа:
ylaine написа:При наистина аварийно спиране свалянето на предавки може единствено да те забави.


Глупости на търкалета, колега :) Екстремното спиране на скорост, става спонтанно и импулсивно, въобще нищо не се забавя... Само дето може, да счупиш скоростите, ако е прекалено екстремна ситуацията :D

:bchug:

много си е прав колегата ylaine...
АДМИНИТЕ ДА МЕ БАННАТ ПЕРМАНЕНТНО!!!

gangstera
Аватар
Мнения: 140
Регистриран на: 6.07.2010
Местоположение: MY HOUSE
Пол: Мъж
Мечтае да кара: E46///M3 Е92///M3 E39///M5 E60///M5 F10///M5 F90///M5 COMPETITION

Re: истории на отказали шоферлъка..

Мнение от ryan83 » 14 Авг 2013, 16:17

Mad Max. написа:
ryan83 написа:
kemakozeE36 написа:Добре че наистина ми е в кръвта и сигурно и ми се отдава то с практиката ще се разбере тъй като не сам карал скоро..Не напразно искам БМВ :twisted: аз ако бях такъв страхлив и не бях толкова запален по коли от малък едва ли щях да искам да карам бързо БМВ :winky:

Като седнеш в "бързото" БМВ направо ще почне да ти се отдава instant, да знаеш.

Мислиш ли :yes: всичко са постига с постоянство, практика, упоритост и желание също. Никой не се е родил научен :!:
Ако имаш каквото е необходимо...
можеш да имаш всичко

Изображение Изображение


Аватар
Мнения: 759
Регистриран на: 17.02.2009

Re: истории на отказали шоферлъка..

Мнение от Хаос » 15 Авг 2013, 9:08

Ако не ти е в кръвта няма научаване.
То е като жените - толкова години шофьорки, а не знаят какво има под капака. Не знаят как да държат волана, не могат да паркират дори.
Или пък като брат ми, толкова години шофьор, толкова пъти троши двигатели, ама не му е в кръвта и шофира като бабичка...
АДМИНИТЕ ДА МЕ БАННАТ ПЕРМАНЕНТНО!!!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 444
Регистриран на: 31.08.2008
Местоположение: Пловдив, Backnang [DE]
Пол: Мъж
Кара: Compact m43tu
Мечтае да кара: E28

Re: истории на отказали шоферлъка..

Мнение от sobiss » 16 Авг 2013, 22:44

Вижте, има два вида хора които се качват зад волана. Първите се качват, защото трябва да се предвижат от тук до там, а вторите в процеса на предвижване изпитват огромно чувство на наслада.....от рева на мотора, от поведението на автомобила, от самото шофиране.
Аз мога да готвя, но никога няма да стана добър готвач...щото готвя колкото да се наям :bchug:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 557
Регистриран на: 9.06.2012
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW и VAG

Re: истории на отказали шоферлъка..

Мнение от zafirovp » 16 Авг 2013, 23:19

Хайде пак... Да кажеш, че нещо не ти е във кръвта е много добро оправдание, за нещо което не можеш да правиш добре. Всичко е 1 % дарба и 99% упоритост.

gangstera
Аватар
Мнения: 140
Регистриран на: 6.07.2010
Местоположение: MY HOUSE
Пол: Мъж
Мечтае да кара: E46///M3 Е92///M3 E39///M5 E60///M5 F10///M5 F90///M5 COMPETITION

Re: истории на отказали шоферлъка..

Мнение от ryan83 » 17 Авг 2013, 12:27

Съгласен съм със колегата sobiss аз съм от вторите , за мен удоволствието е голямо когато чуваш звука на мотора и смяната на предавките просто ти е кеф да караш.
А другите които се придвижват от точка А до точка Б са си обикновени хора които въобще не ги интересува каква кола ще карат , важното е да не харчи много :mhihi: За тях не е важно дали колата ще има яки джанти, ще вади звук , ще има яка стойка , кожен салон или ще има М-пакет, те просто искат да стигнат там закъдето са тръгнали със смешната си кола :mhihi:
Ако имаш каквото е необходимо...
можеш да имаш всичко

Изображение Изображение

Предишна

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook