За БМВ-тата и циганите :-)

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 264
Регистриран на: 14.10.2002
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: 220

За БМВ-тата и циганите :-)

Мнение от Osmicata » 25 Апр 2003, 0:50

понеже алпината разпали духовете с тая циганска история и аз реших да напиша какво ми се случи или по скоро с какво се раминах преди няколко дена ... връщам се аз за пет дена в БГ и отиваме с гаджето на Велинград. на Варвара кам края на селото аз си карам с около 60 и гледам отдясно една червена лада с ремарке си подавя муцуната и леко спира штото се движа по пътя с предимство. карам си аз и когато стигам на около 10 -15 метра от нея кретена решава! да излезе на пътя с цялата си дължина! за мен остана кам метар и половина максимум разстояние в насрещното. нямаше време за мислене - пален десен волан за да избегна удара, влизам в насрещното и след като минах ладата поглеждам пред себе си и виждам ... рейс! който е буквално пред мен! е, в тоя момент си казах че сега си е еб...о майката! още не знам как стана но дадох безумна газ! М 40 или не М 40 но това БМВ излетя като стрела ви казвам и ме промуши в последния момент в моето платно! отарвахме кожата! можете да си представите в какво състояние бях, обратен завой, мръсна газ, препречих пътя на този дебил с ладата и бях готов да го нарежа на парчета! в колата имаше ... трима мазни дебели цигани които гледаха адски тъпо! особено шофьора! не помня какво си крещтяхме просто му казах че трябва да е адски тъпо копеле да излиза така на пътя щото първия дето ще даде фира е той! щях да мина през него с 60 нямаше и да усети с тая лада какво става, както и да е ... някой ангел хранител ни е пазил .... внимавайте за кретени по пътищата няма логика братлета, няма.

Новият ПИКАСО
Новият ПИКАСО
Аватар
Мнения: 5525
Регистриран на: 29.04.2002
Местоположение: гр.София
Пол: Мъж
Кара: The Dark Side of the Force
Мечтае да кара: S
Детайли за колата: E30 325i - RIP
E30 320is - RIP,sold
E24 635csi - sold
E36 316i coupe - sold
E46 320d sedan- sold
E36 325i coupe - sold
E36 318tds SW - sold
E36 316i sedan - sold
E39 525d sedan - sold
E46 320d SW - sold
E61 530xd LCI - sold
E30 318is coupe - sold
E46 320dA SW - sold
MB CLK270-sold
Е46 320Ci
E87
E30 320 cabrio

Мнение от madpetio » 25 Апр 2003, 7:52

Цигани и логика :dunno:
"В крайна сметка влезнах в този спорт, защото обичам да карам коли, но не само да ги карам, а да ги карам възможно най-бързо! Ако трябва да искам да бъда запомнен с нещо, то нека нещото да бъде това!" Колин Макрей

автомобилен поклонник
Аватар
Мнения: 4969
Регистриран на: 17.02.2002
Пол: Мъж

Мнение от Turturelo » 25 Апр 2003, 8:11

Това в България е ежедневие ... :(

Акулчо Костенурков Нинджов
Аватар
Мнения: 4664
Регистриран на: 7.08.2002
Местоположение: The city of Angels;)

Мнение от ati » 25 Апр 2003, 8:45

аз затова си търся хубава бухалка,да я сложа в колата :evil:
След каране не ти ли треперят краката, значи просто си се возил

Потребител
Аватар
Мнения: 10
Регистриран на: 14.04.2003
Местоположение: София

Мнение от Vency » 25 Апр 2003, 9:15

ati написа:аз затова си търся хубава бухалка,да я сложа в колата :evil:


Това е демоде :wink:
Една щанга и удри докато не се изкриви :twisted:

Мафиозо!
Аватар
Мнения: 2232
Регистриран на: 1.04.2003

Мнение от rado_rf » 25 Апр 2003, 15:10

А като се изкриви удри докато се изправи :bang:
"Няма нищо по-хубаво от това да се изсереш на метеното и няма нищо по-лошо от това да метеш изсраното" - древна мъдрост

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 305
Регистриран на: 11.05.2002
Местоположение: space

Мнение от bip » 25 Апр 2003, 15:28

е има няма и пак се надъхвате един друг за някви агресивни действия :?
е проумейте бе хора 4е това на никой няма да помогне, нищо няма да промени и няма да подобри по никъв на4ин света :?
що за разнообразие не се опитате да помислите как пък бих могъл да реагирам по друг на4ин
не казвам 4е е лесно
но пък би било 4удесно
успех
:wink:
~karmapa chenno~

Sooooo many times
Аватар
Мнения: 2750
Регистриран на: 25.03.2003
Местоположение: Майна сити

Мнение от pAbLo » 25 Апр 2003, 15:31

Какво имате против циганите :?:
НАПАЛМ :!: :twisted:
А пък аз да ви кажа докато живеех в циганската махала на Пловдив модерно беше и все още си е - Седи мангалчето в нисък старт и нищо!обаче отиваш на 10тина метра от него и то ГАЗЗЗ пред колата :!: Ако незнаеш за този номер и имаш НЕблагоразумието да го блъснеш докато се осафериш половината махала е наскачала и заградила колата и ако е по тежко контузено мангалчето(ако си карал малко над 50те км/ч) следва лека обработка на шофьора до състояние.. :evil: :evil:
А когато това се случи на едно българче което го отнесе поредния мангал Рали шампион БЕЗ книжка на има няма 15-16 години докато му видиш номера и вече се е скрил в дълбоките ДЕбри на Гетото :evil: :evil: Ай фани им спатиите тогава :evil: :evil:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 521
Регистриран на: 18.01.2003
Местоположение: Sofia

Мнение от Viktor » 25 Апр 2003, 21:47

Е стига вече с тия мангали щото цел ден обикалям да търса един магуста в кв."Модерно ПРедградие" щото днеска ударил гаджето ми в корема.... А тя дори не го е виждала преди тва... Та ми е кипнало та 2 не виждам...Ма ше го търса и като го подбера ще пу строша десната ръчичка , аз съм си казал , та да не мже повече до удря когото и да било , мамка ду еба мургава....

мечтае да кара 7-ца
Аватар
Мнения: 1110
Регистриран на: 17.01.2002

Мнение от Alpina » 25 Апр 2003, 22:13

Като го намериш да го удариш и от мое име. :evil:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 79
Регистриран на: 23.02.2003
Местоположение: СОФИЯ

Мнение от Pafone » 25 Апр 2003, 22:24

Оооооо никва прошка :x Мани мани заслужават да си ги върнат в Индия......не стига ,че ги храниме и им плащаме данъците,а пък ни крадат и ще удрят :x Абе нема лесно,ама поне сам касметлия ,че кадето се движа напсоледак няма нито един(квартала,където се излзиа,училището)....ама примерно имам роднини в Сливен,а там са 20% от населението на целия град !!! НЕ съм расист,ама такива животни са си за бой!!!
BMW е колата :)

Компактен
Аватар
Мнения: 1365
Регистриран на: 11.12.2002
Местоположение: Sofia

Мнение от quixzole » 26 Апр 2003, 10:28

Успокойте топката ейй......ДПС-то ще ни обвинят в расизъм :roll: :lol:
Бой мамка им ци..........ска, само се чудят как да те прецакат :evil:
=========================
OFF TOPIC: Някой спал ли е с циганка :lol: :?:

води статистиката
Аватар
Мнения: 2037
Регистриран на: 18.01.2003
Местоположение: една крачка пред смъртта
Пол: Мъж
Кара: '07 X3 LCI 3,0sd
Детайли за колата: '93 318is
'95 328Ti
'95 318is
'00 328Ci
'04 330xd
'07 X3 3.0d
'07 X3 3.0sd
'01 730d

Мнение от LuBo1 » 26 Апр 2003, 11:52

[quote="pAbLo"]Какво имате против циганите :?:
НАПАЛМ :!: :twisted:
А пък аз да ви кажа докато живеех в циганската махала на Пловдив модерно беше и все още си е - Седи мангалчето в нисък старт и нищо!обаче отиваш на 10тина метра от него и то ГАЗЗЗ пред колата :!: Ако незнаеш за този номер и имаш НЕблагоразумието да го блъснеш докато се осафериш половината махала е наскачала и заградила колата и ако е по тежко контузено мангалчето(ако си карал малко над 50те км/ч) следва лека обработка на шофьора до състояние.. :evil: :evil:
А когато това се случи на едно българче което го отнесе поредния мангал Рали шампион БЕЗ книжка на има няма 15-16 години докато му видиш номера и вече се е скрил в дълбоките ДЕбри на Гетото :evil: :evil: Ай фани им спатиите тогава :evil: :evil

ми ако си 2-3-4крилен гардироб ще ги видиш в друга светлина
ИзображениеИзображение

Мафиозо!
Аватар
Мнения: 2232
Регистриран на: 1.04.2003

Мнение от rado_rf » 26 Апр 2003, 16:42

Абе аз мразя расизма, ама циганите ги мразя повече :evil:
"Няма нищо по-хубаво от това да се изсереш на метеното и няма нищо по-лошо от това да метеш изсраното" - древна мъдрост

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 521
Регистриран на: 18.01.2003
Местоположение: Sofia

Мнение от Viktor » 26 Апр 2003, 16:48

Хаха , споко момчета , добарахме го... То било едно 15-16 годишно копеленцето... Минаваме с един приятел през Орион и викаме аре до си вземе едно умерисителче тип "борче" за ташака... И виждам цигането тва продава. Отбиваме , викаме го и му даваме един лев. То ми дава да избера и нещо го забазикахме. Оттам разбирам ,че се казвал Трайчо и веднага се присетих... Викам ," я ми кажи бе Трайчо , в коя циганска махала живееш ?". Вика " в тая тука отзад батко , аз съм ром!"... Викам му "знам аз дай да вида к,во ти е на раката"....
Не успях да му я счупа но мисля ,че му строших палеца и показалеца, защото те приеха доста неприятна форма... Ама като запали джапанките....Черта и точка...Викам къде да го гоня , като ако утида у тая махала , ще ме утепат...И си тръгнахме ...Яд ме е ,че от цялата работа матгала неразбра що стана така и може подобно нещо като случая с гаджето ми пак да се случи... Мерси за морална подкрепа ,момчета , евала.

Следваща

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook