За БМВ-тата и циганите :-)

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 305
Регистриран на: 11.05.2002
Местоположение: space

Мнение от bip » 26 Апр 2003, 17:28

Viktor написа:Мерси за морална подкрепа ,момчета , евала.

от мене нямаш никва морална подкрепа - да си знаеш
на такива кат тебе им викам "браво бе - мЪжАгА"
!смотано си постъпил!
~karmapa chenno~

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 521
Регистриран на: 18.01.2003
Местоположение: Sofia

Мнение от Viktor » 27 Апр 2003, 17:41

Без да отваряме нов спор , чудно ми е как би постъпил ти при такава ситуация. Преди да напишеш този пост , сложи ли се поне за малко на мое място? Нека не спорим за глупости...

автомобилен поклонник
Аватар
Мнения: 4969
Регистриран на: 17.02.2002
Пол: Мъж

Мнение от Turturelo » 27 Апр 2003, 19:45

Аз се поставих и също бих го очаткал ... Мангалите трябва да се бият със или без причина! Мноооо гадна нация ..

Компактен
Аватар
Мнения: 1365
Регистриран на: 11.12.2002
Местоположение: Sofia

Мнение от quixzole » 27 Апр 2003, 21:59

И от мен нямаш морална подкрепа........просто щото гледам да избягвам прекия сблъсък на тези години/пък и ще ме уволнят от фирмата ако разберът нещо подобно/....ама честно да ти кажа ако некой мангал ми закачи гаджето, пък и БГ Рамбо да е, ще му откъсна ташаците и ще му ги зъврЪ в ануса :roll: .........иначе съм много спокоен човек..........някои от клубЪ ме познават, могат да споделят :wink:
Изображение Изображение Изображение Изображение

Новини
Аватар

Мнение от Новини » 27 Апр 2003, 23:31

Мангали мразя от дъното на душицата си!

Преди време имах едно гадже от един квартал в София пълен с мангасари от кол и въже. Та в деня в който се разделихме, вечерта се прибирала самичка и я нападнали двама мангали. Резултата - бушон на едното око. Аз обаче разбирам седмица по-късно. Вреше и ми кипеше и душа и сърце от яд. Та от тогава имам традиция. Веднъж в месеца отивам там и търпеливо изчаквам мангалите да изпълзят от дупките и да причакват жени по неосветените улици. На другия ден чета в Нощен труд какво съм им направил и проверявам дали са живи.

Хич не ме интересува невинни или виновни са. Не подбирам.

Компактен
Аватар
Мнения: 1365
Регистриран на: 11.12.2002
Местоположение: Sofia

Мнение от quixzole » 27 Апр 2003, 23:35

Хмм........абе нали казах ,че необичам да се праявя на Рамбо ...ама да ви кажа две 2 неща:
Мангала го е страх от куче и нож :wink: ....набавете си поне едно от двете...ама или злобно или остро.....и срещу цял катун може да излезете :lol:
Изображение Изображение Изображение Изображение

Новини
Аватар

Мнение от Новини » 28 Апр 2003, 0:37

Вервай, вече и от BMW-та ги е страх. Като видят четирите светещи фара и се набират като диво прасе на баир :mha:
Веднъж запознах един мангал с емблемата на предния капак. Запознах го три пъти за няколко секунди. :>: :maad: :twisted:

Жалко че нямам теглич....

автомобилен поклонник
Аватар
Мнения: 4969
Регистриран на: 17.02.2002
Пол: Мъж

Мнение от Turturelo » 28 Апр 2003, 8:53

quixzole написа:Мангала го е страх от куче


Много вярно е това - особено ако е голямо! Аз живея в центъра на Русе и тази част рядко се срещат мангали... Когато си вкарвам колата в гаража, вратите на двора остават отворени и кучето ми (немска овчарка) винаги пуснато, ходи до ръба на двора да "пази" - не веднъж съм виждал вцепен циганин случайно минаващ по улицата .... :) Кучето също ги мрази, както и кварталните бабаити, които шамаросвам от време на време..

води статистиката
Аватар
Мнения: 2037
Регистриран на: 18.01.2003
Местоположение: една крачка пред смъртта
Пол: Мъж
Кара: '07 X3 LCI 3,0sd
Детайли за колата: '93 318is
'95 328Ti
'95 318is
'00 328Ci
'04 330xd
'07 X3 3.0d
'07 X3 3.0sd
'01 730d

Мнение от LuBo1 » 28 Апр 2003, 9:51

имам авер циганин големи дружки сме нищо че е циганин живял в германия и ся в БГ няма проблеми аз имам Белгииска овчарка туи кучи си лае само за норматив а на него и скача на авера ми а него го е много страх пък имам чуството че кучето ще го разкуса ако го пусна и на улицата същата работа като види циганин или каруца да знаете пусна ли го изяло ги е :!: :!: а то къде била работата циганина го е страх от куче
ИзображениеИзображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 79
Регистриран на: 23.02.2003
Местоположение: СОФИЯ

Мнение от Pafone » 28 Апр 2003, 20:56

Абе то общо взето,който и да ти удари гаджето - бой бой бой,ама само не знам каде го има такива дето удрят жени еи така на улицата ?!?!?! Та дори и да са цигани.....иначе до скроо имах приателка от Обеля 2 и доста зорко наглеждах Аудито докато беше спряно пред блока :) Така да се каже на терасата ....... за да може наглеждам колата ... А иначе когато бях без кола с маршрутка задължително... :) А за Рамбо в БГ варианта колкото искаш ги има - ама сякаш с газов пистолет е по-добре от нож :) С ножа повече е вероятноста да ти го отскубнат и да стане по-лошо за тебе,а пистолет е друго........ абе да не стават такива глупсоти пък другото зарежи после.....
BMW е колата :)

Предишна

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook