СТАНА ОЩЕ ПО-ЛОШ ИНЦИДЕНТ С БМВ-ТО...

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

Петко ///M големия
Аватар
Мнения: 2369
Регистриран на: 1.12.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E46 330xd / Mini Cooper S

СТАНА ОЩЕ ПО-ЛОШ ИНЦИДЕНТ С БМВ-ТО...

Мнение от BMW///M-ma6inata » 12 Апр 2003, 11:08

Вчера решихме да отидем вечерта на вилата в Симеоново.Както си карахме,изведнъж по Симеоновско шосе(нагоре,след околовръстното)застигаме МБ Ц180 и баща ми вика:
-Гледай сега какво ще го направя нагоре!Ще пропуснем отбивката,но тъкмо ще вземем салата от селото!
Нагоре караме с 85 някаде,и още след първия завой,баща ми газ вече с 95-100 го изпреварва,а от завоя пред него няма никаква видимост!Изведнъж срещу нас изскача една баничарка-Пежо Партнер,баща ми нямаше закога да спира и отбива в дясно(добре че вече бяхме изпреварили МБ-то,обаче баничарката- Прассссссс,в лявата задна врата :hitit:,,удари и задната лява гума и естествено задницата се изнесе леко,той веднага отби,обаче баща ми не спря а продължи,щото бил пил малко наобяд наобяд и да не стане по-лошо за него.В далечината остана едно такси Ауди 100.Малко нататк се забутахме в едни малки кални улички за да видим щетите,обаче тъкмо виждаме задната хлътнала и издрана врата(стана същата като на Бип),одраната вежда ,и всичко издрано,и зад нас се задава Ауди-то!Спря на 10-тина метра от нас за няколко секунди и обратно,сигурно ни записа номера,а кофтито е 4е е с еднакви цифри и се вижда лесно,но какво да правим,тргнахме си на вилата и толкова!Баща ми се обади на един негов приятел полицай за да се посъветва с него,но тои го утеши и му каза че по-добре че е отпрашил щото иначе ако са открили алкохол в кръвта -6 месеца без книга,и акт,а сега оня с аудито ако каже на куките ще го извикат и ще му вземат книгата за 1 месец щото е избягал.
Единственото с което се утешавам е ,че ако времето беше със половин секунда напред,това щеше да е челен сблъсък,и можеше да го няма тоя пост сега...:bowdown:
Сега трябва да се ходи по застраховки,работи,но все пак ще доидем на сбирката :wink:
Последна промяна BMW///M-ma6inata на 12 Апр 2003, 16:52, променена общо 1 път

Новини
Аватар

Мнение от Новини » 12 Апр 2003, 12:57

Май ще си позволя да дръпна една лекция.
Щуротий не се правят на участъци без видимост, още повече със завой. Оня с баничарката какво е бил виновен, че си е карал по пътя?!? Още повече .....зад волана - пил?!?
Аз ако бях направил подобна постъпка щях да спра и чинно да изчакам шибаните куки. Да ми вземат книжката да ми съберат тефтерите и актовете и да ми е за урок после та да се науча да не правя глупости.

Изяли сте мерцедеса хубаво .....но с каква цена?!? За вас? А за пострадалата кола?

Петко ///M големия
Аватар
Мнения: 2369
Регистриран на: 1.12.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E46 330xd / Mini Cooper S

Мнение от BMW///M-ma6inata » 12 Апр 2003, 13:03

и,аз това казах,че беше неразумна постъпка ама кво можех аз да направя :roll: Нямах предвид че баща ми беше пиян а че е засмукал една бира,ама ги знаеш тъпите жилетки.Ние си бяхме виновни,но зад волана на БМВ се увлича човек...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 305
Регистриран на: 11.05.2002
Местоположение: space

Мнение от bip » 12 Апр 2003, 14:42

кофти
мноооо кофти
~karmapa chenno~

Акулчо Костенурков Нинджов
Аватар
Мнения: 4664
Регистриран на: 7.08.2002
Местоположение: The city of Angels;)

Мнение от ati » 12 Апр 2003, 16:47

как беше-една беда идва рядко сама :bcry:
След каране не ти ли треперят краката, значи просто си се возил

Мафиозо!
Аватар
Мнения: 2232
Регистриран на: 1.04.2003

Мнение от rado_rf » 12 Апр 2003, 16:50

Sled kato brat mi edva ojivja sled takova izpqlnenie - bez da e vinoven, nenavijdam takiva tqpashki izpqlnenia. Az sqshto sqm gi pravil no togava bjah na 20 i osven moskvichi i ladi drugo njamashe. A i tate beshe chenge - i to kakvo...
"Няма нищо по-хубаво от това да се изсереш на метеното и няма нищо по-лошо от това да метеш изсраното" - древна мъдрост

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 180
Регистриран на: 2.01.2003
Местоположение: Варна

Мнение от BMW fan » 12 Апр 2003, 19:34

Е сещам се за 1 подобен случай.По подобен начин беше катастрофирал 1 познат,но с по-ниска скорост и на 2 ракии.Има и друга разлика-той успял да се прибере навреме,но там(в платното) блъскнал.......каруца.За щастие не бях там и няма жертви(само дето жената няма да проходи).
Та извода е: не винаги късмета се усмихва на човек-затова УМНАТА

Влюбена в E38
Аватар
Мнения: 51
Регистриран на: 21.07.2002
Местоположение: Germania

Мнение от Aprilla » 12 Апр 2003, 21:59

BMW fan написа:За щастие не бях там и няма жертви(само дето жената няма да проходи).

Да,и3об6то жертви е нямало....След като татковците са ''wanna be Schumacher'',какво повече да обяснявате на Teenу-тата...... :gcry:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 180
Регистриран на: 2.01.2003
Местоположение: Варна

Мнение от BMW fan » 12 Апр 2003, 23:07

Не бе в случая няма ''wanna be Schumacher'',присто в Добруджата има едно такова явление,наречено каруца без светлоотразители.То това е проблема,той човека не бил пиян,ама дори и да е бил е изтрезнял набързо

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 578
Регистриран на: 10.03.2003
Местоположение: София-"montreal"

Мнение от KGB » 13 Апр 2003, 2:51

Мммм да за такова нещо на бащати книжката трябва да му я вземат за поне 1 година...да ходи по трамвай...да му дойде акъла!!!ЕМ ПИЛ ем на състезател се прави... :evil:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 99
Регистриран на: 6.02.2002
Местоположение: SF
Пол: Мъж
Кара: 1.8TQ, C3204M, mk7.5 4M

Re: СТАНА ОЩЕ ПО-ЛОШ ИНЦИДЕНТ С БМВ-ТО...

Мнение от HITMAN » 13 Апр 2003, 9:37

Нищо лично, но явно на баща ти му е леко под калпака :(

Ако отсреща е бил Икарус да речем ..

Пак добре че няма пострадали .. дано да му е за урок

Акулчо Костенурков Нинджов
Аватар
Мнения: 4664
Регистриран на: 7.08.2002
Местоположение: The city of Angels;)

Мнение от ati » 13 Апр 2003, 12:35

rado_rf написа:Sled kato brat mi edva ojivja sled takova izpqlnenie - bez da e vinoven, nenavijdam takiva tqpashki izpqlnenia. Az sqshto sqm gi pravil no togava bjah na 20 i osven moskvichi i ladi drugo njamashe. A i tate beshe chenge - i to kakvo...

кирилицата..... :wink:
След каране не ти ли треперят краката, значи просто си се возил

Мафиозо!
Аватар
Мнения: 2232
Регистриран на: 1.04.2003

Мнение от rado_rf » 13 Апр 2003, 16:00

Ати, знам но това го пуснах на една антика... не е за разправяне - на клавиатурата няма кирилица - истинско мъчение. Все пак не зависи от мен - зависи къв компютър има свободен в момента а нямам време да чакам щото съм зает човек така, че ... извинявай :lol:
"Няма нищо по-хубаво от това да се изсереш на метеното и няма нищо по-лошо от това да метеш изсраното" - древна мъдрост

Петко ///M големия
Аватар
Мнения: 2369
Регистриран на: 1.12.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E46 330xd / Mini Cooper S

Мнение от BMW///M-ma6inata » 13 Апр 2003, 18:09

rado_rf написа:Ати, знам но това го пуснах на една антика... не е за разправяне - на клавиатурата няма кирилица - истинско мъчение. Все пак не зависи от мен - зависи къв компютър има свободен в момента а нямам време да чакам щото съм зает човек така, че ... извинявай :lol:
:OT:

Петко ///M големия
Аватар
Мнения: 2369
Регистриран на: 1.12.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E46 330xd / Mini Cooper S

Мнение от BMW///M-ma6inata » 13 Апр 2003, 18:17

KGB написа:Мммм да за такова нещо на бащати книжката трябва да му я вземат за поне 1 година...да ходи по трамвай...да му дойде акъла!!!ЕМ ПИЛ ем на състезател се прави... :evil:


ами,той си се вози и без това по трамваите,не ходи всеки ден с колата из града,измисли друго превозно средство.... :fart:

Следваща

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook