sredno6ten polet s fiat uno

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 41
Регистриран на: 31.03.2003

sredno6ten polet s fiat uno

Мнение от anesti » 03 Апр 2003, 17:34

be6e ve4er kam 24 4asa koga patuvahme za saden grad s fiat uno koga na edno po golqmo zavoi4e vlqzohme v nasre6noto platno i za lo6 na6 kasmet nasre6ta nqkakva kola mislq 4e be6e moskvi4 no neznam sas sigornost za6to kretena vaob6te ne sprq i zada ne se odarim 4elno v moskvi4a avera koito kara6e s4upi rqzko na dqsno a na unoto tolkova i mu trqbva6e da se zavarti i da se zakontrqt gumite i da posledavt 2 salta ot guni na gumi i 2 palni kavaka prez tavan . 6tom sprq kolata parvoto koe mi mina prez glavata e "ebi mu maikata jiv sam " .Vsi4kite bqhme trima ob6to bqhme izleteli ot kolata i sled okolo 1 4as lejah v bolnica v sliven sas s4upen pre6len ga grabna4niqt stalb ,kofti trapka . Ne go pojelavam na nikogo za6to naistena e gadno :)) , razkazvam vi taz istoriq za6to sam radosten 4e ocelqh i se razminah bez invalidna koli4ka

IBIZA Killer
Аватар
Мнения: 2038
Регистриран на: 6.03.2003
Местоположение: North Hollywood

Мнение от bawareca » 03 Апр 2003, 17:53

Радвам се че си жив и здрав и дано ти е за урок. Трябва да се радваш когато дойде малкия дявол че като дойде големия....
А тва за уното да го прочете и УНО ТУРБО МК1!!!!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 269
Регистриран на: 14.05.2002
Местоположение: Враца
Пол: Мъж
Кара: Toyota Celica

Мнение от Ich0 » 05 Апр 2003, 1:48

Най-хубавото е, че сте се отървали живи и здрави. Дано на никой да не му се случват такива неща ! Малките коли са си САМО и единствено за града ! Много ми е смешно като някой ми разправя как със еди какво си кашонче вдигнал 200 примерно и колко много можело да вдигне, щото е леко и малко, ама с мощен двигател. Наистина, ускорението на една такава малка кола с голям двигател е страхотно, но най-хубаво е то да се ползва на някоя писта за drag racing, но не и да се поставят скоростни рекорди със нея. Няма нищо по-приятно от това да пътуваш на дълго с голяма и мощна кола. Дори в багажника да се возиш пак ще усещаш, че нещо те придържа здраво за пътя, а не като се разминаваш с насрещно-идващите автомобили и да се накланяш на една страна :) Надявам се ме разбрахте :lol:

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook