За неразбиратеството..

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

IBIZA Killer
Аватар
Мнения: 2038
Регистриран на: 6.03.2003
Местоположение: North Hollywood

За неразбиратеството..

Мнение от bawareca » 01 Апр 2003, 18:12

По молба на АТИ:
Седя си рано сутрин в неделя /още замаян от вечерта/ на светофара на "България" и "Т.Каблешков" и си блея. В един момент се облещвам и не вярвам на очите си: една гума самотна прави десен завой от лявата лента на булеварда и леко-леко хоп и се подпря на бордюра. В този момент фокусирва и една Вектра - кандил-кандил прави ляв завой на куц крак. Ама си се движеше, даже и искри не хвърляше!
Като направи завоч и спря, отвътре излиза един чичко, обикаля колата и се пули. Малко ме е яд че не спрях да погледам края ,ама не е пък и хубаво да се радва човек на чуждите неволи. Пък и на мен веднъж за малко да ми се случи!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 84
Регистриран на: 14.02.2003
Местоположение: София

Мнение от TurboDizelKombi » 02 Апр 2003, 11:29

Имах подобна случка по Тошово време още. Майка ми караше мускала (412) когато без видима причина предна дясна гума ни сипа чай :D и мускала заби предница и спря по-лека лека. Добре, че майка ми караше тогава с не повече от 60 по леко изкачване. После си спомнихме, че преди 2 години по същия път една вечер имаше повреден камион на платното и шофьора му беше сложил вместо триъгълник големи камъни и баща ми ги влачи с предния мост докато спре.
Оказа се, че се е откъснала шенкелна ос и колата остана и без каквито и да било спирачки (мускала беше на един кръг). Като се сетя, че същото лято бяхме ходили на море и мускала се движеше с 120 по магистралата.

Късмет си трябва с тези стари коли.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 63
Регистриран на: 24.02.2003
Местоположение: Sofia, BG

Re: За неразбиратеството..

Мнение от Pepsun » 02 Апр 2003, 20:31

В този момент фокусирва и една Вектра - кандил-кандил прави ляв завой на куц крак. Ама си се движеше, даже и искри не хвърляше!

Po molba na Ati a?
Az nego, ako go hvana za gurloto 6te vidi toi... :)

Pepsun
Pepsun
"По-добре богат и красив, отколкото грозен и беден!"

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1316
Регистриран на: 16.12.2002
Местоположение: София

Re: За неразбиратеството..

Мнение от tsvet40 » 03 Апр 2003, 10:38

bawareca написа:По молба на АТИ:
Седя си рано сутрин в неделя /още замаян от вечерта/ на светофара на "България" и "Т.Каблешков" и си блея. В един момент се облещвам и не вярвам на очите си: една гума самотна прави десен завой от лявата лента на булеварда и леко-леко хоп и се подпря на бордюра. В този момент фокусирва и една Вектра - кандил-кандил прави ляв завой на куц крак. Ама си се движеше, даже и искри не хвърляше!
Като направи завоч и спря, отвътре излиза един чичко, обикаля колата и се пули. Малко ме е яд че не спрях да погледам края ,ама не е пък и хубаво да се радва човек на чуждите неволи. Пък и на мен веднъж за малко да ми се случи!



Направо се убих от смях :D :D :D :D

Акулчо Костенурков Нинджов
Аватар
Мнения: 4664
Регистриран на: 7.08.2002
Местоположение: The city of Angels;)

Re: За неразбиратеството..

Мнение от ati » 04 Апр 2003, 11:21

Pepsun Ribaria написа:Po molba na Ati a?
Az nego, ako go hvana za gurloto 6te vidi toi... :)
Pepsun

хи-хи-хи :D
След каране не ти ли треперят краката, значи просто си се возил

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook