Тиин простотията явно край няма.

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

Новини
Аватар

Тиин простотията явно край няма.

Мнение от Новини » 01 Апр 2003, 3:27

16:00 часа, София... моста на Захарна фабрика в посока Орион. На светофара точно преди самия мост съм най-вляво. До мене някакъв бакшиш, а най-вдясно автобус. Правя си сметката да дам повечко газ като тръгвам и да мина в средната или най-дясната лента след това. На тоя мост мразя да карам най- вляво, защото все ще се намери някоя селуанин който да изпреварва в насрещното, а видимост няма. Правя рязък старт и без да засичам таксито си минавам пред него. Карах през моста с не повече от 80 в средна лента. Държа да отбележа, че съм с балон на предна лява гума и се сещате какво може да се случи. Спускам се от моста вече и съм на 50-тина метра от светофара при парка. Подчертавам, че светофара беше червен и съответно трябва да се намали и спре. В тоя момент в панорамното огледало виждам две келешчета с Фиат незнам си какъв си .....от колата им гърми Мишо Шамара, а те потят нещастния Фиат в най-лява лента и тържествено и с усмивка ме изпреварват с метър и после започват да спират на светофара. Едва спряха. Аз ..бам зад тях. Само заради тъпите им физиономий и заради факта, че идиотски се смееха и се кефеха ..разбирате ли ..изпреварили са БМВ, реших да ги подгоня малко. Нямаше да ги закача ако не ми бяха показали и жест за чао чао. Светофара светва зелено ...газ!!! Отсреща обаче коли много ..в най-лявата лента сме ....средна - пълна, а в дясната автобуси, тролеи и т.н. На светофара на Орион пак съм зад него .....и той като мене за ляв завой. Правим завоя, а тъпото пишлеме едва не се удари във външно завиващия тролей. Настъпи фиатката и засече някакъв автобус на спирката (тя е точно след завоя). Аз плътно зад него .....той намалява на следващия светофар и дава мигач за десен завой .....реших показно да го изпреваря от външната страна на завоя но не ми се отвори парашута .....насреща коли. Никакви условия да го подредя ....да ама не. Влязохме из комплексите на Люлин и на най-оживената улица му демонстрирах какво се случва с едно BMW когато от 4-та върнеш 3-та. Изрязах го точно както се полага.
Прибегнах до подобна детинска постъпка поради няколко причини:
Първо, това че карам BMW не значи, че се състезавам по улиците, не значи, че се правя на тарикат и не значи, че нямам глава на раменете си.
Второ, писнало ми е от пубертети, които са решили, че е живо геройство да задминат BMW, дори с риск да изтрепят хората по улиците.
Трето, не се е родил тоя, който ще ми прави тъпанарски жестове докато ходи прав под масата.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 396
Регистриран на: 23.10.2002
Местоположение: Samokov
Пол: Мъж
Кара: 328i

Мнение от BMW323i » 01 Апр 2003, 9:03

Абе добре си направил иначе ще се хвалиат че са задминали БМВ и било истинска гонка :D

мечтае да кара 7-ца
Аватар
Мнения: 1110
Регистриран на: 17.01.2002

Re: Тиин простотията явно край няма.

Мнение от Alpina » 01 Апр 2003, 13:09

!!Asen_X написа:...Прибегнах до подобна детинска постъпка поради няколко причини:
Първо, това че карам BMW не значи, че се състезавам по улиците, не значи, че се правя на тарикат и не значи, че нямам глава на раменете си.
Второ, писнало ми е от пубертети, които са решили, че е живо геройство да задминат BMW, дори с риск да изтрепят хората по улиците.
...


Точно това си провокирал с постъпката си. Наистина е леко детинска.

И аз понякога правя гонки в града, но ако става напечено, веднага се отказвам. Не ме интересува какво ще си помисли Голф-чето GTI, когато ме задмине. Защото знам, че автомобилът ми е по-силен. А ако искам да премериш сили с някой, го извикваш на ДУЕЛ :-)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 79
Регистриран на: 23.02.2003
Местоположение: СОФИЯ

Мнение от Pafone » 01 Апр 2003, 19:59

Казва се 1 VS 1 !!! Ядоса ли те някой нещо 1 на 1 и т'ва е :D
BMW е колата :)

Мафиозо!
Аватар
Мнения: 2232
Регистриран на: 1.04.2003

Мнение от rado_rf » 05 Апр 2003, 16:09

Добре си направил - дал си им един добър урок. Тия пичлемета трябва да имат респект към такъв род автомобили. Но мисля че това им е било малко, трябвало е да ги натиснеш по-сериозно. После някой друг ще им сърба попарата ако не дай си боже стане някоя беля.
"Няма нищо по-хубаво от това да се изсереш на метеното и няма нищо по-лошо от това да метеш изсраното" - древна мъдрост

Потребител
Аватар
Мнения: 44
Регистриран на: 8.04.2003

Мнение от Vanquish_V12 » 08 Апр 2003, 2:44

Хубаво си направил.Ама да си напуващ МПС-то за някакви пищлигари.Мани хубуу че не са те ударили.С такива да се гониш не си заслужава.Къф ти е тоя че да му доказваш нещо. :wink: :!: :!: :!:

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook