Sprete...

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори


Аватар
Мнения: 1452
Регистриран на: 11.06.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Кво ли не...

Sprete...

Мнение от Nasti » 29 Мар 2003, 9:11

Pichowe sprete da byrzate po Sofia i da se prawite na shofiori.
W chetwyrtyk wecher na okolowrystnoto edin moi priqtel me dokara do nerwna kriza i kup sinini, oshte sym mu besen!!!
Destinaciata beshe Liulin - Dragalevci - Vrajdebna - Escape.
Stignahme samo ot Liulin do Suhodol (malko sled nego...)
Izletqhme ot pytia sys 150-60km/h, gospod ni spasi, pomlqhme 2 dyrweta i kakto pishe w PTP protokola 15-20metra telena ograda i 3 ot pridyrjashtite q stylbowe.
'97 MB 124/E Classe Cabrio 3.2 24V 224ps beshe kolata, prosto ne iskam da znam kwo shteshe da se sluchi ako se bqhme obyrnali po bez tawan!
Sled tozi sluchai ot kolata ima zdrawi, kojen salon ot siwa koja, 2br. djanti 17" AMG, Pioneer 8900 + Changer 12CD + Sub Bass JBL. Drugo ne.
Wchera na kolata w BulIns sa i obqwili 85% shteta - totalna!!!
S celia si akyl idiota - sled kato razbrahme che sme dobre mi kaza slednoto "Eba mu maikata preebahme cabrioto tochno predi sezona, golemi glupaci sme"
Az izobshto ne razbrah zashto uchastwam w preebawaneto i izobshto kakwo obshto imam az kato samo se wozih no....

Prosto ne byrzaite, nqma za kyde, oswen towa nqma koi da wi pogledne sled takyw sluchai, zad nas imashe 3 koli, nito edna ne sprq za da widi kakwo e stanalo...
Предпочитам да сера на метеното, отколкото да мета насраното...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 578
Регистриран на: 10.03.2003
Местоположение: София-"montreal"

Мнение от KGB » 29 Мар 2003, 9:19

Mi, pichaga kakvo da ti kaza......

Tvoya priatel si e obsolytno vinoven.....

Vapreki che i az tazi vecher se darpah s edna VW Bоrra VR6...s moyata 325e 86godina....na pravite onia me darpashe no az ne smeeh da dam rachka do kraii...vse pak s men v kolata imashe oste 3ma choveka....inache onaya gaz i na pravite sygorno nimashe da me drapne.....

Vseki si prechiniava....zalko za kolata....VAZNOTO e CHE VIE STE DOBRE

drygoto my ebi maii....kata.....

pak sledvastia pat ste si imate yroka....
Изображение


Аватар
Мнения: 1452
Регистриран на: 11.06.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Кво ли не...

Мнение от Nasti » 29 Мар 2003, 9:29

i kyw e terikatlyka kato te drypne toi ili ti nego?!?!
Az e twa nemoga da razbera, ti ili toi kwo mnogo golemi koli li karate?!!
Q si sedete na zadnicite, kazwa wi go patil chowek.. :lol: :D 8) :oops: 8) :lol:
Предпочитам да сера на метеното, отколкото да мета насраното...

Вече кара БМВ
Вече кара БМВ
Аватар
Мнения: 1187
Регистриран на: 18.10.2002
Местоположение: Козлодуй
Кара: Двуглава ламя.

Мнение от Един » 29 Мар 2003, 22:21

Nasti и KGB: Пишете на кирилица !!! Да не се налага да ви трия мненията. Считайте това за последно предупреждение.
Преди да монтирате нещо "спортно" на автомобила си, поинтересувайте се поне за какъв спорт е.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 578
Регистриран на: 10.03.2003
Местоположение: София-"montreal"

Мнение от KGB » 30 Мар 2003, 2:44

Абре ние да пишем на кир. хубаво ама като няма 4--ch :( пак и е супер бавно

Насти по-принцип си прав и сам напьлно сьгласен с теб, но все пак ведньж се живее пак и като си прецениш риска е друго. Все пак с тоя в4ера си правихме пове4е базици от колко да е имало некво бесно каране. знам си вазмозностите на колата и с неговата кола не мога да се меря :cry: . То работата си беше пове4е базик....пове4е от 100км никои не е дигал а там нормално се кара с толкова....Нали трябва да уцветим малко историята 4е инацхе никои няма да я 4ете....

ина4е тука си има няколко писти и като ми се докара яко ходя там да си 4упа главата
Изображение

Акулчо Костенурков Нинджов
Аватар
Мнения: 4664
Регистриран на: 7.08.2002
Местоположение: The city of Angels;)

Мнение от ati » 30 Мар 2003, 11:42

KGB написа:Абре ние да пишем на кир. хубаво ама като няма 4--ch :( пак и е супер бавно


ч= ` до едницата вдляво :D
Туртурело много предвидливо е сложил разместените букви и тяхното положение в една тема в основния форум.
отделно може с натискане на десния бутон д извикате меню,където да видите коя буква къде е на клватиатурата :D
След каране не ти ли треперят краката, значи просто си се возил

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1745
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Мнение от BMW_POWER » 30 Мар 2003, 17:26

Пак ще цитирам едно изказване от стара тема:
"10 секунди по-късно или 40 години по-рано?"
Всичко е въпрос на личен избор.

води статистиката
Аватар
Мнения: 2037
Регистриран на: 18.01.2003
Местоположение: една крачка пред смъртта
Пол: Мъж
Кара: '07 X3 LCI 3,0sd
Детайли за колата: '93 318is
'95 328Ti
'95 318is
'00 328Ci
'04 330xd
'07 X3 3.0d
'07 X3 3.0sd
'01 730d

Мнение от LuBo1 » 30 Мар 2003, 19:44

BMW_POWER написа:Пак ще цитирам едно изказване от стара тема:
"10 секунди по-късно или 40 години по-рано?"
Всичко е въпрос на личен избор.


Напълно съм съгласен с тебе

но моя девиз някой като кара бързо е

"15 минути по късно отколкото 40 години по рано" :!: :!: :!:
ИзображениеИзображение

Sooooo many times
Аватар
Мнения: 2750
Регистриран на: 25.03.2003
Местоположение: Майна сити

Мнение от pAbLo » 31 Мар 2003, 13:28

Аз съм на принципа Всеки може да кара Бързо!Бъди мъж карай Сигурно 8) ако ще и с 50км/ч да е. :!: Карал съм с 220 по магистралата и с 150 градско(не че бързах за някъде просто се гонех със вятъра) :roll: за което вече 1 месец си джиткам пеша просто се намери кой да ме приземи на земята(в случая баща ми) щото тва дето го карам може да струва пари ама аз 2 метра под земята не струвам нищо.Така че приятели и приятелки ОПИЧАИТЕ си акъла :!: :!:


Аватар
Мнения: 1452
Регистриран на: 11.06.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Кво ли не...

Мнение от Nasti » 31 Мар 2003, 23:11

Един - ти ще ми изтриеш някое мнение и аз ще ти изтрия лоджина от MySQL, обещавам ти!!!!!!!!! Щото си голем терикат да ми казваш кво ще триеш!!!!!! 8)
Предпочитам да сера на метеното, отколкото да мета насраното...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 578
Регистриран на: 10.03.2003
Местоположение: София-"montreal"

Мнение от KGB » 01 Апр 2003, 2:37

ММММММММмммм ДА....това с тия кирелица почва да става вайлент...
Изображение

автомобилен поклонник
Аватар
Мнения: 4969
Регистриран на: 17.02.2002
Пол: Мъж

Мнение от Turturelo » 01 Апр 2003, 8:30

Nasti написа:Един - ти ще ми изтриеш някое мнение и аз ще ти изтрия лоджина от MySQL, обещавам ти!!!!!!!!! Щото си голем терикат да ми казваш кво ще триеш!!!!!! 8)


Пак се почна .. Nasti приели сме едни правила, спазваме ги всички! Пак ли трябва да подхващаме темата за поддръжката и съдружниците?! Не ме карай да направя това, за което си говорихме предния път, да видим чии MySQL login ще триеш като не се хоства при теб вече..


Аватар
Мнения: 1452
Регистриран на: 11.06.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Кво ли не...

Мнение от Nasti » 01 Апр 2003, 9:07

Ми прави кво искаш, ама тия с последното предупреждение нема да ми ги говори(те) на мене. Нещо кво в 7-и клас ли сме, чак последно предупреждение. След това какво ще стане ще ми намали поведението ли?!
Я се дръжте естествено бе, то и аз съм модератор и администратор тук там, ама чак пък такива закани, заплахи и опити за възпитание???!!!!
Или е важна типично българската черта, искам да работим шеф, ама понеже никой не ме слуша, дай да го правя където имам минимална възможност?!?! ТЪПО!

Щом и в интернет почнаха да се мислят некви си правила за некви си неща - положението вместо да се влоши то си е*а майката!!!
Предпочитам да сера на метеното, отколкото да мета насраното...

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook