Abe nemam dumi....

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 396
Регистриран на: 23.10.2002
Местоположение: Samokov
Пол: Мъж
Кара: 328i

Abe nemam dumi....

Мнение от BMW323i » 27 Мар 2003, 17:33

Ta iztoriata koiato shte vi razkaja se sluchva v tihoto mi rodno gradche Samokov.Ta imame si edna evropeiska benzinostancia na Lukoil denonoshtna s kafeto i drugite gluposti.Obiknovenno tam noshtno vreme se sabirat leko podpiinali za po bira ili kafe....... abe kvo doide.Taka se zaputili edni geroi s BMW520i za posledni razduvki.Chasa e okolo 3.00 sutrinta shepa hora vutre nadigat biri a personala dreme.Nashia geroi reshava da napravi malko shou i navlizaiki v benzinostanciata reshava da se izvarti bavareca obache go izvartial do poluvinata i ot tam kato trugne prez 20sm.bordiur pomita stilagite s masloto minava prez prozoreca zbutva nekolko raftove i zabiva mocunata na BMWto v kasata.Abe s dve dumi vlazal vutre s bavarkata.Personala e bil shah i se zabili na poda vse edno gi bombadirat :D Kupona ne svurshva choveka s bavarkata se oseshta che e vliazal dosta navutre :) i ot tam zabiva zadna i na mrusna ruchka se iznasia ot benzinostanciata :D :D :D
Porajeniata na bavarkata sa izpadnala laisna ot vratata i leki krivini na broniata.

Компактен
Аватар
Мнения: 1365
Регистриран на: 11.12.2002
Местоположение: Sofia

Мнение от quixzole » 27 Мар 2003, 17:47

Верно ли това...........кога е станало??? :?: :!:
Разпитах тука из офиса никои нищо не знае......тази бензиностанция е на Петрол реконструирана, но там си бяха тръгнали като се обадих, нямаше кой да потвърди информацията :wink:
Последна промяна quixzole на 27 Мар 2003, 18:13, променена общо 1 път

Акулчо Костенурков Нинджов
Аватар
Мнения: 4664
Регистриран на: 7.08.2002
Местоположение: The city of Angels;)

Мнение от ati » 27 Мар 2003, 18:04

като каза бензиностанция и се сетих за следния случай,който ми разказаха на скоро:
момчето учи в ботевград и точно до общежитието им има единствената газстанция в града с една колконка.понеже рядко се движат автомобили там(само нощем,когато се гонят прелестите на града-един голф 2 и една вектра) и ако идва някой оттам(т.е. от близкото село) най-често е за да зареди с газ.сега следва разказа на момчето,което е видяло сценката:
човека от газстанцията излиза от кабинката си,за да се приготви да сипва,когато онзи с москвича решава при обратния завой да завърти задницата.само че го прави с повече скорост,отколкото трябва и това двутонно техническо чудо се понася с голям стремеж към единствената колонка....човека от газстанцията само изпищял и запрвашил покрай кабината посока полето,а москвича спира като по чудо и само леко закача с бронята си колонката......
толкова за геройте на бензиностациите :D
След каране не ти ли треперят краката, значи просто си се возил

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 305
Регистриран на: 11.05.2002
Местоположение: space

извода

Мнение от bip » 27 Мар 2003, 19:33

извода :wink:
на бензиностанция спираме леко и плавно целейки междуколонието.
марку4ите са дълги - няма страшно и по средата да спреш :wink: :lol:
на тръгване след като сме огледали внимателно ситуацията се изнасяме с мръсна газ :lol:
~karmapa chenno~

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 578
Регистриран на: 10.03.2003
Местоположение: София-"montreal"

Мнение от KGB » 27 Мар 2003, 19:42

Endless hours of fun....По БГ бензиноста.... :shock:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 79
Регистриран на: 23.02.2003
Местоположение: СОФИЯ

Мнение от Pafone » 27 Мар 2003, 19:56

Абе а някой ще ме светне ли дали трябва да си изгасям и радиото на колата,когато спра на бензиностанция...знам,че всичко дет може изхварчи искра се спира,ама за радиото някои зареждал ли е с надута музика и ония да му се разпискат ?
А иначе се сещам веднъж се връщахме от екскурзия с класа ( преди 100 години това ) и пука гума автобуса....спира точно до една бензиностанция и всички се изнасят от рейса докато оправят гумата ..... и разбира се както се изнасят и си палят без да мислят цигари :shock: :shock: :shock: познаите само как реагираха тия от бензиностанциата и тиа дето се усетиха по-барзо какво са направили !!!! Ебати шаш и паниката по гасене и тъпкане на цигари :)
BMW е колата :)

Акулчо Костенурков Нинджов
Аватар
Мнения: 4664
Регистриран на: 7.08.2002
Местоположение: The city of Angels;)

Re: извода

Мнение от ati » 28 Мар 2003, 9:21

bip написа:извода :wink:
на бензиностанция спираме леко и плавно целейки междуколонието.
марку4ите са дълги - няма страшно и по средата да спреш :wink: :lol:
на тръгване след като сме огледали внимателно ситуацията се изнасяме с мръсна газ :lol:

хахаха,добра тактика :yes:
само се уверявайте,че преди това бензинджията е свалил маркуча.... :D
Pafone,ами аз като имам един колега,който като малък се е опитал с кибрит да запали петно нафта,точно до цистерната на бензиностанция :D
кой каза,че лудите са на изчезване :D
След каране не ти ли треперят краката, значи просто си се возил

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 396
Регистриран на: 23.10.2002
Местоположение: Samokov
Пол: Мъж
Кара: 328i

Мнение от BMW323i » 28 Мар 2003, 10:04

Tochno taka quixzole tazi benzinostancia beshe na Petrol a sega e na Lukoil-Petrol sluchkata stana na 7sreshtu8 tozi mesec,biah bolen i zatova q razkazvam chak sega

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 396
Регистриран на: 23.10.2002
Местоположение: Samokov
Пол: Мъж
Кара: 328i

Мнение от BMW323i » 28 Мар 2003, 10:17

Абе с тази кирилица ще ме побуркате ама ще гледам да се науча

Новият ПИКАСО
Новият ПИКАСО
Аватар
Мнения: 5525
Регистриран на: 29.04.2002
Местоположение: гр.София
Пол: Мъж
Кара: The Dark Side of the Force
Мечтае да кара: S
Детайли за колата: E30 325i - RIP
E30 320is - RIP,sold
E24 635csi - sold
E36 316i coupe - sold
E46 320d sedan- sold
E36 325i coupe - sold
E36 318tds SW - sold
E36 316i sedan - sold
E39 525d sedan - sold
E46 320d SW - sold
E61 530xd LCI - sold
E30 318is coupe - sold
E46 320dA SW - sold
MB CLK270-sold
Е46 320Ci
E87
E30 320 cabrio

Мнение от madpetio » 28 Мар 2003, 10:52

В бензиностанция влизам бавно Но излизам ВИНАГИ С ВРАТИТЕ НАПРЕД :lol:
"В крайна сметка влезнах в този спорт, защото обичам да карам коли, но не само да ги карам, а да ги карам възможно най-бързо! Ако трябва да искам да бъда запомнен с нещо, то нека нещото да бъде това!" Колин Макрей

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 79
Регистриран на: 23.02.2003
Местоположение: СОФИЯ

Мнение от Pafone » 28 Мар 2003, 14:40

Хахаахаха докато ония ти чистят предното стъкло ти отаваряш вратите и с мръсна газ :) Все съм си го мислел това дали ще ме изпсуват много ако докато ми чистят стъклото запаля и го подбутна малко или евентуално ак ое отзад му избягам лекичко :)
BMW е колата :)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 163
Регистриран на: 13.02.2003
Местоположение: Sofia

Мнение от WestSide » 28 Мар 2003, 18:25

Абе яко ше е да пуснеш чистачките докато ти мият стъклото...бас хващам че ония дет чисти ше се здуха:))
Killing Ain't Fair,But Somebody Got To Do It!

води статистиката
Аватар
Мнения: 2037
Регистриран на: 18.01.2003
Местоположение: една крачка пред смъртта
Пол: Мъж
Кара: '07 X3 LCI 3,0sd
Детайли за колата: '93 318is
'95 328Ti
'95 318is
'00 328Ci
'04 330xd
'07 X3 3.0d
'07 X3 3.0sd
'01 730d

Мнение от LuBo1 » 30 Мар 2003, 19:59

xaxaxaxa az vinagi vlizam s muzikata do dupka i kato mi miqt stukloto vinagi puskam 4ista4kite pred nego da vidi 4e mi go e zamacal


хахахаха аз винаги с музика до дупка влизам и като ми мият стъклото винаги пускам чистачките пред него да скива 4е ми го е замацал :lol: :lol: написах го на кирилица
ИзображениеИзображение

Акулчо Костенурков Нинджов
Аватар
Мнения: 4664
Регистриран на: 7.08.2002
Местоположение: The city of Angels;)

Мнение от ati » 30 Мар 2003, 21:17

LuBo1 написа:

написах го на кирилица

:yes:
След каране не ти ли треперят краката, значи просто си се возил

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1316
Регистриран на: 16.12.2002
Местоположение: София

gluposti...

Мнение от tsvet40 » 31 Мар 2003, 16:26

ati написа:като каза бензиностанция и се сетих за следния случай,който ми разказаха на скоро:
момчето учи в ботевград и точно до общежитието им има единствената газстанция в града с една колконка.понеже рядко се движат автомобили там(само нощем,когато се гонят прелестите на града-един голф 2 и една вектра) и ако идва някой оттам(т.е. от близкото село) най-често е за да зареди с газ. :D


Това са пълни глупости! В Ботевград има 3 газостанции и доста повече хубави коли на глава от населението, отколкото в София. Ти изобщо някога ходил ли си там?

Следваща

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook