Боже,кви коли караме само.....!

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 31
Регистриран на: 20.10.2007
Местоположение: varna
Пол: Мъж
Кара: e31 e34 e21
Мечтае да кара: e 911 ;)

Re: Боже,кви коли караме само.....!

Мнение от hallokalo1 » 11 Авг 2010, 21:47

мойта 20 годишна талига ми гори 30л бензинец,ама докато ме радва ще си я търкалям.запалих се по тази кола преди18 години .баща ми ме повози 10 минути ,и ми бе6е като сън.мислех,4е съм в космически кораб :mhihi: преди 7-8 месеца намерих такава кола,и радоста ми беше подобна като от преди 18 години като седнах в нея.не знам дали старата кола няма марка,ама не минава ден без някой напълно непознат да ми направи одобрителен жест :yes: от тротоара,или от спряла или задминаваща кола.оня ден ме спряха едни милиционери,и вместо да ми пишат за без книжка се снимаха вътре..за съжаление има и дето не ебават класик кар...да ги еба....още първия ден като я карах към варна на сливен ни спряха с един приятел да видели колата милиционерите.че не знам каква нова кола трябва да е ,че да и се радват така хората може би за 500 000лв.коъ още се кефи на с класа за200к или на цл за 300? :dunno:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 997
Регистриран на: 8.11.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: М2+X5

Re: Боже,кви коли караме само.....!

Мнение от msi200 » 11 Авг 2010, 23:51

Интересно ми е, как бихте оценили БМВ vs. Мерцедес. Примерно е61 срещу е-класа комби някаква и т.н.
I love the sound of V8 in the morning...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 375
Регистриран на: 11.02.2008
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 2001 e46 325i;е36 Touring
Мечтае да кара: S50/52

Re: Боже,кви коли караме само.....!

Мнение от lubaka_320 » 12 Авг 2010, 0:10

А ве колеги,кви 2002-ки мурбо,кви е31-ци,кви 5 леа,вие сте в пълно неведение,грам ама грам не разбирате.То тея 20+ годишни ламарини могат ли да се нарекат автомобил,слушайте колегата alexi(който съвсем между другото май се покри някъде :mrgreen: )кво ви казва.Човека си е отворил очите много преди всички нас,дайте да последваме примера му...Заебавайте тея кочини,давайте да грабваме по едно мондео нафтичка и да си свиркаме :mhihi:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8324
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Re: Боже,кви коли караме само.....!

Мнение от vicho » 12 Авг 2010, 1:25

msi200 написа:Интересно ми е, как бихте оценили БМВ vs. Мерцедес. Примерно е61 срещу е-класа комби някаква и т.н.


- еднаква цена
- приличен комфорт, като Е-класата има +
- интересен външен вид, като Е61-цата има +
- и при двете има доволно много екстри
- BMW-то е по-динамично и агресивно
- Mercedes-a по-спокоен и плавен
- и двете стават за дълъг преход
- и двете са RWD или в опция X, 4matic

въпрос на вкус и приоритети, кое ще избере човек, т.е. ако си вземеш Мерц, няма да сгрешиш кой знае колко :dunno: , но да си купиш Мондео и да викаш, че е по-добро от Е61, 'айде стоп :mhihi:
You said: "Time will change!" What if it changes you?


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Re: Боже,кви коли караме само.....!

Мнение от SKISA » 12 Авг 2010, 7:12

има една много основна разлика между двете коли.... понеже имам приятел с Е-класа комби и съм я карал разликата се очертава в управлението. когато завъртя волана на мерца ,се задействат там разни хидравлики,всичко е нежно и меко , колата започва да завива , гумите се накланят , окачването поема натиска на преместването на тежестта напред много меко и завиваш.....!!!
в баварското комби става следното: помислям да завия,избирам си в апекса на завоя някаква прашинка на пътя, насочвам си погледа към точно тази прашинка и завъртам волана,..... и колата завивава рязко като бръснач и минава точно върху прашинката ,върху която съм си намислил да мина....! общо взето и реакциите на газта и скоростите са по-бързи при БМВто ,но за скоростите специално не е меродавно ,щото мойте са СМГ.

Предишна

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook