Ох много ми е лошо...404

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 78
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Ямбол
Пол: Мъж
Кара: e36 318is,е46 320Ci,e38 730d
Мечтае да кара: 850 Csi

Ох много ми е лошо...404

Мнение от MAGARETOOO » 24 Май 2010, 22:38

това е 1 поема писана от мои приятел която е малко откачена но е забавна дано ви хареса

Ох много ми е лошо...404

Всъщност реших да направя един малък тест – адската мъка е да не можеш да мислиш и да се мъчиш да мислиш, пораждаш само вятър с крилете си (окрилен от многото REDBULL-и + Jameson) на другият край на света (имитация на теорията на хауса, не е нито стила нито доктора ….) абсолютна нула, но как всъщност е възможно ?!? (това е експериментален пуск май)...... виждам една брутална мисъл някъде там която гласи (sorry): на пазара през 2012 пускат цигари марка „CANCER“ , да името е малко шокиращо но ако човек е неграмотен и не знае няма да му направи впечатление това
Н.2 О.М.: А защо 98% от хората които виждам да се движат по улиците не са добре ? всъщност отговора е краен и брутален но – абе всички са ненормални психопати облякани в овчи кожи и мислещи като тревопасните (МОЖЕ ЛИ В ЕДИН МИГ ДА ИМА 3000 ЧОВЕКА НА ЕДНО МЕСТО, А СЛЕДВАЩИЯТ МИГ ДА НЯМА НИКОЙ, НЕ МОЖЕ НАЛИ>ОВЦЕ, КОМАНДВАНИ ОТ ОПЕРАТОРА НА БИОЛОГИЧНИ ЕДИНИЦИ- КРАСЬО ОВЦАТА, царя на овцете)
Номер 3 отделна мисъл: вчера за пръв път пих късо кафе, понеже дългото е по-опасно (да нали една голяма ракия е по-опасна от една малка, логика)и си мисля че едно късо „Арабика“ + малко примеси на „Либерика“ ше е невероятно добра комбинация, ама защо тия животни овцете ми се струва, че ако бяха по-големи (колкото динозавър), подкокоросвани от Красьо щеха да изпасат всичкото кафе на света, трепането им е малко !!!
Аdd: всъщносто аз много мразя овцете и техните нрави, правят се на луди определено, и си мисля вече дали заглавието на това нещо където го пиша да не е „404 думи за овцете”.
Никой не може да ме убеди, че ако дадеш на това добиче един телевизор ‘32 и дистанционното му, то просто ще го използва по предназначение, Stupied animal, да беше знаело да четеш USER`s MANUAL-и и да не беше изяждало дистанционното управление, но всъщност аз я разбирам овцата – не иска да си пълни съзнанието с турски сериали (тук без да иска изглеждаше умна с леки забележки)
Следващото животно за което ще пиша е мечката, далечният роднина на овцата, да никой не знае но биологичния им баща е един и същ и даже ще го кажа кой е – Красьо Овцата, повелителя на овцете и мечките (вече), та всъщност той ми сподели цитирам „Оня дето му викали Боримечката, всъщност бил много страхливо копеле и даже не би посмял да се пребори с малка овца (даже кокошка не е клал - хаха ), камоли с мечка, просто е един долен гръмогласен лъжец с 2-3 висящи дела за мошенничество“. Подобно на всички останали животни, мечката играе (ама тя наистина играе мамка и) роля в нашето физическо и психологическо благополучие, разбира се с леката забележка, че ако е гладна отказва да играе. Вероятно аз докато си пиша тук, Митрев се чуди как да си опази меда от бандата на Мечо (която всъщност е едночленна) , срещу 39,95 лв бих му помогнал не ми се пише повече!
Изображение

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook