Случки на пътя

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1932
Регистриран на: 3.03.2006
Местоположение: над града..
Пол: Жена
Кара: звездомобил

Re: Неуспешното преследване на ауди а6 на бмв е30

Мнение от M2PR » 06 Юли 2010, 8:02

yuliancho написа:Крайно време е, да надживеете тия изпълнения или дотогава избирайте по-умно къде да го правите. Там където аз живея, също идват момчета с Е30ки и всякакви други, даже и разно кочини разпаднали се и газ до дупка. Винаги са спирали навреме, преди аз да загубя търпение, щото начини 100 да им направиш мръсно. Бях виждал преди време как един полудял от гадното каране на един кадет с "цигански" ремус, го изчака докато се задаваше по улицата и бутна пред него кофа за боклук от тези големите на колела...удара беше впечатляващ, направо хетрик за кофата - кадета се разгради отпред. Така че, разбирам че сте фенове, радвате се на Е30, и аз съм се радвал когато имах такава преди 8-9 години, НО мислете повече за да нямате сериозни ядове. По конкретния случай, наистина са прави колегите, със сигурност такъв бой щяхте да ядете за няма нищо, а недай си Боже бяхте ударили и аудито.... :bang:


Ти пък... то момчето какво голямо геройство е извършило, пък ти такъв акъл да му даваш, моля ти се.... :mhihi:
АПНИ, БАБА, 'АПНИ

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 90
Регистриран на: 4.01.2009
Пол: Мъж
Кара: си бмв
Мечтае да кара: на празен резервоар

Re: Неуспешното преследване на ауди а6 на бмв е30

Мнение от speedfreak__ » 06 Юли 2010, 14:08

M2PR написа:
yuliancho написа:Крайно време е, да надживеете тия изпълнения или дотогава избирайте по-умно къде да го правите. Там където аз живея, също идват момчета с Е30ки и всякакви други, даже и разно кочини разпаднали се и газ до дупка. Винаги са спирали навреме, преди аз да загубя търпение, щото начини 100 да им направиш мръсно. Бях виждал преди време как един полудял от гадното каране на един кадет с "цигански" ремус, го изчака докато се задаваше по улицата и бутна пред него кофа за боклук от тези големите на колела...удара беше впечатляващ, направо хетрик за кофата - кадета се разгради отпред. Така че, разбирам че сте фенове, радвате се на Е30, и аз съм се радвал когато имах такава преди 8-9 години, НО мислете повече за да нямате сериозни ядове. По конкретния случай, наистина са прави колегите, със сигурност такъв бой щяхте да ядете за няма нищо, а недай си Боже бяхте ударили и аудито.... :bang:


Ти пък... то момчето какво голямо геройство е извършило, пък ти такъв акъл да му даваш, моля ти се.... :mhihi:

Аве аз си разказвам ко са случило ти за геройи и приказки ланкаш ай моля ти са :dummy:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1932
Регистриран на: 3.03.2006
Местоположение: над града..
Пол: Жена
Кара: звездомобил

Re: Неуспешното преследване на ауди а6 на бмв е30

Мнение от M2PR » 06 Юли 2010, 17:11

въй въй въй, извинявам съ ве!
просто ти са възхищавам е!

:mhihi: :mhihi: :mhihi:
АПНИ, БАБА, 'АПНИ

Lulin Boys Cska Sofia
Аватар
Мнения: 639
Регистриран на: 22.10.2008
Местоположение: оТ СоФиЯ Бе БаТе
Пол: Мъж
Кара: го на все по силни тройки, е46 330i
Мечтае да кара: ///M4™ /G65 ////AMG

Re: Неуспешното преследване на ауди а6 на бмв е30

Мнение от HeBePeH » 06 Юли 2010, 17:27

Колега е защо те да са бандитите ;) .
Иначе си е било адреналин на 100% , ти с каква е30-ка си щом си му раздавал ластиците :D
Американски форум: питаш и ти отговарят.
Руски форум: питаш и те питат.
Български форум: питаш и ти обясняват колко си ТЪП
.

Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 477
Регистриран на: 13.08.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: нормално

Re: Неуспешното преследване на ауди а6 на бмв е30

Мнение от scipo » 06 Юли 2010, 19:23

vicho написа:отървали сте по няколко шамара, радвайте се :mhihi:


колегата го е казал добре

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Неуспешното преследване на ауди а6 на бмв е30

Мнение от steeN » 06 Юли 2010, 22:13

speedfreak__ написа:вакумен катализатор


някъде другаде е имало вакуум, определено не в катализатора :mhihi:

което ми напомня, че и мен ме гони някъф с един голф 5, преди години, щото не се разбрахме на едно кръстовище. общо взето докато имаш бензин не слизаш от колата и тва е ;) ама вие не е като да не сте си го просили...
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake
- Gold is the new bitcoin

Потребител
Аватар
Мнения: 29
Регистриран на: 23.08.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: '96 BMW E39 520i

Re: Случки на пътя

Мнение от Mapuo » 23 Авг 2010, 12:30

dimithur написа:
Vlados написа:То е ясно, че на БМВ-то щетите няма да са кой знае какво в сравнение с някоя руска кола, но да твърдиш, че удар с 50 е незначителен....
Ако говориме за живот, тогава при хубава кола и удар със 100 км. можеш да го наречеш незначителен

П.С. Най-добре да не се случва на някой да го пробва.


Споко, то дори при удар с 80 в бетонна стена, независимо с каква кола си, мозъка ти става на пихтия от ускорението ;) Дори и да оцелееш, ще останеш олигофрен за цял живот ;)

@dimithur
Пичага, радвам се, че мислиш така. Явно не си преживявал (т'ва май не е най-точната дума :lol: ) катастрофа и се надявам да не ти се случва, но преди години се забих челно с една лада. Скоростта беше около 80, цялата и предница беше помляна а двигателя буквално - разцепен. Разминахме се само със синини от коланите. Сигурно сме имали невероятен късмет, просто не знам.
Както и да е де, не останах олигофрен след това, а въпреки това :mhihi:

Потребител
Аватар
Мнения: 29
Регистриран на: 23.09.2010
Пол: Мъж
Кара: E70 , E83
Мечтае да кара: E34 M5
Детайли за колата: E70 xDrive 30d, E83 3.0d

Re: Случки на пътя

Мнение от barbaron » 14 Окт 2010, 0:30

Днес отивам до БНБ на жълтите паваци да си осребря една касичка с по 1 лв в книжни. Паркирах на синята зона на бившия мавзолей след три кръга докато излезне някой :banghead: . Тътря аз с 10 кила железо и на входа куката ми вика "ооо , преместиха касата на Цариградско номер 117 " .... викам си екстра , 1 смс бонус за п*далите от паркинзи и гаражи ... "Има табелка Каса на БНБ зад магазин паркур" (или нещо подобно) вика кукера .... Палим колата и 20 минути докато стигнеме орлов мост. Почвам по цариградско вдясната лента и гледам за табелка .... леле колко табелки има ... до горубляне сигурно 500 беха и нито една с тоя надпис /поне аз не видех/. Обръщам на горубляне и звъна на жена ми "Мацо къде е тоя магазин паркур на цариградко?" точно докато ми обяснява че бил залепен на мола виждам палка и лицето на един млад полицай, който си ме виде как си говоркам по телефона ама баш как си требва .... "Айде ше ти звънна после , че ме спират полицаи" казах на жената и вече спирайки бех толкова избеснел, че засилих телефона в таблото, той отскочи , удари се в тавана и падна на задната седалка. "Леко ще си счупиш телефона" ми вика полицая. Викам "Ше го счупа аз , от 1 час търса някакъв тъп магазин зад който била новата каса на БНБ , а съм след половин час на работа :ranting: " ....... "Знам къде е , дай документите и ела ще ти обясня" ................ Обясни ми човека как кво що и вика "Айде гледам ти е нервно днеска , за говоренето по тел нема да те закачам, бегай върши работа и го давай по-спокойно"

Та това е моята история :clap: :clap: :clap: браво на полицая ! Радвам се че има разбрани хора , които ти влизат в положението все още.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3743
Регистриран на: 24.02.2009

Re: Случки на пътя

Мнение от Делян » 14 Окт 2010, 19:53

Те всички са разбрани,ама повечето искат за разбирателството лист хартия с лицето на виден българин :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2104
Регистриран на: 17.01.2009
Местоположение: София-Коньовица
Пол: Мъж
Кара: F10

Re: Случки на пътя

Мнение от (bubsa) » 30 Окт 2010, 21:46

barbaron написа:Днес отивам до БНБ на жълтите паваци да си осребря една касичка с по 1 лв в книжни. Паркирах на синята зона на бившия мавзолей след три кръга докато излезне някой :banghead: . Тътря аз с 10 кила железо и на входа куката ми вика "ооо , преместиха касата на Цариградско номер 117 " .... викам си екстра , 1 смс бонус за п*далите от паркинзи и гаражи ... "Има табелка Каса на БНБ зад магазин паркур" (или нещо подобно) вика кукера .... Палим колата и 20 минути докато стигнеме орлов мост. Почвам по цариградско вдясната лента и гледам за табелка .... леле колко табелки има ... до горубляне сигурно 500 беха и нито една с тоя надпис /поне аз не видех/. Обръщам на горубляне и звъна на жена ми "Мацо къде е тоя магазин паркур на цариградко?" точно докато ми обяснява че бил залепен на мола виждам палка и лицето на един млад полицай, който си ме виде как си говоркам по телефона ама баш как си требва .... "Айде ше ти звънна после , че ме спират полицаи" казах на жената и вече спирайки бех толкова избеснел, че засилих телефона в таблото, той отскочи , удари се в тавана и падна на задната седалка. "Леко ще си счупиш телефона" ми вика полицая. Викам "Ше го счупа аз , от 1 час търса някакъв тъп магазин зад който била новата каса на БНБ , а съм след половин час на работа :ranting: " ....... "Знам къде е , дай документите и ела ще ти обясня" ................ Обясни ми човека как кво що и вика "Айде гледам ти е нервно днеска , за говоренето по тел нема да те закачам, бегай върши работа и го давай по-спокойно"

Та това е моята история :clap: :clap: :clap: браво на полицая ! Радвам се че има разбрани хора , които ти влизат в положението все още.


:OT:
Карфур е магазина и четните номера са от едната страна на улицата,а не четните от другата ;)
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


...и всички разбират от всичко...

Да пишеш на БЪЛГАРСКИ език с ЛАТИНСКИ букви е като да пишеш с лайна по стената. Чете се, но не е приятно!
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 375
Регистриран на: 24.07.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Случки на пътя

Мнение от pampo » 25 Ное 2010, 19:34

Прясно от преди малко:
Прибирам се и намалявам постепенно на светофар, който светва жълто. Трета кола съм. Първия намалява на жълто, като в момента, в който спира напълно светва червено. Втория го надминава от дясно, където няма коли и момента вкойто излиза от лява лента вече е червено(лява лента е за направо, дясна - за десен завой). Минава на чисто червено със прилична скорост от 40-50 км/ч. Следва зрелищна гледка, като шофьора, минаващ на зелено от десния път удря отстрани този с Пасата (джигита визирам) и той се излита и влиза в насрещното, където за щастие не удря повече коли. Жертви няма. Всичко стана сигурно за секунда...
Извод: Не минавайте на червено :driving:
Последна промяна pampo на 30 Ное 2010, 13:07, променена общо 1 път

Потребител
Аватар
Мнения: 24
Регистриран на: 24.10.2010
Кара: BMW F10 525d

Re: Случки на пътя

Мнение от chudomir1975 » 25 Ное 2010, 22:25

Toneloker написа:В града мога да карам в лентата, която ми е удобна. ДАже съм го написал В ГРАДА! При цариградско не знам как точно се води.

От такива като тебе философи ми се повдига, когато караш бавно , просто не пречи на другите да минават по-бързо.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 50
Регистриран на: 9.10.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E46 330D
Детайли за колата: E46 330D

Re: Случки на пътя

Мнение от kuturak » 26 Ное 2010, 22:33

Всеки си има някаква мотивация за начина, по който кара. Едни се влачат, щото да пестят или просто са заспи, а други летят все едно ги е подгонил манаф с два кура по 80 санта. Аз лично се нервя, щото от опит знам, че ако всички карат равномерно, не се подмотват или изригват, движението не се усеща.
И тая глупост да блееш първа кола на сфетофара, да не си превключил преди зеленото и после за се изтегляш с 12 кмч, иде ми да си взема един ЗИЛ...
И аз наглея понякога и се попререждам като ми свърши търпението от гореописаните, обаче поне не се престроявам върху другите коли.
Вчера от Люлин до Дружба четирима щяха да се качат на ламарините ми, ако не бях свирил. И то все такива от неправилни ленти тарикати. Еми добре ве, и аз се правя на такират от време на време, ама гледам да не стават щети.
Трябва да се гледа, а не да се блее. И на червено да минаваш ако ти е кеф - пак погледни.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 375
Регистриран на: 24.07.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Случки на пътя

Мнение от pampo » 30 Ное 2010, 13:10

kuturak написа: И на червено да минаваш ако ти е кеф - пак погледни.

Пак казвам, по-добре да не се минава на червено : )

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 50
Регистриран на: 9.10.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E46 330D
Детайли за колата: E46 330D

Re: Случки на пътя

Мнение от kuturak » 30 Ное 2010, 15:03

Хехе, по-добре е, ама няма изведнъж да свършат тия, които го правят.

ПредишнаСледваща

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook