Случки на пътя

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 979
Регистриран на: 16.03.2009
Пол: Мъж
Кара: F01 пет точка нула L

Re: Случки на пътя

Мнение от doomy525 » 02 Юни 2010, 9:03

Oколо мен като започне да се спори на тая тема и млъквам, защото само си вдигам кръвното :lol: Всеки си има мнение, но мразя някой да си го налага особенно като не е прав и не притежава нито 1 от автомобилите и въпреки това спори :confused:
enjoy life and drink cold beer

Политиката у нас е по-страшна от организираната престъпност

Изображение


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Re: Случки на пътя

Мнение от SKISA » 05 Юни 2010, 21:10

моята случка от пътя от днес е следната:
пътя харманли-хасково! доста мокро и дъжд. зеленият ситроен поднесе на ляв завой,два камшика и в насрещното - в бял мерцедес с турска регистрация. отзад един голф с българи не можа да спре ,но удара е лек в мерцедеса. за съжаление отпред ,обаче хич не беше лек. и най-учудващото е ,че мерца се оказа по-слаб от ситроена ,хем го удари странично.
резултата: ранен в ситроена,ранен в мерца и един загинал до шофьора на мерца,плюс тримата уплашени от голфа. мерца се запали ,но бързо бе загасен.
наблягам да видите състоянието на гумите на ситроена ,въпреки че не само тва е причината.....

Изображение


Изображение

Изображение


отвисяхме 3ч там и в крайна сметка обърнах и се върнах по друг път....
за сметка на правителствен конвой -черен мерц или БМВ-забравих с пилотна тойота ланд крузер ,който преджапа през маркучите на пожарната и парчетиите с мигащи лампички. както и на първият час след като чакахме един тир прелетя също между колите ,щото явно не му хванаха спирачките и се разбягахме като пилци,за малко да отнесе полицаите ,но се размина. така и не спря.....

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 225
Регистриран на: 1.02.2006

Re: Случки на пътя

Мнение от CuMo » 06 Юни 2010, 0:19

:shock: :roll: :| :( :confused:
И ти си имал адреналин днес...
Още един ненужно затрит живот...

Всъщност, защо почина пасажера до шофьора на мерца? Как се е ударил и къде е била травмата?
:smoke:


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Re: Случки на пътя

Мнение от SKISA » 06 Юни 2010, 7:09

CuMo написа::shock: :roll: :| :( :confused:
И ти си имал адреналин днес...
Още един ненужно затрит живот...

Всъщност, защо почина пасажера до шофьора на мерца? Как се е ударил и къде е била травмата?


ударил се е в гредата на купето с глава и главата му беше пробита страховито. явно се е бил отпуснал и изобщо не е видял удара. самият удар е в страната на шофьора ,но той оцеля. иначе пожара изобщо не можа да се разгори,щото наистина от тировете изкараха огромни пожарогасители. не видях дали е бил с колан-шофьора беше. мерца е стар-124ка,няма еърбеци и незнайно за мен защо се е сгънал адски при удара.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 484
Регистриран на: 27.06.2005
Местоположение: на масата

Re: Случки на пътя

Мнение от benzin » 06 Юни 2010, 7:38

SKISA написа:мерца е стар-124ка,няма еърбеци и незнайно за мен защо се е сгънал адски при удара.

аз единствено си го обяснявам, да е имал и преди тежки удари тоя мерцедес и да са го изпънали, наистина е много сгънат за 124-ка
www.bmwпрофесори-bg.net


Аватар
Мнения: 111
Регистриран на: 16.09.2007
Пол: Мъж
Кара: ги да ядат грудки

Re: Случки на пътя

Мнение от dimithur » 06 Юни 2010, 15:00

Toчно в другата тема за бесмъртните пуснах снимки от катастрофата, не видях, че и тук сте я дискотирали. Загинали от мерца е турски гражданин . Нещастника със ситроена е карал с над 150, някакво 19 годишно келешче.

П.П Новите коли, дори и сапунерки са доста по-сигурни от старите.
в една зверилница толерантност е равно на смърт
Н.Хайтов
http://www.youtube.com/watch?v=o7oVw72Bc4Y

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 125
Регистриран на: 24.03.2008
Местоположение: southampton UK
Пол: Мъж
Кара: м42, 530d e60 '06
Мечтае да кара: s85b50
Детайли за колата: e60 530d M57D30T2

Re: Случки на пътя

Мнение от nowayout » 07 Юни 2010, 21:05

http://haskovo.net/index.php?module=news&action=details&id=64043 подробна информация за инцидента от хасковските новинари...
Bayerische Motoren Werke ..


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Re: Случки на пътя

Мнение от SKISA » 09 Юни 2010, 20:10

случайно се оказа днес ,че човека от голфа е познат на мой познат и бащата на пишлемето го е заплашвал да не свидетелства срещу сина му ,че иначе ше има неприятности.....!!
понякога ,а в България много често е по-добре да се раздава правосъдие веднага....! не стига ,че го извади от горящата кола и не го преби още там,ми са и заплахи......

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 130
Регистриран на: 7.01.2010
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Омега А '86; E53 3.0d '06

Re: Случки на пътя

Мнение от Нено Б. » 10 Юни 2010, 12:50

nowayout написа:http://haskovo.net/index.php?module=news&action=details&id=64043 подробна информация за инцидента от хасковските новинари...

Баси майката, кви снимки има... Ама нека да ги има, да се гледат.
rwd фен

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1559
Регистриран на: 26.03.2009

Re: Случки на пътя

Мнение от bmw325tds » 15 Юни 2010, 8:15

Нено Б. написа:
nowayout написа:http://haskovo.net/index.php?module=news&action=details&id=64043 подробна информация за инцидента от хасковските новинари...

Баси майката, кви снимки има... Ама нека да ги има, да се гледат.


Човека е проснат на асфалта като блъснато псе.
Всеки може да е на неговото място!

Хора не превишавайте скороста. Удар с 50 км. е незначителен. Но с над 100 става страшно!

Идва сезона на почивките и дългите пътувания. Просто искам на есен всички да са от правилната страна на тревата!

:bang:

с две лица
Аватар
Мнения: 2149
Регистриран на: 16.02.2008
Местоположение: село Мегаполис, обл.Абсурдистан
Пол: Мъж
Кара: на задно предаване

Re: Случки на пътя

Мнение от Vlados » 17 Юни 2010, 21:27

bmw325tds написа:..... Удар с 50 км. е незначителен. Но с над 100 става страшно!...............

Ти удрял ли си се с 50, за да видиш колко е незначително?
Ще сканирам снимка на първата ми кола (ЗАЗ 968), за да видиш какво се получава при челен удар с не повече от 40 км.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1559
Регистриран на: 26.03.2009

Re: Случки на пътя

Мнение от bmw325tds » 18 Юни 2010, 9:06

Vlados написа:
bmw325tds написа:..... Удар с 50 км. е незначителен. Но с над 100 става страшно!...............

Ти удрял ли си се с 50, за да видиш колко е незначително?
Ще сканирам снимка на първата ми кола (ЗАЗ 968), за да видиш какво се получава при челен удар с не повече от 40 км.

При 50км/ч в 98% от случаите ще се оцелее. Това имах в предвид. Над 100км, нищо не се знае.

Едно е да се удариш с нова кола, друго е с изгнила кошница.
Има значение дали се удряш в бетонна стена, насрещно движещ се автомобил или нещо друго.
А ти удрял ли си се с BMW-то с оригинална броня да видиш какви са пораженията? Бронята поема удара.
Да щетите няма да са за под 50лв, но това е нищо в сравнение със загуба на живот/и.
Това не е лада, която се усуква цялата и диагоналите стават различни при удър с 50км/ч.

Мисълта ми е, че колкото по-бавно се движи една кола, толкова по леки са произшествията ако евентуално станат.
Но над 100км/ч физиката си казва своето... натоварванията скачат квадратично...
Последна промяна bmw325tds на 19 Юни 2010, 20:35, променена общо 1 път

с две лица
Аватар
Мнения: 2149
Регистриран на: 16.02.2008
Местоположение: село Мегаполис, обл.Абсурдистан
Пол: Мъж
Кара: на задно предаване

Re: Случки на пътя

Мнение от Vlados » 18 Юни 2010, 10:00

То е ясно, че на БМВ-то щетите няма да са кой знае какво в сравнение с някоя руска кола, но да твърдиш, че удар с 50 е незначителен....
Ако говориме за живот, тогава при хубава кола и удар със 100 км. можеш да го наречеш незначителен

П.С. Най-добре да не се случва на някой да го пробва.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1898
Регистриран на: 29.12.2005
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: 39

Re: Случки на пътя

Мнение от DanielzZz » 18 Юни 2010, 12:38

Стана ми гадно,заради загиналия човек.В един момент си помислих,че и аз съм карал със 150 и,че трябва да се замисля за тия скорости...докато не видях,че това не е на магистралата,а на най-обикновен път :shock:.
Колкото до боклука,отправил заплахи...заслужава да го смажат от бой.Ако на мен ми беше отправил заплаха щяха да го търсят в някой чувал сигурно... :no:


Аватар
Мнения: 111
Регистриран на: 16.09.2007
Пол: Мъж
Кара: ги да ядат грудки

Re: Случки на пътя

Мнение от dimithur » 19 Юни 2010, 9:38

Vlados написа:То е ясно, че на БМВ-то щетите няма да са кой знае какво в сравнение с някоя руска кола, но да твърдиш, че удар с 50 е незначителен....
Ако говориме за живот, тогава при хубава кола и удар със 100 км. можеш да го наречеш незначителен

П.С. Най-добре да не се случва на някой да го пробва.


Споко, то дори при удар с 80 в бетонна стена, независимо с каква кола си, мозъка ти става на пихтия от ускорението ;) Дори и да оцелееш, ще останеш олигофрен за цял живот ;)
в една зверилница толерантност е равно на смърт
Н.Хайтов
http://www.youtube.com/watch?v=o7oVw72Bc4Y

ПредишнаСледваща

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook