Случки на пътя

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 387
Регистриран на: 29.11.2009
Пол: Мъж
Кара: ше BMW E36 318tds Touring
Мечтае да кара: BMW E26
Детайли за колата: Бавно комби с черни облаци

Re: Случки на пътя

Мнение от raptorxbg » 23 Сеп 2016, 21:20

turbonetic написа:Аз пък предлагам да ги спрат с закон тия голфове пасати :mhihi: :mhihi: . Миналия ден спирам на светофара и един чичка с ауди а8 2.8 ръчка ми вика върви ли бе ,аз му отговарям слаба работа и мацката му вътре се кефи в аудито :mhihi: :mhihi: .Просто,не ми се занимаваше да му давам бинокъла ,че ши вземе да се засрами пред мацката :mhihi: :mhihi:


Обикновено се твърди, че шофьорите на БМВ-та били какви ли не селяни и т.н., ама собствениците на коли от VAG групата са мега зле... Предлагам ти да караш вече само на климатик със затворени прозорци и да гледаш лошо на бензиностанцията :mhihi:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 823
Регистриран на: 18.07.2012
Пол: Мъж
Кара: w202 C180 Vw golf 4 SDI
Мечтае да кара: W212 E400 biturbo E63 w213 biturbo stage 3
Детайли за колата: Турбинирана

Re: Случки на пътя

Мнение от turbonetic » 24 Сеп 2016, 8:37

То ми става смешно бе братче :mhihi: тръгнали с някви катафалки да ми правят стартове дръпки и други глупости. Поне да е някаква мощна и мене да мe изкефи като ме минава :D те ми тръгнали със 100/130 коня да се дърпат и те половината умряли :D

Photographer
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 18.02.2010
Местоположение: Крайните квартали на столицата
Пол: Мъж
Кара: му се нещо старо

Re: Случки на пътя

Мнение от randity » 24 Сеп 2016, 13:19

Като стана дума за ВАГ-аджии.. Ония ден си спирам на един светофар на Сливница първа кола в най-дясна лента, а в другата някакъв пич с няк'ва малка Шкода. Аз си слушам музика и съм си свалил леко джама. Само леко с периферията виждам как въпросния се изравнява с мен и си сваля пасажерския прозорец, да чуя, че и той Веф има и той го усилил. Направо му се изсмях в лицето, инстинктивно. Светна зелено, а аз нарочно подадох малко повече газ колкото да се извъртят гумите, а тоз нашия, кат' влезна във филма, щеше да изкърти предния мост от зор. :mrgreen:

Между другото, т'ва ми е любимо да го правя на няк'ви такива. Газ колкото да се извъртят гумите и пускам, докато му гледам сеира как се зори :mhihi:
.. и отново се замислих „Божее, какви автомобили са правени през миналия век. Сега всичко е пластмаса n-то качество."..

Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2276
Регистриран на: 14.01.2005
Местоположение: София Сити
Пол: Мъж
Кара: е30 м50б25
Мечтае да кара: и да си свирка...

Re: Случки на пътя

Мнение от KPETEH » 27 Сеп 2016, 14:29

randity написа:Като стана дума за ВАГ-аджии.. Ония ден си спирам на един светофар на Сливница първа кола в най-дясна лента, а в другата някакъв пич с няк'ва малка Шкода. Аз си слушам музика и съм си свалил леко джама. Само леко с периферията виждам как въпросния се изравнява с мен и си сваля пасажерския прозорец, да чуя, че и той Веф има и той го усилил. Направо му се изсмях в лицето, инстинктивно. Светна зелено, а аз нарочно подадох малко повече газ колкото да се извъртят гумите, а тоз нашия, кат' влезна във филма, щеше да изкърти предния мост от зор. :mrgreen:

Между другото, т'ва ми е любимо да го правя на няк'ви такива. Газ колкото да се извъртят гумите и пускам, докато му гледам сеира как се зори :mhihi:

А ти с ква кола си, че да добия реална представа за ситуацията?
"Крайно мнение, породено от висше чувство на справедливост с цел заличаване на простите, тарикате и селяните, които погазват моралните ценности на народа..." "Винаги има време да станеш дебел..."

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1668
Регистриран на: 29.06.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 320i
Детайли за колата: e36 coupe

Re: Случки на пътя

Мнение от host » 27 Сеп 2016, 15:18

Ето как аз съм виновен, че не съобразих, че ВИП ПЕРСОНА тип нсо ще мине през мен...
https://youtu.be/_9WPM864by4

Момчета и момичета... НЕ ми обяснявайте, че аз съм виновен, че не съм направил навреме място на ВИП-а... Знам че пътя е негов, че трябваше да реагирам бързо, че трябва да се кача на тротоара, да си надера джантите, да не карам кола, да не завива в тая пресечка и т.н. Ясно ми е че е така. ВИНОВЕН съм.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

ентусиаст
Аватар
Мнения: 823
Регистриран на: 18.07.2012
Пол: Мъж
Кара: w202 C180 Vw golf 4 SDI
Мечтае да кара: W212 E400 biturbo E63 w213 biturbo stage 3
Детайли за колата: Турбинирана

Re: Случки на пътя

Мнение от turbonetic » 27 Сеп 2016, 15:58

Бахти селянина е тоя..Голям боклук..

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Re: Случки на пътя

Мнение от Dextuar » 27 Сеп 2016, 16:02

host написа:Ето как аз съм виновен, че не съобразих, че ВИП ПЕРСОНА тип нсо ще мине през мен...
https://youtu.be/_9WPM864by4

Момчета и момичета... НЕ ми обяснявайте, че аз съм виновен, че не съм направил навреме място на ВИП-а... Знам че пътя е негов, че трябваше да реагирам бързо, че трябва да се кача на тротоара, да си надера джантите, да не карам кола, да не завива в тая пресечка и т.н. Ясно ми е че е така. ВИНОВЕН съм.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk


Много чакам vicho или някой друг форумен моралист да започне да обяснява как ТИ си виновен, щото на тях такива неща не им се случвали, следователно сам си го предизвикал... :kuku:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2104
Регистриран на: 17.01.2009
Местоположение: София-Коньовица
Пол: Мъж
Кара: F10

Re: Случки на пътя

Мнение от (bubsa) » 27 Сеп 2016, 16:26

host написа:Ето как аз съм виновен, че не съобразих, че ВИП ПЕРСОНА тип нсо ще мине през мен...
https://youtu.be/_9WPM864by4

Момчета и момичета... НЕ ми обяснявайте, че аз съм виновен, че не съм направил навреме място на ВИП-а... Знам че пътя е негов, че трябваше да реагирам бързо, че трябва да се кача на тротоара, да си надера джантите, да не карам кола, да не завива в тая пресечка и т.н. Ясно ми е че е така. ВИНОВЕН съм.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

А защо изобщо му направи място?
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


...и всички разбират от всичко...

Да пишеш на БЪЛГАРСКИ език с ЛАТИНСКИ букви е като да пишеш с лайна по стената. Чете се, но не е приятно!
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 906
Регистриран на: 14.05.2010
Местоположение: Пловдив, България
Пол: Мъж
Кара: BMW E82, E83, E92, F02
Мечтае да кара: Saab Viggen 2.3T
Детайли за колата: BMW X3 E83 LCI MY'08; 2.0d 177bhp, steptronic.
BMW 120d E82 MY'08; 2.0d 220bhp, steptronic.
BMW 320d E92 LCI MY'12; 2.0d 184bhp, steptronic.
BMW 320i E90 MY'05; 2.0i 150bhp.
BMW 750Ld F02 LCI MY'13; 3.0d 386bhp, steptronic.
BMW 320i E36 MY'96; 2.0i 150bhp.
BMW 118d F21 MY'13; 2.0d 143bhp.

Re: Случки на пътя

Мнение от stocky » 27 Сеп 2016, 16:34

Много селска постъпка. Там ИМА място да се разминат 3 коли и се практикува постоянно в пиковите часове, защото по начина по който се движеше тоя тарикат се образува паралелна колона за ляв завой, която не пречи на останалите. Въпросът е, че не може така нагло и собственически. :bang:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Re: Случки на пътя

Мнение от Dextuar » 27 Сеп 2016, 20:39

(bubsa) написа:
host написа:Ето как аз съм виновен, че не съобразих, че ВИП ПЕРСОНА тип нсо ще мине през мен...
https://youtu.be/_9WPM864by4

Момчета и момичета... НЕ ми обяснявайте, че аз съм виновен, че не съм направил навреме място на ВИП-а... Знам че пътя е негов, че трябваше да реагирам бързо, че трябва да се кача на тротоара, да си надера джантите, да не карам кола, да не завива в тая пресечка и т.н. Ясно ми е че е така. ВИНОВЕН съм.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

А защо изобщо му направи място?


И аз така си мисля, ти си виновен, че не се челосахте...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2104
Регистриран на: 17.01.2009
Местоположение: София-Коньовица
Пол: Мъж
Кара: F10

Re: Случки на пътя

Мнение от (bubsa) » 27 Сеп 2016, 20:40

Ти па на какъв се маскира бе?
Просто трябваше да спре срещу него и да се оправя тариката.Аз така щях да направя най-вероятно.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


...и всички разбират от всичко...

Да пишеш на БЪЛГАРСКИ език с ЛАТИНСКИ букви е като да пишеш с лайна по стената. Чете се, но не е приятно!
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Re: Случки на пътя

Мнение от Dextuar » 27 Сеп 2016, 20:45

(bubsa) написа:Ти па на какъв се маскира бе?

Тоя лаф да не го извади от темата за соца? :winky:

И като спре пред него, к'во щеше да стане, че не се сещам. Освен да направи задръстване, оня да слезе да си го мерят и тем подобни случки, на които сме се нагледали, какво щеше да се промени? Вместо огледалото, да му се бе счупила на някой кратуната... Истината е, че тоя освен че е нагъл, е и супер некадърен шофьор. На мен ми е интересно как продължава клипа...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1668
Регистриран на: 29.06.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 320i
Детайли за колата: e36 coupe

Re: Случки на пътя

Мнение от host » 27 Сеп 2016, 21:13

Как да продължи... Спрях, оня с мръсна газ продължи точно 2 коли зад мен и спря, щото беше задръстено... Взех огледалото от земята и си мислех да му го доразбия в главата...но докато отида до неговата кола се замкслих, че добре че не ме утрепа тоя и за огледало за 20лв (стъкло) няма за кво да се нервя. Стигнах до него оня едвам диша мислиш си, че ще го бия... Креснах му през стъклото "мисли малко като караш" и му показах огледалото. Не мисля, че ме разбра, нз дали говореше български осен турски /цигански щото 0лева реакция, не съм расист или нещо ама все едно не разбира ... Върнах се и си продължих. Следващия път тва ще е някаква пешеходна пътечка...

И щото можело, ще му направя път... Ама на асфалта няма да лежи огледало... Ами нещо обляно в кръв сигурно.

Ма да, съгласен съм с всички дето пишат, че аз съм виновен. Самото ми съществуване там на тая лента е забранено и не може да е вярно. Ок, РАЗБРАХ.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2104
Регистриран на: 17.01.2009
Местоположение: София-Коньовица
Пол: Мъж
Кара: F10

Re: Случки на пътя

Мнение от (bubsa) » 27 Сеп 2016, 21:30

dextuar написа:
(bubsa) написа:Ти па на какъв се маскира бе?

Тоя лаф да не го извади от темата за соца? :winky:

И като спре пред него, к'во щеше да стане, че не се сещам. Освен да направи задръстване, оня да слезе да си го мерят и тем подобни случки, на които сме се нагледали, какво щеше да се промени? Вместо огледалото, да му се бе счупила на някой кратуната... Истината е, че тоя освен че е нагъл, е и супер некадърен шофьор. На мен ми е интересно как продължава клипа...

Много ясно,че ще спре срещу него!Така поне ще му стане ясно на тъпака,че е в нарушение.Като не спреш срещу него,той и утре ще си мине по същия начин :idea: И като слезе да си ги мерят какво?Разберете,че с наглите типове си трябва по-твърд подход.
Кое според теб е правилното в случая?
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


...и всички разбират от всичко...

Да пишеш на БЪЛГАРСКИ език с ЛАТИНСКИ букви е като да пишеш с лайна по стената. Чете се, но не е приятно!
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2104
Регистриран на: 17.01.2009
Местоположение: София-Коньовица
Пол: Мъж
Кара: F10

Re: Случки на пътя

Мнение от (bubsa) » 27 Сеп 2016, 21:33

host написа:Как да продължи... Спрях, оня с мръсна газ продължи точно 2 коли зад мен и спря, щото беше задръстено... Взех огледалото от земята и си мислех да му го доразбия в главата...но докато отида до неговата кола се замкслих, че добре че не ме утрепа тоя и за огледало за 20лв (стъкло) няма за кво да се нервя. Стигнах до него оня едвам диша мислиш си, че ще го бия... Креснах му през стъклото "мисли малко като караш" и му показах огледалото. Не мисля, че ме разбра, нз дали говореше български осен турски /цигански щото 0лева реакция, не съм расист или нещо ама все едно не разбира ... Върнах се и си продължих. Следващия път тва ще е някаква пешеходна пътечка...

И щото можело, ще му направя път... Ама на асфалта няма да лежи огледало... Ами нещо обляно в кръв сигурно.

Ма да, съгласен съм с всички дето пишат, че аз съм виновен. Самото ми съществуване там на тая лента е забранено и не може да е вярно. Ок, РАЗБРАХ.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Кой ти пише,че си виновен бе човек?!?Ти е декстуара нещо сте изгубили центровка тотално :kuku:
Защо не викна КАТ да му напишат акт?????Това би направил всеки,вместо да циври по форумите :idea:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


...и всички разбират от всичко...

Да пишеш на БЪЛГАРСКИ език с ЛАТИНСКИ букви е като да пишеш с лайна по стената. Чете се, но не е приятно!
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook