kulturata na patja

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 578
Регистриран на: 10.03.2003
Местоположение: София-"montreal"

Мнение от KGB » 11 Апр 2003, 4:12

Смок,
ако още имам фиеста като се върна в БГ може да им демонстираме лично....
Не искам да казвам в Германия като ходя как ми варви колата с онази нафта и че разхода ми пада под 5л/100км :lol:
Изображение

Sooooo many times
Аватар
Мнения: 2750
Регистриран на: 25.03.2003
Местоположение: Майна сити

Мнение от pAbLo » 15 Апр 2003, 12:17

Breyton написа:A karali li ste v Sofia kola s t.nar. provincialna registracia i kakvi sa vi vpe4atleniata? :x

PB в София е равносилно на бибкане с клаксон на всеки светофар дори и да не си направил нищо :evil: :evil: :evil:
Преди време карам си аз из Софията с Пловдивския номер и на Цариградско (До СУ) спирам бавно бавно за светофар и оставям една прилична "провинциялна" дистанция от половин кола (знам ли тоя отпред кво му е в главата :?: и то това защото са тръгвали назад поради базикане на лоста за скоростите и надеждата че са на първа ама уви :wink: ) та така де и отзад мощно клаксон :dunno: Еи човече какво ще промениш с този клаксон освен да си покажеш селянията :nono: Наскоро обаче смених колата и вече съм със заветния номер с голямата буква С в началото :!: Еи как се променя всичко не е истина :mha: Просто едва ли не ааа тоя е от нашите остави го :zzz: обаче пък по магистрала Тракия какви изпълнения съм Виждал май ще отворя тема в Страхотни истории :mha: Това да караш по бързо от другите светкаш им дълги щото го гледаш как шари по платната и тъкмо го настигаш и тоя/тая застава гордо в лявата лента всякаш да ти каже "Ти шъ ми каиш как ши карам аи е**** си майката" А аз на свой ред вече видя ли номера CH и PA бягам далече щото с тях най-много изпълнения съм имал :bang: :bang: :bang:

Потребител
Аватар
Мнения: 47
Регистриран на: 1.03.2003
Местоположение: Varna

Мнение от MaxBiaggi » 15 Апр 2003, 19:51

колега,вьв Варна като видим номер започващ с ТХ и предпочитам да им оставя пьтя и да се метна на някое дьрволма те и оттом щта свалят!у Добрич светофарите са украшение за нова година :!:
Добрите момчета отиват в рая.а батМарто ша ходи дет си щте!!!!!!!!!!!!!!

Предишна

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook