kulturata na patja

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 578
Регистриран на: 10.03.2003
Местоположение: София-"montreal"

Мнение от KGB » 11 Мар 2003, 7:18

Nachin po koito se shofira v BG mi prilicha na tozi v Erusalim sled porednia zriv na niakoi palestinech. naistina ima malko hora koito sa kolegialni i karat dobre no povecheto sa palni izrodi. V BG karam edna Fiesta 1.8TD ne e voonshte barza no kato tragne si varvi i sazdava dosta nepriatnosti na povecheto koli, ne govoria za BMW i drygi varpeki che i bezumchi s kompakti sam minaval po magistrala trakia i gledai da vidish kakvo stava. Karam si az s okolo 160 ti si gi podarza bez problem i harchi kam 5 na 100 i si minivash niakoi takav s 316 i izprevarite, namali, pak go izprevaria, sled malko toi pak se zasilva i sashtoto do bezkrainost, stava oste po zle na mezdygradskite patish, kato tragna da izprevarvam niakoi toi vmesto da te pysne da minish pochva da izliza platno v liavo ako moze chelen ydar da napravi s niakoi nasreshtna kola nai dobre. Za sofia da ne gorovime, namalis da pysnesh niakoi koito iska da napravi liav zavoi na Vitoshak i pravi zadrastveni i tia zad teb veche sa poludeli i psyvat kato ludi, za migach v Sofia i da ne govorim, kato go pusna vse edno sam mu kazal: Az zavivam ti ste chakash, i onaya dava gaz kato lud i psyvni, bez migach niama problemi, A kolko pati sa me zasichala ne iskam i da vi kazvam i tia fiesta s toya tezak dvigatel kak spira ne me pitaite. NO Stom vzema na bashtata XM ili E-klasata drygo stava, vsichki stava edni ochtivi vse edno sam sin na Al Kapone. V BG xorata sa strashno iznerveni i naposledak mnogo kopleksirani ot vsichkite im problemi i tova obesniava neshtata, no ne mislia che ako se zabiem po ylichite ste ni stane po lesno. Samo chakam de se zdobia s 320d tazi godina i se chydia togava dali ste e sashtoto kato s fiestichkata. gorko im na horata s trabantite, za povecheto ot nas te vse edno ne sastestvyvat na patia. Kato se varna v BG liatoto i ako se vidim na niakoi BMW sbirka moze da vi povozia na fiestichkata ako oste sam s neya ta da vidite za kakvo stava vapros, vapreki che povecheto ot vas znayat po dobre ot men kak se otnasiat s po nisak klas koli ot BMW.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 578
Регистриран на: 10.03.2003
Местоположение: София-"montreal"

Мнение от KGB » 11 Мар 2003, 7:24

a za slednite registrachii bez kommentar
PK=Pakistan
KH=Kazakstan
TX=Texeren


bez da si obizda niakoi ot foruma, no tezi hora stavat osebeno opasno ako karat i Golf II tova stava the Ultime Killing Machine.
Изображение


Аватар
Мнения: 2141
Регистриран на: 19.01.2002
Местоположение: Враца

Мнение от DA WOLF » 11 Мар 2003, 9:25

фиеста дизел да задминава БМВ-та по магистарала :mha: :mha: :mha:
DaWolf
ИзображениеИзображениеИзображение
:bowdown::bowdown::bowdown: forced induction M42B18

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 578
Регистриран на: 10.03.2003
Местоположение: София-"montreal"

Мнение от KGB » 11 Мар 2003, 9:59

Mi kak veche kazah az si karam s 160 po magistralata ni poveche ni po malko, a pak tezi deto pestat benzit i sa s BMWta, tochna taka se polychva, minesh go minete,minesh go mineta, az pak pavtariam az karam s 160 ne se sastezavam s nikoi. V smotanata kanada karam E30 325e, taka che znam koya kola kak varvi da ne govorim za drygite bmw, ne kato me vidish tazi sashtata malko fiesta da karam s 180 po trakia ne se ychadvai, pak neka vidim koi ste stigne do moreto prav kato ti spresh 2 pati do tam da zarezdash, ne govora za sastezanie a za "normalno" karane.

Pak koi posleden se smee nai-dobree se smee :lol: :lol: :lol:
xa sega nazdrave, :bchug: dneska otkrihme da prodavat zagorka v montreal, mnogo iako 330ml=2$can
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1021
Регистриран на: 8.02.2002
Местоположение: Хасково
Пол: Мъж
Кара: E34

Мнение от Breyton » 11 Мар 2003, 15:09

A ti niama li da spira6 po putia da i pravi6 remont :?: :mha: :lool:

IBIZA Killer
Аватар
Мнения: 2038
Регистриран на: 6.03.2003
Местоположение: North Hollywood

Мнение от bawareca » 11 Мар 2003, 16:32

И аз също гледам да дам път на колегите като не ми пречат. И винаги благодаря като ме пуснат мен. Но май колегиалните шофйори не са много. Повечето се държат сякаш са сами на пътя. Най-много ме дразнят разни глупаци/чки/ с нови коли.Карат си в лявата лента с 40 и си мислят че като имат нова Шкода или Пежо и светът е в краката им. Обаче пък аз ги нареждам добре, по-досетливите може и бележка да си взимат.
Една година вече си карам аз Алфата из София с номер "Е"/Благоевград демек/. И да ви се оплача въобще не е лесно. Даже съм се бил няколко пъти с разни изроди/по тяхно желание разбира се/.Един чак ми вика"Научи се да караш и тогава идвай в Сф". Кво да му обяснявам че имам повече километри в Сф отколкото той въобще.

Акулчо Костенурков Нинджов
Аватар
Мнения: 4664
Регистриран на: 7.08.2002
Местоположение: The city of Angels;)

Мнение от ati » 12 Мар 2003, 15:37

поздравления за добрата тема :D
и аз винаги гледам да с еотбалгодаря най-малко с махане,а ако мога пускам с удоволствие аварийките.много се радвам,когато някой камион ми даде десен мигач,докато аз пъпля с 30 след него без видимост,тогава винаги му благодаря.също така гледам да пускам автобуси и тролей,защото особено последните са доста бавно подвижни и ако никой не ги пусне ще има да си седят цял ден на едно място-почти винаги шофюрите ми се отблагодаряват с аварийните.не знам защо,обаче това ме кара всеки път да се усмихна и си казвам:абе има още шофюри на този свят.
друго ми прави обаче лош впечатление:защо предимно ние софиянците си светкаме извън града за полиция?честп пътувам до берковица и монтанския регион,където често има куки,който не си поплюват(особено тези в берковица,нали всички се познават там,та не могат да си напишат взаимно акотове,а трябва да отчетат някаква дейност-и хоп,ето ти приложение на минаващите софиянци).никоя кола не ти пресветва,само ако е с регистрация С тогава светка и не мога да разбера защо така :dunno:

Акулчо Костенурков Нинджов
Аватар
Мнения: 4664
Регистриран на: 7.08.2002
Местоположение: The city of Angels;)

Мнение от ati » 13 Мар 2003, 10:38

mnogo dobra postupka :D
a na takiwa kato teb,koito spirtat na pe6ehodna puteka(za6toto kakto si zabelqzal w BG wuob6te ne e prieto da s eprawi) WINAGI maham s ruka,ako sum pe6ehodec :D :D :D

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 578
Регистриран на: 10.03.2003
Местоположение: София-"montreal"

Мнение от KGB » 13 Мар 2003, 10:58

Momcheta, za peshehodnata pateka v BG ne iskam i da govoria....vadnaz spriax da pysna edna baba na ryski pametnik v Sofia i edin kreten pochti se zabi v mene s edna lada....ot tam psyvni,.....chak se stigna do boi...abre ne mi se govori...a toi beshe chovek na pone 50 godini...razbiram da e na 16, ama.....
Изображение

води статистиката
Аватар
Мнения: 2037
Регистриран на: 18.01.2003
Местоположение: една крачка пред смъртта
Пол: Мъж
Кара: '07 X3 LCI 3,0sd
Детайли за колата: '93 318is
'95 328Ti
'95 318is
'00 328Ci
'04 330xd
'07 X3 3.0d
'07 X3 3.0sd
'01 730d

Мнение от LuBo1 » 13 Мар 2003, 11:25

ave ne vqrvaite mn na levia miga4 na kamionite ima zashto kara si maika mi zad edin tir sofia varna i vsi4ko ok ve4e priblijavame nqkakvo otklonenie na putq (glavnia bil v remont) karame si nii taka ve4e polovin 4as zad nas edna kolona nikoi ne smee na izprevarva vsi4ko to4no minavame prez edno selo i sled tui prava otse4ka i vidimost onq puska levia miga4 i gaz do lamarinata gaz gaz ama tira iskal da zaviva na lqvo hubu 4e ni e vidql ina4e steshe opela cabrio da stane a nie na polovina tui4e imaite si edno na um kato vi dadat nqkoi tiradjii lqv miga4(podvejdaneto be6e zashtoto sutrinta kum 5 4asa bqhme kum turgovishte i tam vsi4ki tiradjii ni puskaha lqv miga4 ama ... ) :idea:
ИзображениеИзображение

Потребител
Аватар
Мнения: 44
Регистриран на: 8.04.2003

Мнение от Vanquish_V12 » 08 Апр 2003, 20:15

За кжо ми говориш.Малоумниците минават на червено,отнемат прдимство,ще натика в кереча,а ти търсиш благодарност.
Моето мнение е че благодарност търси от шофьорите,от каруцарите бягаи надалече.

viper
Аватар

Мнение от viper » 09 Апр 2003, 22:43

DA WOLF написа:фиеста дизел да задминава БМВ-та по магистарала :mha: :mha: :mha:


Виждал съм с очите си как Фиеста издуха М5 на старт :D
Но после гаджето каза, че много време съм спал отвит и за това ми се е схванал врата :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 578
Регистриран на: 10.03.2003
Местоположение: София-"montreal"

Мнение от KGB » 10 Апр 2003, 0:50

кой последен се смее най-добре се смее.... :lol:

базик бре....А тя що не те е завила....
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 141
Регистриран на: 16.01.2003

Мнение от Смок » 10 Апр 2003, 11:35

KGB написа: V BG karam edna Fiesta 1.8TD ne e voonshte barza no kato tragne si varvi i sazdava dosta nepriatnosti na povecheto koli, ne govoria za BMW i drygi varpeki che i bezumchi s kompakti sam minaval po magistrala trakia i gledai da vidish kakvo stava. Karam si az s okolo 160 ti si gi podarza bez problem i harchi kam 5 na 100 i si minivash niakoi takav s 316 i izprevarite, namali, pak go izprevaria, sled malko toi pak se zasilva i sashtoto do bezkrainost...


Верно е бре, какво се подигравате? Б БГ карам Ескорт със същия двигател и той също си държи 160 км/ч без никакво напрежение и без да вдига температурата. И що да не караш така, като разхода не минава 6/100? А в града често оставям замислени колегите по светофарите. Обикновено не карам така, ама като се кача на тая малка количка имам чувството, че съм сменил скиорски обувки с гуменки, та се поразигравам :lol: . Фиестата, като по-лека, бяга още повече. Ся, всичко е относително, зависи с какво се сравнява :wink:
Само Дизел!

ПредишнаСледваща

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook