Мафиотската история на Петър Баницата.

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 940
Регистриран на: 5.06.2009
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: e70 3.5xd 2010 M packet

Мафиотската история на Петър Баницата.

Мнение от Toneloker » 10 Фев 2010, 5:09

Той мъж на 25 години, 130 кг, 1.90 см. Както разбирате главния герой е като всеки български гъзар с лека кинта от тъмни и мръсни поръчки. Нашия герой носещ името Петър или, както е познат сред underground средите в България Петър Баницата.. Той робетеше за тайна организация, която имаше за цел да направи в правителството партия на хомосексуалните депутати. и да спечели властта и да разреши различни гей дейности :mhihi: Според населението на България в тази партия трябва да членуват 90% от депутатите, но това е друга тема. :lol: Лидерите на организацията са, както се досещате Ян Иванов и неговия романтичен и привлекателен партньор Сергей Маринов. Общо взето работата на Баницата беше свързана с това да не позволи някой репортер да заснеме шефовете му. Все пак според тях българския избирател от село, който те умело залъгват не е още готов да свикне с хомосексуалните хора, пък камо ли във властта :( Главния ни герой в този тъй прекрасен разказ стоеше в 1 от бензиностанциите ОМВ и похапваше вкусен сандвич със свинско. Както най-спокойно си похапваше и мислеше коя мацка да изпинизи тази нощ, телефона му изведнъж звъна. Налапа набързо останалата част от сандвича и бръкна в джоба си да извади мобилното средство.. Погледна, че му се обажда Янито и с лека уплаха вдигна телефона си(се пак не знаеше, какво ще го накарат да направи този път).
- Слушам, сър.
- Баничке я ела ме вземи от Адонис. Че гледам някви репортерчета се навъртат из клубъ.
- Няма проблеми, шефе до 10 минути съм там.
Петър прибра телефона си в джоба и въздъхна... Хич не му се занимаваше да ходи по гей клубове, но парите, които получаваше си заслужаваха. Нахлузи коженото си яке, сложи физиономията на рамбо с 2-та ножа :mhihi: и излезе от бензиностанцията. Карайки касиерките да въздишат по неговата личност. Тука е момента да кажем, че Баницата имаше славата на най-страстния любовник в София, който никога не остава жена незадоволена. Като включим и факта, че беше и мангазлия направо ставаше хит за всяка мацка у столицата. Стигна до своята паркирана красавица Bmw e46 330i, с която обичаше да наказва голфчета, хонди, гси-ки и всякакви коли с претенция за бегачки. :mhihi: Погали я по емблемата и натисна копчето на алармата. Звярът се отключи и той настани огромното си мускулесто тяло в нея. Врътна ключето, включи фаровете, сложи си колана и потегли към тхъ бест гей клуб ин София и региона Адонис. Беше към 12:00 през нощта и пощи нямаше трафик по улиците. Помисли си перфектно след като закарам шефа ще поцъкам малко на руска рулетката из кръстовищата на София. След 10 минути нашия герой беше пред заведението, както се сещате отпред беше пълно с хомосексуални. Търсейки място къде да паркира той забеляза едно доста привлекателно момиче, което му се усмихна.. Усети лека възбуда, но веднага си помисли, че момичето едва ли се е усмихнало на него все пак беше пред хомосексуален клуб. Извади пак телефона от джоба си и набра шефа си. След около 20 секунди му дигнаха.
- Отпред ли сИ!?
- Да, какво желаете да направя.
- Ела и ме изведи през задния вход на клубъ. Не трябва някой репортер да ме заснеме!!!
- Шефе знаеш, че това ми е специалността.

Следва продължение.....

Преди някой модератор да реши да заключи темата, защото не била достатъчно насочена към автомобили да изчака продължението. То ще е по-насочено към красавицата. :angel: и ще е по-сериозно... :D
Последна промяна Toneloker на 10 Фев 2010, 7:30, променена общо 1 път
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8324
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Re: Мафиотската история на Петър Баницата.

Мнение от vicho » 10 Фев 2010, 7:22

една забележка :

190кг ??? :conf:

п.с. иначе добре започваш :smoke:
You said: "Time will change!" What if it changes you?

ентусиаст
Аватар
Мнения: 940
Регистриран на: 5.06.2009
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: e70 3.5xd 2010 M packet

Re: Мафиотската история на Петър Баницата.

Мнение от Toneloker » 10 Фев 2010, 7:30

Грешка при написването... мерси за откритата грешка. ;)

Хем го дадох на 1 приятел да го прочете, ама в малко по-олекотен вариант.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 225
Регистриран на: 1.02.2006

Re: Мафиотската история на Петър Баницата.

Мнение от CuMo » 10 Фев 2010, 13:01

Ако успееш, да я завършиш в шеговит стил, както си я започнал, без да я разводняваш или преувеличаваш, с радост ще я дочета ;) :smoke: :yes:
:smoke:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 858
Регистриран на: 5.06.2008
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: БМВ Е34 М50Б20
Мечтае да кара: М....power

Re: Мафиотската история на Петър Баницата.

Мнение от Kregec » 15 Фев 2010, 11:42

Колега само да питам нещо без да го приемаш, че се заяждам не е така. Героя в историята е 130 кила гигант поне така разбрах, в тази Е46-ца нямали да му е малко неудобно и некомфортно? Защото поне според мен за човек с такива кила и рамери една Е39 или Е32 примерно по би му прилягало. Също така и на работата, която върши все пак е шофер на некъв педал депутатин, трябва да е поне лимузина! Помисли може да сложиш и некое Е60 или Е65 с по брутален двигател! Това е само идея пак казвам не се заяждам изказвам мнение по темата ти. Започва много добре в шеговит стил и ако не е прецакаш нещо и продължи така ще е хубаво!
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 416
Регистриран на: 29.06.2009
Пол: Мъж
Кара: 320i E46,Е30+М50b25(stroke)
Мечтае да кара: M3 Е92 DCT,М5 2011 F10
Детайли за колата: Спортно окачване FK High Sport M3(Coilover-реголируемо),спортна генерация на 63мм+спортни резонатори,плетен спортен колектор,иридиеви свещи Denso Iridium IK20,шорт шифтър на ACT,сменен дросел,cold air intake-K&N,олекотени жданти R15(магнезиеви)BMW/4.5кг(с гума 12.2кг).Горивен регулатор JDM(SARD).Горивна мопма от Ауди(7.0bar.)с армирани горивни маркучи.Частично олекотяване,Recaro 9.8кг(състезателна седалка),крайно тегло с 15л бензин(1288кг),разпънки(реголируеми-HKS),полу-сликове ADVAN A032R

Re: Мафиотската история на Петър Баницата.

Мнение от Бимбо » 15 Фев 2010, 23:41

Kregec написа:Колега само да питам нещо без да го приемаш, че се заяждам не е така. Героя в историята е 130 кила гигант поне така разбрах, в тази Е46-ца нямали да му е малко неудобно и некомфортно? Защото поне според мен за човек с такива кила и рамери една Е39 или Е32 примерно по би му прилягало. Също така и на работата, която върши все пак е шофер на некъв педал депутатин, трябва да е поне лимузина! Помисли може да сложиш и некое Е60 или Е65 с по брутален двигател! Това е само идея пак казвам не се заяждам изказвам мнение по темата ти. Започва много добре в шеговит стил и ако не е прецакаш нещо и продължи така ще е хубаво!




Аз ти гарантирам(личен опит вярно не съм 130,но съм 110кг,186см)и ми е доста удобничко........... :mhihi: !

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1665
Регистриран на: 17.04.2008
Местоположение: Кукерландия
Пол: Мъж
Кара: Тъпата кака да маа с черпака
Мечтае да кара: Кадилакът на Долън
Детайли за колата: да има джам таван, кожни седалки, музика сватба, 320спринцофка, барнеш копче джам пада....

Re: Мафиотската история на Петър Баницата.

Мнение от saleen » 17 Фев 2010, 16:44

Доста добре е, чакаме продължението 8)
Никой не мое ма връне на селу!

Потребител
Аватар
Мнения: 6
Регистриран на: 23.06.2009

Re: Мафиотската история на Петър Баницата.

Мнение от swationko » 21 Фев 2010, 15:26

Много добре започната история в стил Боби Цанков , кога ще може да прочетем и края й

ентусиаст
Аватар
Мнения: 940
Регистриран на: 5.06.2009
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: e70 3.5xd 2010 M packet

Re: Мафиотската история на Петър Баницата.

Мнение от Toneloker » 22 Фев 2010, 22:41

Ми идеи за край ми идват, но ми се струват доста глупави и безинтересни... И реших, че по-добре да измисля някой интересен от, колкото да стане поредната боза....


swationko, въобще не ми е идвало на ум в 4 сутринта за Боби Цанков.. :mhihi:
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 6
Регистриран на: 23.06.2009

Re: Мафиотската история на Петър Баницата.

Мнение от swationko » 24 Фев 2010, 0:46

добър си , в стилът в който си почнал ще има доста читатели :bang:


Аватар
Мнения: 152
Регистриран на: 9.12.2008
Местоположение: varna
Пол: Мъж
Кара: е30кабрио318@325 е46купе е60комби
Мечтае да кара: bmw turbo

Re: Мафиотската история на Петър Баницата.

Мнение от ssttaannyy » 02 Мар 2010, 19:02

просто стила е невероятен :yes:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 77
Регистриран на: 31.10.2007
Пол: Мъж
Кара: на баба си фърчилото
Мечтае да кара: Нимбус 2000

Re: Мафиотската история на Петър Баницата.

Мнение от Pupinator » 04 Мар 2010, 15:35

Какво стана с продължението?
With all the money in the world you can't buy my respect !!!

www.shahovservices.com - Най-добрите в компютърния бранш!

Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 102
Регистриран на: 25.03.2007
Пол: Мъж
Мечтае да кара: е30
Детайли за колата: е39

Re: Мафиотската история на Петър Баницата.

Мнение от pits » 04 Мар 2010, 17:44

супер яко

ентусиаст
Аватар
Мнения: 940
Регистриран на: 5.06.2009
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: e70 3.5xd 2010 M packet

Re: Мафиотската история на Петър Баницата.

Мнение от Toneloker » 04 Мар 2010, 23:34

Kato ostane poveche vreme shte sedna da go napisha, no shte vidim koga shte e tova. :cry:


Ne moga da pisha na kirilicata, zashtoto ne sam w Balgaria i IE'to e na frenski/nemski i po nikakav na4in ne moga da namerq kade e "Compatibility View"
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 25
Регистриран на: 26.11.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е39 525d

Re: Мафиотската история на Петър Баницата.

Мнение от karlosjackal » 06 Мар 2010, 0:03

Мале, мале :kuku:

Следваща

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook