Всичко се връща!

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 118
Регистриран на: 13.09.2009
Кара: опел

Всичко се връща!

Мнение от Spoony » 13 Яну 2010, 20:29

мнението е цезнурирано
Последна промяна Spoony на 05 Юли 2010, 19:19, променена общо 1 път
.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 802
Регистриран на: 16.07.2009
Пол: Мъж

Re: Всеичко се връща!

Мнение от driver69 » 13 Яну 2010, 21:13

Много си прав, колега! Лошото е, че с неразумното си каране създават опастност и за околните, не само за себе си. Като стана дума за Кърджали - блока на Кока-Кола на завоя на влизане в града колко ТИРове посрещна :mhihi: . На мен мио се е случвало от Кърджали към Харманли пътя, той е много тесен на места(ако не се бъркам за къде точно е пътя, де), камиони да карат в моето платно и да ми секат завоите. Няма такива простаци.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1665
Регистриран на: 17.04.2008
Местоположение: Кукерландия
Пол: Мъж
Кара: Тъпата кака да маа с черпака
Мечтае да кара: Кадилакът на Долън
Детайли за колата: да има джам таван, кожни седалки, музика сватба, 320спринцофка, барнеш копче джам пада....

Re: Всеичко се връща!

Мнение от saleen » 14 Яну 2010, 7:38

Най- добре се смее, който се смее последен. Жалко, че някои го научават по болезнения начин. :mhihi:
Никой не мое ма връне на селу!


Аватар
Мнения: 23
Регистриран на: 19.12.2009

Re: Всичко се връща!

Мнение от diplomanta » 15 Яну 2010, 9:54

Не м истава ясно само що се дразниш като някой е по бърз от тебе и дава газ че и ти се набираш лато е тръгнал да изпреварва - връщаш предавка, пълна газ. ЗДП? Как трябва да се държат по принцип изпреварваните и кой е в нарушение? Може би дори си и сякъл пътя на човек който пред итеб е обявил маневра. Че и вадиш поуки от цялата работа.
Не знам. В мене остава съменние че "героят" - напълно или отчасти, си ти, ама...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 118
Регистриран на: 13.09.2009
Кара: опел

Re: Всичко се връща!

Мнение от Spoony » 16 Яну 2010, 8:50

diplomanta написа:Не м истава ясно само що се дразниш като някой е по бърз от тебе и дава газ че и ти се набираш лато е тръгнал да изпреварва - връщаш предавка, пълна газ. ЗДП? Как трябва да се държат по принцип изпреварваните и кой е в нарушение? Може би дори си и сякъл пътя на човек който пред итеб е обявил маневра. Че и вадиш поуки от цялата работа.
Не знам. В мене остава съменние че "героят" - напълно или отчасти, си ти, ама...


Аз изпреварвам камион и джигита изпреварва заедно мен и ме притиска отзад, защото не може да мине. В тази ситуация реших да се набера, за да му освободя пътя.
Ето и схема на ситуацията:
Изображение

А в този момент той реши да мине в най-лявата лента от трите (единствената насрещна). В какво нарушение съм тогава?
.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 802
Регистриран на: 16.07.2009
Пол: Мъж

Re: Всичко се връща!

Мнение от driver69 » 16 Яну 2010, 11:13

Решил да мине - минал, дреме ли ти? тегли му една майна, ти знаеш, че твоята маневра е правилна и ти запазва туй дето ти е в главата и т'ва е. Джигити много, трябва да не им се обръща внимание, да си пазим нервите.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 163
Регистриран на: 4.11.2008
Местоположение: Асеновград
Пол: Мъж
Кара: е36,e39
Мечтае да кара: м3

Re: Всеичко се връща!

Мнение от Радо69 » 16 Яну 2010, 11:49

saleen написа:Най- добре се смее, който се смее последен. Жалко, че някои го научават по болезнения начин. :mhihi:

Подкрепям с две ръце.. :yes: :mhihi: :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 258
Регистриран на: 22.02.2007
Местоположение: Drujba City
Пол: Мъж
Кара: E36 318IA Cabrio

Re: Всичко се връща!

Мнение от paco_sf » 18 Яну 2010, 19:26

Наистина много поучителна история колега. Това ми напомня за една случка наскоро - ходихме до витоша с приятели, сещате се сняг, дрифт и т.н. Ходихме до широкото (сещате се за къде говоря) и вече се прибираме. Караме надолу прилично и умерено за да не стане някой фал, че дрифт нагоре добре, ама надолу заеби. И покрай нас минава един голф 2-ка (с пернишка регистрация :mhihi: ама сериозно) и само се върти насам натам. И аз казах на приятелите, че ще го срещнем по-надолу (без да съм му го желал). Продължихме и след има няма 2км гледаме голфа челно в едно такси в насрещното. Вие сами си правете изводите. Наистина на всеки може да се случи, но трябва да помислиме преди да правиме нещо, защото таксито с нищо не му беше виновно и не заслужаваше да се забие в него.

Поздрави
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 802
Регистриран на: 16.07.2009
Пол: Мъж

Re: Всичко се връща!

Мнение от driver69 » 18 Яну 2010, 20:18

Един приятел така му отнесоха Мерца. Спрял на излизане от един тунел, защото пред него се заиграл един. Челно.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 100
Регистриран на: 4.01.2010
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: е46
Мечтае да кара: x6

Re: Всичко се връща!

Мнение от malkiq utd » 11 Апр 2010, 16:21

Бързаи бавно е казал народа.
Изображение

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook