Простотия неземна

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 802
Регистриран на: 16.07.2009
Пол: Мъж

Простотия неземна

Мнение от driver69 » 03 Дек 2009, 20:42

Ето повод за писане във форума. Ходих днес до баба ми, да я видя какво пра'й. Излизам след това и чувам ПРАС и стържене на метал. Мисля си, айде някой го отнесе. По принцип минавам от друг път за тренировки, но реших да погледна и останах изненадан - на дядо ми ладата се отместила с няколко санта, като един бял опел я влачи лекинко настрани. Казвам му на човека: "Чакай да извикам собственика!" и се провиквам през отворения прозорец на терасата(те живеят на първия етаж). Оня обаче напорист - бутна бронята и тръгна да излиза от уличката. "Няма да стане." - си помислих и излязох пред колата му. Спря и слезе, вече му бях записал номера и започна да ме псува :banghead: . Казах му да върви на майната си и чакам да доиде собственика. Обаче тоз леко застаряващ келеш не спира да ми споделя фантазиите си, включващи мои роднини и нещо почна да се рови в багажника. Тъкмо излиза дядо ми и оня се запътва към мен едно желязо, дебело, със заострен край. "Стана интересно!" - това беше мисълта ми. Докато онзи продължаваше да ме псува, дойде собсвеника. Започнахме да се разправяме, изкара се жертва, щото разрийш ли, неговата гнилоч била по-ударена. Казах му да остави желязото, обаче оня не. Вика: Ей ся ши видиш к'во ши ти са случи! и си извади телефона, набра някакъв номер и проведе кратък разговор. През това време се бях обадил на трицифрения номер(не точно време) и бях казал к'во стана и къде. Пет минути - им беше отговора. След няколко минути пристигна едно Порше Кайен, а от него излезе една мутричка. Нещо си поговориха със опелджията и оня ми вика "Нещо си отворен бе?!?" и така леко запристъпва към мен и ме хвана за яката. Оставих го, да видя ще посмее ли да ме удари, та да мога да го съдя. Уви, не. Беше прекъснат от дядо ми, който му тегли една майна :lalala: . Мутрата тъкмо показа Колт на колана си, когато видях бурканите. Дойдоха, всички дружно отидохме в РПУ-то и писахме обяснения. Резултат - 500лв. глоба за опелджията - за колата и за обидите. След няколко часа се върна и го посрещнахме подобаващо, ама това не знам дали ще искате да ви го разкажа.


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Простотия неземна

Мнение от Bogat-Beden » 03 Дек 2009, 21:05

казвай какво се случи после :)
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3743
Регистриран на: 24.02.2009

Re: Простотия неземна

Мнение от Делян » 03 Дек 2009, 23:08

Много мразя такива лигоши,дето сами не могат да се оправят и викат "ше видиш кво ше стане".Пък чок бабаитите,дето кат седнат в скъпа кола и си мислят,че са безсмъртни си намират майстора доста често.Проблема е ,че 90% от хората в България са комплексирани доста от недоимъка...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8775
Регистриран на: 18.12.2006
Местоположение: село Кестеново
Пол: Мъж
Кара: мфили

Re: Простотия неземна

Мнение от cod-cdbp » 04 Дек 2009, 0:28

и искам да чуя продължението ..
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 46
Регистриран на: 2.06.2009
Местоположение: София

Re: Простотия неземна

Мнение от Element » 04 Дек 2009, 1:05

и аз искам да чуя продължението:))

нафтения
Аватар
Мнения: 6924
Регистриран на: 4.03.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: го на спомени
Мечтае да кара: E39 M5 или E46 M3

Re: Простотия неземна

Мнение от Zagy » 04 Дек 2009, 9:35

Евалата за спокойствието и съобразителността. Добре си го наредил тоя боклук... А на каубоя с Колта какво му се случи?
Si non confectus, non reficiat.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 937
Регистриран на: 21.05.2008
Местоположение: Разград
Пол: Мъж
Кара: е60 525 x-drive
Мечтае да кара: M6

Re: Простотия неземна

Мнение от Sesko » 04 Дек 2009, 11:13

Давай продължението :mhihi: :mhihi:
Изображение
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 697
Регистриран на: 21.07.2009
Местоположение: В.Търново
Пол: Мъж
Кара: кракомобил
Детайли за колата: [url]http://flickcabin.com/public/view/full/84667[url/]

Re: Простотия неземна

Мнение от georgymk » 04 Дек 2009, 12:53

е продължение,явно са му нагънали "калниците" та да му дойде акъла в "скоростната кутия" която явно вече се е "окислила" от давна.... :mrgreen:
Поздравления,за хладнокръвието
1) За намиране на жена са нужни пари и време =>
=> Жена = пари*време
2) "Времето е пари" =>
=> време = пари
3) Следователно от 1 и 2 - Жена = пари*пари
4) Парите са корен на всички проблеми =>
=> пари = √проблеми
Следователно от 1,2,3,4 :
---------------------------- 2
Жена = (√проблеми)
Съкращаваме корена в скобите и степента и получаваме:
Жена = проблеми.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 152
Регистриран на: 26.06.2009
Местоположение: Варна
Кара: passat b5
Мечтае да кара: без да зарежда и да ремонтира

Re: Простотия неземна

Мнение от lowshow » 04 Дек 2009, 15:10

мда... евала за сдържаността! при такава ситуация още на първата псувня да съм му разбил главата в тротоара..

и как беше.... чакаме продължението :D

ентусиаст
Аватар
Мнения: 920
Регистриран на: 3.05.2007
Местоположение: варна на морето
Пол: Мъж
Кара: BMW E60
Мечтае да кара: бмв М3,M5,X6
Детайли за колата: E60 530D 218коня

Re: Простотия неземна

Мнение от spens_82 » 04 Дек 2009, 15:15

браво колега за запазеното самообладание :clap: ,на мен колеги ми става интерстно-ами колгата ако е бил примерно някой дето се занимава със бойни изкуства и тем подобни? :mhihi: тогава щяло да бъде много весело :mhihi: .но още веднъж браво на колегата за неговото спокойствие :clap:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 152
Регистриран на: 26.06.2009
Местоположение: Варна
Кара: passat b5
Мечтае да кара: без да зарежда и да ремонтира

Re: Простотия неземна

Мнение от lowshow » 04 Дек 2009, 15:27

spens_82 написа:ами колгата ако е бил примерно някой дето се занимава със бойни изкуства и тем подобни? :mhihi: тогава щяло да бъде много весело :mhihi: .


еми още като им усучеш леко ръчичката и не разбере как тръбата е вече в теб и напълно си променят мнението за роднините ти :mhihi: :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1898
Регистриран на: 29.12.2005
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: 39

Re: Простотия неземна

Мнение от DanielzZz » 04 Дек 2009, 15:42

К'во стана с бореца?

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 136
Регистриран на: 15.08.2007
Местоположение: Denmark

Re: Простотия неземна

Мнение от seven-eight » 04 Дек 2009, 15:43

lowshow написа:
spens_82 написа:ами колгата ако е бил примерно някой дето се занимава със бойни изкуства и тем подобни? :mhihi: тогава щяло да бъде много весело :mhihi: .


еми още като им усучеш леко ръчичката и не разбере как тръбата е вече в теб и напълно си променят мнението за роднините ти :mhihi: :mhihi:


хаха на мен ми се е случвало това. С едни приятели, единия от които е каратист от доста време(честно казано незнам какви колани има, но тренира сериозно за уменията). Караме си и ни засича няква Е класа и оня даже ни псува, при което ние му свиркаме за дето ни е засякъл и той решава, че ще спре пред нас. Е спряхме и ние, но стоиме в колата и тоя тръгна да идва към нас и чак почука на стъклото, след това последваха няколко псувни и точно тази реплика: ако звънна един номер,знаете ли какво ще стане? :mhihi: При което гледаме, че слиза и неговия приятел от Е класа и тръгва и той към шофьора, тогава само гледам как имаше някава тръба и как изведнъж моя приятел каратиста ги сваля и 2мата с по един ритник :mhihi: . И така и после си тръгнахме. Не, че е нещо за хвалене, ама е тъпо да се правиш на кой съм аз, без да знаеш кой е срещу теб, а и изобщо без да има нужда от това!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 802
Регистриран на: 16.07.2009
Пол: Мъж

Re: Простотия неземна

Мнение от driver69 » 04 Дек 2009, 17:01

Ми продължението:
Дойде на вратата келеша и се облегна на звънеца. Отварям аз, ама дупчех едни дъски и бях целия в дървен мат'рял.
Аз: Пак си ти, а?
Той: Дължите ми 500лв. Не мърдам от тука, докато не ми ги дадеш.
Видях, че някакво джобно ножче 15-тина сан'та носеше. Разсмях се мислено и докато стоеше на врата му казах:
- Вънка стой колкото искаш, влезеш ли вкъщи ще те бия, ама много. Твоя приятел недей да мислиш, че е голям. Лекинко е 24-часа в ареста.
- Аре бе, келеш...
Ритна вратата и посегна да ме удари. Мислеш, че ще има някаква интрига, но на първия десен ъпър-кът - заспа. Стана, като си държеше носа и си събираше кръв в шепите и си излезе като насран. Изпратих го, като му ударих един шамар за назидание пред колата му. Май ще си прави и зъби :mhihi: . А продължение на тази история няма - не мисля, че ще се върне. Пък и да се върне, не само той може да борави и притежава огнестрелно оръжие.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 950
Регистриран на: 5.08.2007
Местоположение: Габрово/Атина
Пол: Мъж
Кара: ше е36,е39, сега и аз незнам
Мечтае да кара: М5

Re: Простотия неземна

Мнение от sean-john » 04 Дек 2009, 17:52

Хах Браво колега за хладнокръвието и изобщо цялото отношение в случката :) а какви хора има само... нямам думи .... дръж ни в течение,ако случайно дойде пак :shock: :)

Следваща

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook