kak napravihme za smiah edna koliba i edno Audi 100

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

Петко ///M големия
Аватар
Мнения: 2369
Регистриран на: 1.12.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E46 330xd / Mini Cooper S

kak napravihme za smiah edna koliba i edno Audi 100

Мнение от BMW///M-ma6inata » 24 Фев 2003, 8:43

v4era sled sbirkata otivahme na gosti,i na svetofara na krastovi6teto na bul.Bulgaria i Dimitar Nestorov vijdame baia nato4eno(okaza se samo optik tuning)Opel Koplibri s niakakvi gazeta vutre,ba6ta mi razbira se nemoja da ustoi na izku6enieto da se zaiade s tiah.Zastava do nego v na4alna pozicia malko sled svetofara(tipi4no za edno BMW)svetofara dava julto i sled tova i dvamata gaz v posoka BILLA motopista,purva ia izkarahme do kum 50km/h,purvata ne ni ia dade kolibrito.sled 80 niakade kolibata po4na da se vijda v ogledaloto ve4e(iako se be6e napekul nad gevreka)na treta 4oveka be6e ve4e na dosta goliamo razstoianie zad nas,na 4etvurta biahme s okolo 165 a ve4e na kolibata farovete biaha edvam zabelejimi v ogledaloto.

Sled moabeta se pribirame kum vku6ti(be6e okolo2:30),ba6tata se be6e poomagiosal dobre i pak na tozi svetofar,oba4e v posoka centara po higiena vijdame Audi 100 kombi dosta naki4eno no grozno(moje da be6e 4edo na SiGi)i vutre sigurno se se6tate tipi4no selsko dupe,koeto kato zastanahme do nego ne propusna da se pohvali s muzikata si.Forsira dupeto dvigatela na miasto oba4e ba6ta mi ne se uvli4a6e 4ak v takiva podrobnosti .Svetna zeleno(otzad se napi4a6e i niakakva bani4arka,samo kolkoto da se buta va 6amarite)gaz do lamarina,onia s audito se be6e poolisal vuv forsiraneto,purva do niakade se opuna dokato ne se predade,predi drugia svetofar biahme sus 140.A ve4e na sledva6tia svetofar,triabva6e da sviem(no ba6ta mi naro4no ne dade miga4 za da vidi reakciata na Audito)i kvo da vidim-onia tarikat idva sled okolo 5 sekundi i izleze na samoto krustovi6te kato sigurno si misle6e 4e ste ni vzeme starta i sled tova ba6ta mi dade miga4 i bavno svi kum vku6ti ,a otzad 4uvam forsirania,pileji-dupeto se be6e vduhnovilo!

ПсихопатVANIO
ПсихопатVANIO
Аватар
Мнения: 1219
Регистриран на: 16.06.2002
Местоположение: СОФИЯ
Пол: Мъж
Кара: BMW - DARK SIDE OF THE FORCE
Мечтае да кара: BMW E24

Мнение от MadVanio » 24 Фев 2003, 11:06

W interes na Istinata Vashiqt diesel baq si vyrvi,
vseki put kato 4uq takava istoriika mi se pulni dushata :)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 83
Регистриран на: 23.11.2002
Местоположение: Sofia

Мнение от Godsmack » 24 Фев 2003, 12:08

Като чета как върви тая Бавария направо ми идва да се гръмна, че не настоях да се вземе едно такова. Бащата се отказа в последния момент, а колата беше с пълния комплект екстри включващиосвен сатндартните и кожа и климатроник. Ама на, 8000 за 90' 524td ни се видяха малко множко.

сбъркал колата, но не и форума
Аватар
Мнения: 275
Регистриран на: 13.01.2003
Местоположение: Blagoevgrad

Re: kak napravihme za smiah edna koliba i edno Audi 100

Мнение от Calibra16V » 24 Фев 2003, 16:21

BMW///M-ma6inata написа:v4era sled sbirkata otivahme na gosti,i na svetofara na krastovi6teto na bul.Bulgaria i Dimitar Nestorov vijdame baia nato4eno(okaza se samo optik tuning)Opel Koplibri s niakakvi gazeta vutre,ba6ta mi razbira se nemoja da ustoi na izku6enieto da se zaiade s tiah.Zastava do nego v na4alna pozicia malko sled svetofara(tipi4no za edno BMW)svetofara dava julto i sled tova i dvamata gaz v posoka BILLA motopista,purva ia izkarahme do kum 50km/h,purvata ne ni ia dade kolibrito.sled 80 niakade kolibata po4na da se vijda v ogledaloto ve4e(iako se be6e napekul nad gevreka)na treta 4oveka be6e ve4e na dosta goliamo razstoianie zad nas,na 4etvurta biahme s okolo 165 a ve4e na kolibata farovete biaha edvam zabelejimi v ogledaloto.

Sled moabeta se pribirame kum vku6ti(be6e okolo2:30),ba6tata se be6e poomagiosal dobre i pak na tozi svetofar,oba4e v posoka centara po higiena vijdame Audi 100 kombi dosta naki4eno no grozno(moje da be6e 4edo na SiGi)i vutre sigurno se se6tate tipi4no selsko dupe,koeto kato zastanahme do nego ne propusna da se pohvali s muzikata si.Forsira dupeto dvigatela na miasto oba4e ba6ta mi ne se uvli4a6e 4ak v takiva podrobnosti .Svetna zeleno(otzad se napi4a6e i niakakva bani4arka,samo kolkoto da se buta va 6amarite)gaz do lamarina,onia s audito se be6e poolisal vuv forsiraneto,purva do niakade se opuna dokato ne se predade,predi drugia svetofar biahme sus 140.A ve4e na sledva6tia svetofar,triabva6e da sviem(no ba6ta mi naro4no ne dade miga4 za da vidi reakciata na Audito)i kvo da vidim-onia tarikat idva sled okolo 5 sekundi i izleze na samoto krustovi6te kato sigurno si misle6e 4e ste ni vzeme starta i sled tova ba6ta mi dade miga4 i bavno svi kum vku6ti ,a otzad 4uvam forsirania,pileji-dupeto se be6e vduhnovilo!


mdaa tuka i edno gaze v blagoevgrad s perfektno nato4ena koliba se opita da mi razigrae cirkove ama neshto spishna oshte na starta kato
nastupix :lol:

Петко ///M големия
Аватар
Мнения: 2369
Регистриран на: 1.12.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E46 330xd / Mini Cooper S

Мнение от BMW///M-ma6inata » 25 Фев 2003, 18:55

MADVANIO написа:W interes na Istinata Vashiqt diesel baq si vyrvi,
vseki put kato 4uq takava istoriika mi se pulni dushata :)


eee,merci za komplimenta,trognat sum :lol:

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook