Поредната акция на гондолата е23 в София

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

Новият ПИКАСО
Новият ПИКАСО
Аватар
Мнения: 5525
Регистриран на: 29.04.2002
Местоположение: гр.София
Пол: Мъж
Кара: The Dark Side of the Force
Мечтае да кара: S
Детайли за колата: E30 325i - RIP
E30 320is - RIP,sold
E24 635csi - sold
E36 316i coupe - sold
E46 320d sedan- sold
E36 325i coupe - sold
E36 318tds SW - sold
E36 316i sedan - sold
E39 525d sedan - sold
E46 320d SW - sold
E61 530xd LCI - sold
E30 318is coupe - sold
E46 320dA SW - sold
MB CLK270-sold
Е46 320Ci
E87
E30 320 cabrio

Поредната акция на гондолата е23 в София

Мнение от madpetio » 22 Фев 2003, 11:48

Немога да не разкажа тази история :lol:
Часът е 22.30 столичен булевард, аз с едно мое приятелче се прибираме към квартала. Мястото е квартал Люлин (за тези които незнаят Люлин се намира по пътя за Мюнхен преди Белград в ляво)посока центъра спираме на светофара преди тунела.Поради кризата в Ирак и скока на цената на петрола се движим с Ауди 80 яйце. Приятелят ми удари няколко питиета в една кръчма и ми даде ключовете.Спрял съм в дясната лента пръв на светофара до нас две момчета с Пижо 309 ГТеИ баси резачката :!: :lol: Аз понеже съм фен и стартирам винаги с яко газ - дори до мен да е спряло и Порше :lol: Давам газ на място. Зад нас спря кола не се загледах първоначално в огледалата и неразбрах за какво иде реч. Светна зелено....... и газзз!!! в началото онзи с Пежото явно не си даваше зор,но като видя че неможе с лекота да ме изпревари и настъпи....тогава по навик погледнах в огледалата колата зад мен ми стоеше върху задния номер :idea: До началото на тунела държах Пежото на неповече от 1м пред мен.Колата зад мен видя,че аз ще съм по-бавния и рязко мина в лявата лента - при което вече пежото не ме интересуваше явно колата зад мен държеше доста коне под капака? Когато мина в ляво вече усетих какво ще стане в огледалото се появи неповторимия лик на гондолата е23 :wink: викам си на ъкъла (сигуно Пловдивската група е тук :lol: ) Вече сме в началото на тунела гондолата светна дълги и изпържи вратовете на момчетата в пижото те обаче корави не мърдат от лявата лента. Веднага отворих около 1см прозореца , ще питате защо? Който е карал в тунел знаеее :wink: В ляво от мен виждам шофьора на гондолата 30 - 40г пич с изражение на лицето ала Тиф Нийдъл като караше Е46М3 Незнам на ква скорост включи но звука беше неповторим стъпи на линийте на трамвая които са по-средата и опря теглича в асфалта(e не съвсем де :lol: ) Аз също минах леко в ляво защото исках да видя надписа на багажника,ако имаше. Оттук нататък бях просто наблюдател на гавра с труп както се изразява Роската. БМВто ме задмина тогава застинах не вярвах на очите си какво виждаха,но на ушите си вярвах. Надписа беше 745i :twisted: БМВто беше вече до пижото което не мърдаше от лявата лента вече бяха доста навътре и доста пред мен. :oops: За тези които незнаят при излизане от тунела трябва задължително да се върнеш в платното за автомобили защото е невъзможно движението по релсите :lol: (Въпреки,че друг приятел опитва,но това е друга тема) БМВто изряза естествено пижото и се прибра в платното. Аз се молех да ги хване следващия светофар :lol: :wink: Хвана ги! там едина до друга три коли Пижото ,БМВто и любимката на рейсърите Голф2 ГТеИ :lol: Стоя зад тях и се наслаждавам - ЗЕЛЕНО И ГАЗЗЗЗЗ якоооо пилене отличаваше се обаче един неповторим звук който може да го чуе само БМВ ентусиаст звука на мотор М30 вероятно версия 3.4 като съдя по външния вид на колата тоест Перфектна отвсякъде :idea: Рядко се вижда такъв запазен екземпляр.Старта на БМВто не беше перфектен,нооооо ги отмина като бърз влак Вакарелски спирач :lol: :lol: :lol: АЗ с тва 1.8S се пеня зад тях поне да гледам,но изненада тамън набрах скорост и БМВто нацепи некви бесни спирачки :!: :!: :shock: онези подминаха...... аз не намалявам поне докато не го застигнах.... Пичовете с резачките бяха изненадани от Лунуходче със сини буркани с радарче :lol: Блеснаха на фаровете онез искрящо зелени елечета и двете резачки спряха да отморят -куките ни изгледаха само. На светофара на К.Величков спирам до пича с БМВто той вътре се смеее та неможе волана да държи - усмивката му беше 34 карата :lol: :lol: :lol:

От изминаването на около 30км през ноща управлявайки А80 яйце 1.8 установих,че тази усмивка може да се появи само управлявайки БМВ The Ultimate Driving Machine
"В крайна сметка влезнах в този спорт, защото обичам да карам коли, но не само да ги карам, а да ги карам възможно най-бързо! Ако трябва да искам да бъда запомнен с нещо, то нека нещото да бъде това!" Колин Макрей

Акулчо Костенурков Нинджов
Аватар
Мнения: 4664
Регистриран на: 7.08.2002
Местоположение: The city of Angels;)

Мнение от ati » 22 Фев 2003, 13:40

hmmmmm,daaaaaa
tunela si go biwa kato rezonans :D :D
:bowdown: :bowdown: :bowdown: e-23

Пристрастен към БМВ
Пристрастен към БМВ
Аватар
Мнения: 625
Регистриран на: 6.04.2002

Мнение от Роската » 22 Фев 2003, 18:56

:bowdown: :bowdown: :bowdown: 745i

Велика работа е гондолата е23 ,а Пеца :wink: !

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1689
Регистриран на: 7.09.2002
Местоположение: Пловдив
Кара: е30 316, е36 328, ф30 335, ф32 428
Мечтае да кара: и да му е спокойно

Мнение от Babuna » 23 Фев 2003, 16:44

Ах тези BMWta !
:bowdown: :bowdown: :bowdown: Е-23
:bowdown: :bowdown: :bowdown: Е-24
<<<<<<=======>>>>>> Най-ненормалните АКУЛИ !!!!
RESPECT THE BMW'S OR YOU'LL BE PUNISHED !!!!
CCFL и LED ангелски очи, М пакети за е36/е39/е46/е60/е61/е90/е91/е93/е93/f10/f30/x5 спортни окачвания, спортни генерации, колектори и много други!
OРИГИНАЛНИ ПАРКИНГ СЕНЗОРИ по 39 лв!
Стъкла за фаровете на BMW e46 всички модификации - 45 лв, за BMW e39 фейслифт 79 лева - край на проблема с мътните напукани фарове
М-tec броня пълен за БМВ е36 пълен комплект - 129 лв
M-tec 2 предна броня за БМВ е46 седан,туринг - 189 лв
M-tec предна броня за БМВ е39 - 189 лв
MOTUL 6100 10w-40 Synergie 5 литра - 49.99 лева - МОТУЛ И КАСТРОЛ 100% оригинални на най-ниски цени в БГ
CCFL ANGEL EYES - 49,99 лв
0889 22 66 88

Новият ПИКАСО
Новият ПИКАСО
Аватар
Мнения: 5525
Регистриран на: 29.04.2002
Местоположение: гр.София
Пол: Мъж
Кара: The Dark Side of the Force
Мечтае да кара: S
Детайли за колата: E30 325i - RIP
E30 320is - RIP,sold
E24 635csi - sold
E36 316i coupe - sold
E46 320d sedan- sold
E36 325i coupe - sold
E36 318tds SW - sold
E36 316i sedan - sold
E39 525d sedan - sold
E46 320d SW - sold
E61 530xd LCI - sold
E30 318is coupe - sold
E46 320dA SW - sold
MB CLK270-sold
Е46 320Ci
E87
E30 320 cabrio

Мнение от madpetio » 24 Фев 2003, 9:39

Роската написа::bowdown: :bowdown: :bowdown: 745i

Велика работа е гондолата е23 ,а Пеца :wink: !


НЕЧОВЕШКА РАБОТА Е Т`ВА РОСКА!!! :lol: :lol: :lol:
"В крайна сметка влезнах в този спорт, защото обичам да карам коли, но не само да ги карам, а да ги карам възможно най-бързо! Ако трябва да искам да бъда запомнен с нещо, то нека нещото да бъде това!" Колин Макрей

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook