Денят започваше по същия познат начин ...

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 405
Регистриран на: 7.05.2008

Re: Денят започваше по същия познат начин ...

Мнение от pLaM3N » 08 Ное 2009, 13:58

Благодаря, колега ! :angel:

gangstera
Аватар
Мнения: 140
Регистриран на: 6.07.2010
Местоположение: MY HOUSE
Пол: Мъж
Мечтае да кара: E46///M3 Е92///M3 E39///M5 E60///M5 F10///M5 F90///M5 COMPETITION

Re: Денят започваше по същия познат начин ...

Мнение от ryan83 » 10 Юли 2010, 12:17

M-TEAM написа:Е така ли пък един Пламен няма дето да му наред нещо,съжалявам колега ам и аз скоро го преживях това нещо ,даже си мислих че тя е любовта на живот ама шанс ,даже в момента е сгодена за некъв ръб ама като се обичат немога да им преча.
Миналата седмица ме уволниха ,даже и не знам причината.
Искам да ви кажа на всички гледайте напред и да не ви пука ,газ с вратите напред и това е живота гадост ама като го посрещнете с усмивка някак си по леко се приема.
За жените няма кво да ви кажа ама са си необходимо зло без което така или иначе неможе :dunno:

много точно :yes: и аз съм го преживял..
!!ChavO!! написа:Понякога оценяш нещата след като ги загубиш, но дали не е твърде късно ? А защо не си ги оценил на време ??? Защо ли ? Никой не знае, никой не може да ти отговори ... И колкото повече го мислиш, толкова повече се объркваш и затваряш в себе си ...
Ето това е велико написано !!!! :bowdown:
точно... :evil: :evil:
Ако имаш каквото е необходимо...
можеш да имаш всичко

Изображение Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 802
Регистриран на: 16.07.2009
Пол: Мъж

Re: Денят започваше по същия познат начин ...

Мнение от driver69 » 10 Юли 2010, 23:01

Колега, убеден съм, че грешката не е само твоя! Не се извинявай, не падай низко. Не трябва. Тя те е изгубила, да си търси диаманти. И аз съм го преживял, някъде около месец и половина след това ми беше празно, но сега ми е по-добре сам! Да, немам 18, и 16 немам, не мога ли да го усетя, чувството, когато всичко свързваш с нея? (т'ва последното за хейтърите.). Тази история много ми хареса, може би защото е написана от сърце, реална ли, не знам. Не продължавай в същия дух, смени тематиката, а разказвай все така интересно!

УмНаТа КаКа с чЕрпАка :)
Аватар
Мнения: 1055
Регистриран на: 25.08.2006
Местоположение: Stara Zagora
Пол: Жена
Кара: '96 BMW318 cabrio

Re: Денят започваше по същия познат начин ...

Мнение от Eliana » 14 Юли 2010, 8:18

Темата не отговаря на правилата на форума
Изображение

Предишна

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook