Най-добрите приятели, автомобилите и парите

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 110
Регистриран на: 12.09.2008
Местоположение: Свети Влас
Пол: Мъж
Кара: bmw E36 compact
Мечтае да кара: BMW X6

Re: Най-добрите приятели, автомобилите и парите

Мнение от menchev » 20 Ное 2009, 21:52

То така става винаги колега и аз имам същия случай като твоя от мой най-добър приятел и съвета ми е да си оправиш приятелството с него,пак да сте в добри отношения и го издебни в най-удобния случай да му направиш мръсно,така е най-хитро,без да очаква от къде ще му дойде му запали колата или някоя друга поразия,бъди му пак най-добрия приятел и най-големия враг без да знае,иначе ако сега се опиташ да му го върнеш ти ще пострадаш,я ще те съди,я нещо друго,забави отмъщението,но не го забравяй,защото по тоя начин ти се е подиграл по най-лошия начин,направил те е на най-голямата шматка,затова както той е бил хитър за мизерията и ти бъди хитър за връщане на мизерията с по-голяма :yes:
Поздрави и Успех!!!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 90
Регистриран на: 17.10.2009
Местоположение: Плевен
Пол: Жена
Кара: Е46 компакт

Re: Най-добрите приятели, автомобилите и парите

Мнение от nani » 20 Ное 2009, 22:54

vicho написа:
от къде ги намирате тези по "3-4 ИСТИНСКИ" приятели не разбирам ... :shock:
аз 1/2 (да се чете - една втора) не мога да намеря, вие по 3-4 и се оплаквате... тц тц тц


Вичо, от все сърце ти пожелавам да намериш поне 1 истински приятел, защото за какво са всичките пари на света като няма с кого една бира да изпиеш и да споделиш нещо. От личен опит мога да ти кажа, че за моите приятели/ки съм се борила, защото понякога приятелите се извоюват.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 697
Регистриран на: 21.07.2009
Местоположение: В.Търново
Пол: Мъж
Кара: кракомобил
Детайли за колата: [url]http://flickcabin.com/public/view/full/84667[url/]

Re: Най-добрите приятели, автомобилите и парите

Мнение от georgymk » 21 Ное 2009, 23:35

menchev написа:То така става винаги колега и аз имам същия случай като твоя от мой най-добър приятел и съвета ми е да си оправиш приятелството с него,пак да сте в добри отношения и го издебни в най-удобния случай да му направиш мръсно,така е най-хитро,без да очаква от къде ще му дойде му запали колата или някоя друга поразия,бъди му пак най-добрия приятел и най-големия враг без да знае,иначе ако сега се опиташ да му го върнеш ти ще пострадаш,я ще те съди,я нещо друго,забави отмъщението,но не го забравяй,защото по тоя начин ти се е подиграл по най-лошия начин,направил те е на най-голямата шматка,затова както той е бил хитър за мизерията и ти бъди хитър за връщане на мизерията с по-голяма :yes:
Поздрави и Успех!!!

Според мен,ако го направи,ще падне на неговото ниво.....просто го устави...не го поглеждай повечe 8)
1) За намиране на жена са нужни пари и време =>
=> Жена = пари*време
2) "Времето е пари" =>
=> време = пари
3) Следователно от 1 и 2 - Жена = пари*пари
4) Парите са корен на всички проблеми =>
=> пари = √проблеми
Следователно от 1,2,3,4 :
---------------------------- 2
Жена = (√проблеми)
Съкращаваме корена в скобите и степента и получаваме:
Жена = проблеми.

Потребител
Аватар
Мнения: 2
Регистриран на: 19.07.2010
Пол: Мъж
Кара: колите на баща си и приятелите...
Мечтае да кара: BMW E36 316,318,318is320

Re: Най-добрите приятели, автомобилите и парите

Мнение от snop4o » 23 Юли 2010, 1:10

С приятели и роднини бизнес не се прави!!! ;) да няма после вражди,че чужд човк да ти е враг е едно а приятел или роднина да ти е враг е съвсен друго... :(

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 99
Регистриран на: 23.06.2008
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: някво 325

Re: Най-добрите приятели, автомобилите и парите

Мнение от Vai-Holding » 25 Юли 2010, 6:39

Познати много приятели много ама малко !!! Като се замисли човек сигурно пръстите на едната рака ще са му много да си преброи истинските приятели.... А пък щом има замесени пари или жени работата е ясна :ranting: :ranting: :ranting:
Изображение
Горчивината от лошото качество остава много по дълго от удоволствието от ниската цена.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1559
Регистриран на: 26.03.2009

Re: Най-добрите приятели, автомобилите и парите

Мнение от bmw325tds » 30 Юли 2010, 9:11

menchev написа:То така става винаги колега и аз имам същия случай като твоя от мой най-добър приятел и съвета ми е да си оправиш приятелството с него,пак да сте в добри отношения и го издебни в най-удобния случай да му направиш мръсно,така е най-хитро,без да очаква от къде ще му дойде му запали колата или някоя друга поразия,бъди му пак най-добрия приятел и най-големия враг без да знае,иначе ако сега се опиташ да му го върнеш ти ще пострадаш,я ще те съди,я нещо друго,забави отмъщението,но не го забравяй,защото по тоя начин ти се е подиграл по най-лошия начин,направил те е на най-голямата шматка,затова както той е бил хитър за мизерията и ти бъди хитър за връщане на мизерията с по-голяма :yes:
Поздрави и Успех!!!

Колега, това не правилното действие.
Просто трябва да му се обясни на човека как стоят нещата и да го освириш.
Няма какво да е занимаваш, това ще ти е за урок. И мен са ме прецаквали, но наистина и много трудно ад прецениш на кой може да имаш пълно доверие.
В тоя свят всеки мисли за пари и е готов на всичко за да има пари.

кандидат дрифтър
Аватар
Мнения: 1508
Регистриран на: 18.12.2009
Местоположение: София/Белград
Пол: Мъж
Кара: 535d M-sport
Мечтае да кара: Зад дъщеря си!
Детайли за колата: My BMW does not believe in tears..

Re: Най-добрите приятели, автомобилите и парите

Мнение от boksioraE39 » 12 Авг 2010, 16:26

http://vbox7.com/play:a6f78e19
Така излиза..
Изображение
https://www.youtube.com/watch?v=scJPUQU5YOo
Има моменти благословени от всевишния,в мъки и беди дори и без насъщния,когато тихо си припяваме в непрогледен мрак,"ДЯКОНЕ СЛЕД 100-ГОДИНИ НАС НИ ИМА ПАК"!!!
СЪРЦЕ,ДУША ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 220
Регистриран на: 24.09.2009
Пол: Мъж

Re:

Мнение от Wpb19 » 13 Авг 2010, 10:15

Evelin Cotsev написа:обикновенно бизнеса между приятели свършва така.

:yes: Точно така. А също мога да добавя и в биснеса с роднини, че много често се получава така. :(

Потребител
Аватар
Мнения: 14
Регистриран на: 25.12.2006

Re: Най-добрите приятели, автомобилите и парите

Мнение от Кораво Копеле » 20 Авг 2010, 0:30

Човече до някаде и ти си виновен ,защото знаеш в каква държава живеем ,знаеш какви са хората .Като кажат пари-заем ... Казваш " против принципите ми е да давам заеми " Ще те питат 2-3 пъти и ще се научат .Такива норера даи пари назаем при мен ги няма, само на роднини бих дал и брат си бих дал ,като е хубаво да избягваш даже и това ! Вината е и твоя в случая ,нали знаеш поговорката "не луд е този който взима парите ,а този който ги дава "!
Късмет в живота !

Потребител
Аватар
Мнения: 33
Регистриран на: 28.10.2008
Местоположение: Пловдив

Re: Най-добрите приятели, автомобилите и парите

Мнение от FreeSpirit » 25 Авг 2010, 13:37

Ако трябва да погледнем по-философски... истината е, че българите сме индивидуалисти. Всеки мисли предимно за себе си, а колективно сме жалка картинка. Затова сме и най-бедните в Европа. В белите държави на запад имат силно чувство за колективизъм.

Предишна

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook