Млад ентусиаст с голяма мечта

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

E30 M3 Dreamer
Аватар
Мнения: 1153
Регистриран на: 4.07.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: `90 E30 M50B20 , Fiat Punto Bertone
Мечтае да кара: E30 M3

Re: Млад ентусиаст с голяма мечта

Мнение от bivola » 09 Ное 2009, 20:55

Не е точно новите не ме влекат всичко що е олдскул само :yes: шарковете са си шаркове няма какво да говориме :bowdown:
Дилян Пенчев написа:МИнава се време, успокояваш се - караш супер лачена Е30-ка...която ти струва 20 бона :mhihi: :mhihi: :mhihi: И си викаш...аджеба аз що не си купих Е46... и в момента в който ти мине тая мисъл ти вече НЕ СИ МАНЯК :mhihi:
:mhihi:

E30 M3 Dreamer
Аватар
Мнения: 1153
Регистриран на: 4.07.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: `90 E30 M50B20 , Fiat Punto Bertone
Мечтае да кара: E30 M3

Re: Млад ентусиаст с голяма мечта

Мнение от bivola » 30 Ное 2009, 18:09

Момчета айде , за да не правя нова тема ще си пиша в моята , да ви се похваля почнах шофьорските курсове вече съм крачка по - близо и началото на новата година се надявам да започне с мнооооооооого радост :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Дилян Пенчев написа:МИнава се време, успокояваш се - караш супер лачена Е30-ка...която ти струва 20 бона :mhihi: :mhihi: :mhihi: И си викаш...аджеба аз що не си купих Е46... и в момента в който ти мине тая мисъл ти вече НЕ СИ МАНЯК :mhihi:
:mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 403
Регистриран на: 31.03.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: e46 328ci

Re: Млад ентусиаст с голяма мечта

Мнение от zigo » 01 Дек 2009, 10:05

Браво колега . И УМНАТА !!! ;)
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 967
Регистриран на: 17.04.2008
Местоположение: Габрово
Кара: триста двайсе и пеш

Re: Млад ентусиаст с голяма мечта

Мнение от h4ckED » 03 Дек 2009, 14:50

bivola написа:Момчета айде , за да не правя нова тема ще си пиша в моята , да ви се похваля почнах шофьорските курсове вече съм крачка по - близо и началото на новата година се надявам да започне с мнооооооооого радост :mhihi: :mhihi: :mhihi:



покажи им на инструкторите как става НАСТРАНИ :mhihi: :mhihi: :mhihi:

Ох всички покрай мен карат вече курсовете само аз прецакания ще си взема книжката чак на 19 :( но пък после парите където щяха да отидат за курсове ще отидат в резервоара :) или пък в някой сервиз :| Щото бимата нещо се предаде
Изображение
M - The most powerful letter in the world

Потребител
Аватар
Мнения: 34
Регистриран на: 28.10.2008
Местоположение: Острава, Чехия
Пол: Мъж
Кара: 330CI
Мечтае да кара: E92 M3
Детайли за колата: My monster <3

Re: Млад ентусиаст с голяма мечта

Мнение от Drakona » 28 Яну 2010, 1:46

:D Като знам че и аз бях по същия начин (почти) и кво стана... още преди да направа 18 и да карам курсове говорех за бмв Е36 купе (същото от рисунката :D) обаче наще ми купиха голф 3 :kuku: Казаха ми че за първа кола по-добре тва, че иначе бмв нема да мога да го подържам и храня като неработа, все пак трябваше да карам 12-ти клас. :mhihi: Иии почти 2 години го карах и по-добре че като знам как се цапнах с него, ако бях с бмв-нце немаше да го преживея :mhihi: наскоро си сбъднах мечтата с 318is-ка.. Дано скоро и ти се сдобиеш с мечтания баварец! Успех!

Пантерчо
Аватар
Мнения: 4700
Регистриран на: 16.03.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: WBS нов внос
Мечтае да кара: Е30 от скъпите

Re: Млад ентусиаст с голяма мечта

Мнение от Bavarcho » 29 Яну 2010, 11:01

bivola написа:Момчета айде , за да не правя нова тема ще си пиша в моята , да ви се похваля почнах шофьорските курсове вече съм крачка по - близо и началото на новата година се надявам да започне с мнооооооооого радост :mhihi: :mhihi: :mhihi:


Е честито брат'чет :bchug:
Какво имаш предвит под началото на новата година? :D
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 129
Регистриран на: 3.04.2008
Пол: Мъж
Кара: Е46
Мечтае да кара: ///M Power

Re: Млад ентусиаст с голяма мечта

Мнение от coupe » 22 Фев 2010, 21:20

споко приятел аз съм същия вися по цел ден в форума по във всяка тетрадка има най великата емблема ...рисувам си и си мисля кога ли и аз така ще ходя по сбирки...нерисувам въобще добре но ти много добре рисуваш и с риск да се повторя помисли да се заминаваш с тва...имаш голям талант...пък може някои път да се запознаем и аз чат пат ходя щото ми е по далечко аз съм от обеля :Д..иначе успех като земем баварки ще се возим заедно хаха..успехи
Ако след каране на BMW не ти е замаяна главата значи само си се возил!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 176
Регистриран на: 5.05.2008
Местоположение: Плевен
Пол: Мъж
Кара: Е36 328i ///M

Re: Млад ентусиаст с голяма мечта

Мнение от VaSeToo0 » 06 Мар 2010, 15:29

Хубави рисунки :yes:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 150
Регистриран на: 20.03.2009
Местоположение: София
Кара: 740 li

Re: Млад ентусиаст с голяма мечта

Мнение от bg20010 » 08 Мар 2010, 11:08

И ние като малки колко коли сме рисували,колко албуми,колко чудо. :lol:

E30 M3 Dreamer
Аватар
Мнения: 1153
Регистриран на: 4.07.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: `90 E30 M50B20 , Fiat Punto Bertone
Мечтае да кара: E30 M3

Re: Млад ентусиаст с голяма мечта

Мнение от bivola » 11 Мар 2010, 14:39

Е чудно , ама ме скъсаха днеска на изпита :confused: :mhihi:
Дилян Пенчев написа:МИнава се време, успокояваш се - караш супер лачена Е30-ка...която ти струва 20 бона :mhihi: :mhihi: :mhihi: И си викаш...аджеба аз що не си купих Е46... и в момента в който ти мине тая мисъл ти вече НЕ СИ МАНЯК :mhihi:
:mhihi:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 940
Регистриран на: 5.06.2009
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: e70 3.5xd 2010 M packet

Re: Млад ентусиаст с голяма мечта

Мнение от Toneloker » 11 Мар 2010, 15:26

bivola написа:Е чудно , ама ме скъсаха днеска на изпита :confused: :mhihi:



Дано да се те скъсали на листофки, че кормуването не би трябвало да ти е трудно.
Изображение

E30 M3 Dreamer
Аватар
Мнения: 1153
Регистриран на: 4.07.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: `90 E30 M50B20 , Fiat Punto Bertone
Мечтае да кара: E30 M3

Re: Млад ентусиаст с голяма мечта

Мнение от bivola » 11 Мар 2010, 15:31

Листовките ги взех още демекмври месец на кормуване ме скъсаха за тъпотия и не беше прав , но тва е положението.
Правя ляв завой на кръстовище и спирам в средата , за да дам предимство на право-дясно движещите се и гледам ти отгоре дето идвам спират значи им е светнало жълто/червено и тръгвам да се махам от кръстовището и тоя ми вика що тръгваш на жълто и аз шах :shock: викам , щото съм на средата на кръстовището , що.....и ми вика прекратявам ти изпита заради влизане в кръстовище при забранителен сигнал :shock: Говорих с инструктора да не би аз да съм в грешка наистина той вика еми кво да ти кажа малко го преигра , ама тва е.....немам думи , ама жив и здрав другия път :)
Дилян Пенчев написа:МИнава се време, успокояваш се - караш супер лачена Е30-ка...която ти струва 20 бона :mhihi: :mhihi: :mhihi: И си викаш...аджеба аз що не си купих Е46... и в момента в който ти мине тая мисъл ти вече НЕ СИ МАНЯК :mhihi:
:mhihi:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 940
Регистриран на: 5.06.2009
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: e70 3.5xd 2010 M packet

Re: Млад ентусиаст с голяма мечта

Мнение от Toneloker » 11 Мар 2010, 18:07

bivola написа:Листовките ги взех още демекмври месец на кормуване ме скъсаха за тъпотия и не беше прав , но тва е положението.
Правя ляв завой на кръстовище и спирам в средата , за да дам предимство на право-дясно движещите се и гледам ти отгоре дето идвам спират значи им е светнало жълто/червено и тръгвам да се махам от кръстовището и тоя ми вика що тръгваш на жълто и аз шах :shock: викам , щото съм на средата на кръстовището , що.....и ми вика прекратявам ти изпита заради влизане в кръстовище при забранителен сигнал :shock: Говорих с инструктора да не би аз да съм в грешка наистина той вика еми кво да ти кажа малко го преигра , ама тва е.....немам думи , ама жив и здрав другия път :)



Е що не му каза е па, ако остана в кръстовището нали ще прече на другите? Даже у листофките май го имаше тоя момент...
Изображение

E30 M3 Dreamer
Аватар
Мнения: 1153
Регистриран на: 4.07.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: `90 E30 M50B20 , Fiat Punto Bertone
Мечтае да кара: E30 M3

Re: Млад ентусиаст с голяма мечта

Мнение от bivola » 11 Мар 2010, 18:25

Е казах му оня вика не е верно на пешеходната беше , викам е на пешеходната ли ги чакам да се изнесат , за да мина и аз и инструктора ме бутна да не споря и аз спрех и си тръгнах жив и здрав да е другата седмица пак ще се явя :D Гъзовете да си сцепят ентусиазма не могат да ми го убият :bowdown:
Дилян Пенчев написа:МИнава се време, успокояваш се - караш супер лачена Е30-ка...която ти струва 20 бона :mhihi: :mhihi: :mhihi: И си викаш...аджеба аз що не си купих Е46... и в момента в който ти мине тая мисъл ти вече НЕ СИ МАНЯК :mhihi:
:mhihi:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 940
Регистриран на: 5.06.2009
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: e70 3.5xd 2010 M packet

Re: Млад ентусиаст с голяма мечта

Мнение от Toneloker » 11 Мар 2010, 19:44

bivola написа:Е казах му оня вика не е верно на пешеходната беше , викам е на пешеходната ли ги чакам да се изнесат , за да мина и аз и инструктора ме бутна да не споря и аз спрех и си тръгнах жив и здрав да е другата седмица пак ще се явя :D Гъзовете да си сцепят ентусиазма не могат да ми го убият :bowdown:


За пешеходната май е най-добре да останеш на нея. Смисъл там не пречиш толкова много на колите, а на пешеходците не им пречиш толкова много. Имаше 1 правило за максимум 3 коли в кръстовището за ляв завой. Тъй, че 4-тата, ако е на пешеходната и светне жълто тя не минава заедно с другите 3, а си чака зелено.
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook