ГЪЗар с БМВ в Пловдив

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1898
Регистриран на: 29.12.2005
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: 39

Мнение от DanielzZz » 25 Май 2009, 16:47

Stanchev,не си прав.Аз лично съм виждал много хора,които могат да ти покажат среден пръст като ги погледнеш.И на мен са ми показвали (естествено в БГ),даже са пробвали да ми плюят по колата,естествено,ако не бяга избягали щяха да последват шамари...
Сигурен съм,че точно това,което разказва колегата се е случило...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 405
Регистриран на: 7.05.2008

Мнение от pLaM3N » 25 Май 2009, 18:56

Ето преди малко бях спрял на булевард покрай тротоара.
Имаше 2 коли спряли, и ние бяхме още 2 коли и паркираме.
Слизаме до 1 магазинче за 1 рутер купуваме го, не повече от 3-4- мин.
Излизаме от вън и един педерас спрял до колите и се развикал и псува тук ли се спира, той нашич искал да си качи колата на бродюра горе цялата(имаше градинка) обаче ние сме му пречили с колите ни.
И псува ма майка на роднини, само го погледнах усмихнах се и казах "Спокойно, ние само до магазина бяхме"
А той ми отговори:
"Не ме интересува, ще ти кажа само до магазина, майка ...." и започна отново !

Нищо не казах ... Качихме се в колите, запалихме и тръгнахме, а педала се качи на тротоара и си паркира най доволно !

Пиша беше сам, а ние бяхме 2 добре сложени момчета ?
И какво псува като каруцар ? да му се смеят хората ?

Е бахти и държавата тъпа, в Испания ми е 300 пъти по добре, защо ли си и идвам ... заради любимите хора ?!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1258
Регистриран на: 15.09.2008
Местоположение: Добрич
Пол: Мъж
Кара: BMW E39 525 tds ЧЕРНАТА ПИЧЕЛОВКА
Детайли за колата: С чио чипс :D

Мнение от **Novobraneca » 26 Май 2009, 17:40

Ми що не му тегли една и ти, знам че с лошо не се отвръща ама има доста кретени, а ако се напъва прасни му един и да се приключи само че без много свидетели, че после мене питай съдилища ала бала и накрая ти си виновния. Затова по скришом му прасни един в тъпата тиква да се чуди от каде му е дошло ;)
ШЕСТАКА СИ Е ШЕСТАК ;) [OO==[|][|]==OO] ;)
Продавам E39 523I на части viewtopic.php?f=15&t=206351&p=2266070#p2266070

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2337
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: N42B20 с ръкавици
Мечтае да кара: Spitfire

Мнение от Archangel » 26 Май 2009, 17:48

Хората са казали "Убий глупака с мълчание".
Случки много. До автора - овладей моето любимо изкуство - тотален самоконтрол. Той ти показва среден пръст - ти го настигаш, усмихваш му се, пращаш му една въздушна целувка и си заминаваш :mhihi:

Обожавам да докарвам ядосани и нервни хора покрай мен до ръба на нервна криза с тотално безразличие или спокойствие. Чувството е жестоко :mhihi: Получава се и покрай разни такива изнервени шофери :mhihi:
Rainbow shaker,
On a stallion twister,
Bareback rider,
On the eye of the sky,
Stormbringer coming down,
Meaning to stay,
Thunder and lightning,
Heading your way..

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2402
Регистриран на: 2.09.2007
Местоположение: София
Кара: '94 Opel Corsa B

Мнение от стан » 27 Май 2009, 8:43

И аз мисля като Станчев... с тия скутери сте си за псуване, поне по десетина на ден правят всичко възможно да мина през тях

ентусиаст
Аватар
Мнения: 858
Регистриран на: 5.06.2008
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: БМВ Е34 М50Б20
Мечтае да кара: М....power

Мнение от Kregec » 27 Май 2009, 8:59

Нямам нищо против тея със скутерите но днес сутринта един такъв нещастник ми одра колта на светофара. Добре в тоя случай какво да правя, сега ще ви кажа. Настигнах тго и на следващия светофар взема два шута, мен това ме ядоса поне да беше спрял да се извини. А той рещи да бяга. Даже му бяха малко шутовете така че към автора най вероятно сте направили нещо за да реагира така.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1665
Регистриран на: 17.04.2008
Местоположение: Кукерландия
Пол: Мъж
Кара: Тъпата кака да маа с черпака
Мечтае да кара: Кадилакът на Долън
Детайли за колата: да има джам таван, кожни седалки, музика сватба, 320спринцофка, барнеш копче джам пада....

Мнение от saleen » 27 Май 2009, 15:28

Карам си днеска в Ямбол и на светофара на Боровец спирам редом до едно вишнево Е36 с един черен сач зад волана. Викам си що да не пробвам да видя мога ли с мойта барака да направя сносен старт на светофара :help: :mhihi: Баварката естествено се изстреля напред-обаче 300 метра по- надолу има друг светофар светещ червено. Спирам и аз, този път зад брат`чеда- свети зелено-оня седи :shock: свиря му да тръгва, щото бави колоната-никаква реакция, светна жълто и тогава манговата 316-ката се изсреля на първа космическа скорост, оставяйки ме да чакам другото зелено :help: Направо ме изпълни, все си мисля, че няма да срещна по- кухи индивиди, докато не се натъкна на някой такъв лауреат, който обира точките :help:
Никой не мое ма връне на селу!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 858
Регистриран на: 5.06.2008
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: БМВ Е34 М50Б20
Мечтае да кара: М....power

Мнение от Kregec » 27 Май 2009, 15:39

Лелелеле тъпотията няма краи, аман от такива тъпи селки пен***и на такъв само подметки в тъпата глава :evil:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2887
Регистриран на: 13.04.2007
Пол: Мъж
Детайли за колата: Тежка

Мнение от Ненко Вранков » 27 Май 2009, 15:43

opium написа:...ако се сещаш има едни тъпи мутри които карат БМВ и си мислят че са царе на пътя ) е тоо беше такъв тъп и грозен !


Koлега, първо - мутрите не карат 3-ки ... второ... този тъпанар е малко веротно да прочете темата ти, понеже определено не е БМВ Ентусиаст, а обикновен тъпанар... те голфаджиите на село вече карат 36-ци... впрочем при нас в циганската махала има 12 Е36-ци, нито една 5-ица и нито една 7-мица... 2 вектри и 1 голф... считай за какво става въпрос...
Братовчед ми имаше невероятна 36-ца - черна с бяла кожа, уникална и я продаде понеже му писна да го спират мангалите, че го били объркали с "братчеда" :help:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 426
Регистриран на: 4.01.2004
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: E61

Мнение от MobbDeep » 27 Май 2009, 16:35

И при мен имаше една такава ситуация на един сфетофар с един омбашия уж.. само се погледнахме с моя приятел и се каза само едно: Ще се справим!!! както беше 100кила ние по 60-70 остана доста замислен човека и приятелката му до него.. ;)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 207
Регистриран на: 20.08.2008
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: BMW 530d F10

Мнение от Енцо » 27 Май 2009, 17:03

Не мога да разбера защо се пуска цяла тема за това. Стават таквиа работи всеки ден. Както се каза по - горе не може някой да ти покаже среден пръст без абсолютно никаква причина. Човека със скутерчето може и нвеолно да е направил нещо.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1665
Регистриран на: 17.04.2008
Местоположение: Кукерландия
Пол: Мъж
Кара: Тъпата кака да маа с черпака
Мечтае да кара: Кадилакът на Долън
Детайли за колата: да има джам таван, кожни седалки, музика сватба, 320спринцофка, барнеш копче джам пада....

Мнение от saleen » 27 Май 2009, 17:32

Ми да-колегата със скутерчето е виновен, че другия е комплексиран селянин с манталитет на каруцар, че е изнервен, щото жена му примерно не му е дала, или шефа му го е направил на г.з и като няма на кого да си го изкара прави мръсно на останалите на пътя, щото така се чувства мъж. Причини винаги има, но невинаги са в другите участници в движението.
Никой не мое ма връне на селу!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1898
Регистриран на: 29.12.2005
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: 39

Мнение от DanielzZz » 28 Май 2009, 8:49

Крегец,срещнал си 1 тъпак на пътя и к'во?Ми и на мене ми одраха ориза с едно колело,а коша за малко с 1 голф ма не всички дето карат колело и голф са виновни нали?

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2402
Регистриран на: 2.09.2007
Местоположение: София
Кара: '94 Opel Corsa B

Мнение от стан » 28 Май 2009, 10:03

Аз досега скутер който да не се вре между колите и да не кара с В-мах(40) по средата на някоя лента не съм виждал.

saleen ти беше там, ти видя всичко и съвсем спокойно можеш да съдиш тоя и оня


dj_ennsy_1 знаеш ли тука в колко е34-ки на задната седалка има хилтита, кофи, мастари и водни терезии :mhihi:

Потребител
Аватар
Мнения: 3
Регистриран на: 4.05.2009

Мнение от opium » 31 Май 2009, 0:04

Почетох темата и виждам че има различни мнения.

1- Ако бях направил нещо с което да предизвикам ПЪРВАТА реакция на БМВ водача аз нямаше да протестирам за средния пръст който получавам
2- Не виждам с какво 1 скутер ви пречи като ви минава от ляво или от дясно на светофара ( вие сте в спряло положение какво ви изнервя толко че съм минал покрай вас когато сте спрели и няма на къде да ходите в задръстванто ) И пак казвам не всички скутеристи сме деца щом съм преценил значи минавам!
3- Виждам че имате против като срещнете скутер движещ се в центъра на НЕГОВАТА СИ ЛЕНТА ами подавате ляв мигач и го минавате ( но го минавайте от лявата лента не да му пресечете пътя щото той имал място да мини по надясно ) много ясно че ще карам в центъра на МОЯТА лента хората които не могат да преценят че в 1 лента не може 2 превозни средства редовно ме изпреварват без да напуснат МОЯТА лента и като самите тях ги изпреварват се получава 3 превозни средства в 2 ленти сещате ли се колко се качва процента да се срещна с асфалта ако аз съм с мотора ( това че съм с мотор не означава че аз трябва да заема по малко място на пътното платно щом съм в МОЕТО си платно цялото е мое не само най дясната част от него , тези които искате скутерите да караме най в дясно се научете да изпреварвате умишлено се кара в средата на платното )

ПредишнаСледваща

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook