За //Мотоклопките, работата, живота... размисли и страсти

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 169
Регистриран на: 5.01.2005

Re: За //Мотоклопките, работата, живота... размисли и страст

Мнение от enigma » 17 Авг 2012, 21:27

Georgieff, това е "балюстрада" и е популяризирано от Микеланджело през Ренесанса. Не мисля, че гърците/римляните са имали подобен стил.
http://en.wikipedia.org/wiki/Baluster
Имаме архитект в семейството и постоянно нещо се преправя, добре че е само лятна къща, не знам как се живее с тия постоянни реконструкции през останалото време :).

А тази тема май е време да се заключва вече, не ми се иска да се превръща в спорове/караници. Смисъла го споменах на няколко места, жалко че някои хора се фокусират само върху определени детайли, ама това си е моя вина, защото се поувличам, ама кой не обича да пише за приятни спомени? Извинявам се отново, не е нарочно. И благодаря на всички за хубавите думи. Аз лично не мисля, че съм успял много в професионален план, но някой ден... може би. Човек не трябва да спира да върви напред.

Другата седмица както казах може да пусна нова за MDPs, роботи и хеликоптерчета, с малко видео материал.
enigma
ያለ እኩል

zxsport
Аватар

Re: За //Мотоклопките, работата, живота... размисли и страст

Мнение от zxsport » 17 Авг 2012, 21:44

bum_bum написа:Абе кво има в тая чаша, че само я разнасяш навсякъде :mhihi:

Това всъщност не е чаша, а малък сейф в който се съхранява формулата на успеха :)

Между другото имам доста близък приятел, основател и собственик на софтуерна фирма с клиенти по цял свят, който "върви" по стъпките на "enigma" ... Ta няма невъзможни неща, лично съм се убедил ...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 199
Регистриран на: 28.08.2009
Местоположение: Варна

Re: За //Мотоклопките, работата, живота... размисли и страст

Мнение от Механджията » 17 Авг 2012, 21:52

със сигурност малко хай-тек джаджи ще са интересни на всички :)

а относно тая тема - то се знаеше докъде ще стигне работата....

който мислил - мислил, тия, дето само са чели и написаното не е хванало дикиш - то си е за тях...

абе най-малкото заради това, че се говори за позитивизъм, успехи, хубави неща, трябваше да кажете по едно 'браво' и толкоз, самият факт, че не се говори за политика, престъпления, бедност и всички други лайна дето в 99% от времето се изливат върху ни, е достатъчен повод за това всеки да е приел позитивно написаното, а бай ганьо пак взе да рови, сакън да не се окаже истина, че някой бил успял толкова много, а той не е и се чуди как може така.... булгар булгаааааар :help:
...с живота под вежди се гледаме строго, и боря се с него, доколкото аз мога....има начин, ваш'та мамааа...
Изображение

Е30 Fanatic
Аватар
Мнения: 3946
Регистриран на: 8.12.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Ford Ranger 2019
Мечтае да кара: corvette c7 zr1

Re: За //Мотоклопките, работата, живота... размисли и страст

Мнение от N.Mihaylovski » 17 Авг 2012, 22:05

Няма да заключа темата, ама спирате със споровете кои къв, лъже ли или не и т,н иначеееее раздаваме от многото безплатни почивки на БМВ Клуб БГ :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Пол Роше: „Мощността най-вероятно бе около 1400 к.с., но ние не знаехме точното число, защото динамометърът не можеше да измери повече от 1280 кс”. - BMW 87г. //М3

zxsport
Аватар

Re: За //Мотоклопките, работата, живота... размисли и страст

Мнение от zxsport » 17 Авг 2012, 22:07

enigma написа:Georgieff, това е "балюстрада" и е популяризирано от Микеланджело през Ренесанса. Не мисля, че гърците/римляните са имали подобен стил.
http://en.wikipedia.org/wiki/Baluster
Имаме архитект в семейството и постоянно нещо се преправя, добре че е само лятна къща, не знам как се живее с тия постоянни реконструкции през останалото време :).

А тази тема май е време да се заключва вече, не ми се иска да се превръща в спорове/караници. Смисъла го споменах на няколко места, жалко че някои хора се фокусират само върху определени детайли, ама това си е моя вина, защото се поувличам, ама кой не обича да пише за приятни спомени? Извинявам се отново, не е нарочно. И благодаря на всички за хубавите думи. Аз лично не мисля, че съм успял много в професионален план, но някой ден... може би. Човек не трябва да спира да върви напред.

Другата седмица както казах може да пусна нова за MDPs, роботи и хеликоптерчета, с малко видео материал.

Братко, жив и драв бъди и си живей живота, карай си хубавите коли и ако сметнеш за добре - споделяй с нас повече - никога не е излишен чужд опит, при това - получен наготово! За много хора това в БГ това е илюзия, а за теб - реалност! Нищо не ни остава на нас, неуспелите хора освен да те насърчим ('щото реално няма как да те подкрепим) да продължиш да споделяш своите успехи и да се радваме за тях!

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата
Пол: Мъж
Кара: Кон
Мечтае да кара: хората към оринджпилване
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки

Re: За //Мотоклопките, работата, живота... размисли и страст

Мнение от Top Gun Maverick » 18 Авг 2012, 7:38

blacksapphire написа:Според мен това е някъв друг юзър на alx и просто проверява докъде може да стигне бг простотията и балканския манталитет.

Гладна кокошка просо сънува.

Взе ми думите от клавиатурата. :mhihi: В първият момент точно за него се сетих, същия такъв потаен, имал Макларъни, Вайпъри СРТ и карал всяка една спортна кола на планетата, а в същото време пишещ наизуст за М3 Е46 и СЛ 65 АМГ. :mhihi:
Живи и здрави да са. Всъщност никой не би трябвало да се дразни от подобна тема. Не е важно дали е истина или не защото реално има хора с този стандарт, че и с доста по-високи дори в БГ, та какво остава за УСА. :mhihi:
Преди време бях чел 2 книги на Доналд Тръмп и там човека описваше как няма време дори да вдига собствения си телефон и абсолютно всичко минава през секретарката, която решава за кой разговора да предаде. Време за снимки, клипове и разни там, дори с желание са невъзможни. Но пък човека каза, че работи там, това не е негово явно, а служебно. Може да има куп такива коли около него, не негови, което пък е още по-добре - кара каквото му кефне без пари. :mhihi: Но пък никой не си дава Ламботата да ки карат служители, били те и директори...технически. Иначе този парк е непостижим дори за богат Американец, вие ми говорите за средностатистическия. :mhihi: Това е за шейхове и разни подобни.
Както казах - жив и здрав да е колегата и да ни радва. :mhihi:
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1599
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: За //Мотоклопките, работата, живота... размисли и страст

Мнение от Jordana » 18 Авг 2012, 8:38

Факта че с два поста от енигмата темата стана 7 страници е доста показателен за тия дето вярват в дядо коледа .На мене лично не ми трябват никакви доказателства за каквото и да било то и не виждам и какво доказва една чаша наснимана на различен фон ? Човека си има талант да пише да свързва факти и събития да създава сюжет и даже ме кефи написаното но Алиса съществува само в книгите на Луис Карол.Ако беше зачекната съдбата на някой емигрант работещ в макдоналдс за 8 долара на час едва ли щеше да го има тоя интерес.
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...


Аватар
Мнения: 2747
Регистриран на: 5.07.2006
Кара: E34

Re: За //Мотоклопките, работата, живота... размисли и страст

Мнение от ivan. » 18 Авг 2012, 13:16

Jordana написа:Ако беше зачекната съдбата на някой емигрант работещ в макдоналдс за 8 долара на час едва ли щеше да го има тоя интерес.

Защо да не,стига да е написана добре такава тема.
Само,че там ''нашите детективи'' съм сигурен , ще почнат да се присмиват,да му обясняват колко е тъп и типично по нашенски ще почувстват облекчение,че има човек живеещ по зле от тях...
...непознатото винаги е интересно.
п.п. колегата дали ще пусне нещо за хеликоптерчетата
Изображение
by ''kompleksa''

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 116
Регистриран на: 30.07.2009
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: Е39 525д 2001
Мечтае да кара: F13 с М буквичка.

Re: За //Мотоклопките, работата, живота... размисли и страст

Мнение от DiMIcha84 » 18 Авг 2012, 18:56

Ей да внимавате много с тия роботи и изкуствени интелекти, че бъдещето ни все повече започва да ми прилича на това от филма Терминатор :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата
Пол: Мъж
Кара: Кон
Мечтае да кара: хората към оринджпилване
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки

Re: За //Мотоклопките, работата, живота... размисли и страст

Мнение от Top Gun Maverick » 18 Авг 2012, 19:50

Сега, по-склонен съм да вярвам, че темата е художествена измислица и би трябвало да се премести в "Страхотни истории". :mhihi:
Някои неща се разминават макар автора доста усърдно да се старае всичко да изглежда като истинско. Малко не е странно как техническия директор, на която и да било фирма да реши и да купи самолет за да могат служителите да пътуват по-удобно някъде си, та и бързо, но в никакъв случай по-евтино. :mhihi: Все пак говорим за компания, която прави пари. Малко не стоят така нещата, техническите директори да решават тези неща.
Другото, което е, уж не иска човека да се изтъква, а вкарва снимки на 452634238 на брой Ламбота, все едно е бил на Ламбо събор, вкарва някое Ферари, М Х6 за да може всички да се изострят още повече тук(все пак това е БМВ форум) и като за капак, самолет, който почти нарича БМВ. :mhihi: Това заедно с доларите на масата спечелени от комар(нига плийс :kuku: :mhihi: ), жилищата и гледките, офиса и всичко постоянно с форума на БМВ(уж за достоверност)може би нямаше да е изтъкване ако човека с темата беше написал "аз съм г-н еди си кой, отидох в САЩ еди кога си, нямах почти никакви пари или пък имах пари, които инвестирах там по еди какъв си начин, спях по пейки и ядях каквото ми падне или пък отседнах при роднини, приятели, които ми помогнаха, започнах да уча еди какво си еди къде, за да си плащам училището работех като разносвач на пици или паркирах коли(нищо лошо относно вида работа, просто това е вид неквалифициран труд в САЩ, който можеш да започнеш по-лесно и да работиш почасово), или пък просто след като попаднах в САЩ се качих да карам камион или такси, спечелените пари инвестирах в нови коли или камиони, които давах на заплата или под наем, купувах къщи на ниски цени и ги давах по наем" и още куп възможни неща в страната на неограничените възможности, която е дом за много наши сънародници. Но не, човека стои анонимен защото така искал и пише куп интригуващи "подробности". Мен обаче ме дразни друго. Все ми е тая дали темата е истинска или не, както казах още в по-горния ми пост. Тъпо е обаче тука куп потребители да подскачат и да викат "браво пич", "темата е поучителна" или "темата ни научава на еди какво си". Какво подяволите научихте от тази тема, че ги пишете тези ГЛУПОСТИ? :shock: Научихте как човека си е направил парите и имате живи пример за нещо изобщо ли? Защото аз от няколко снимки и клипове на неща, които мога да видя в интернет с едно цъкване като хиляди примери нищо не научих. Или пък от клишето, което сме чували, виждали и дори казвали по куп пъти "не се предавайте и преследвайте мечтите си, с упоритост всичко се постига" и разните там подобни производни, някой научи нещо? Ами то по-добре да проследите историята на Слави Трифонов, поне имате жив пример как човек от село тръгва от ПОД НУЛАТА и става истиснки богат и то не в Америка в България. Има и куп още примери в нашата държава. Но ако държите на Българин заминал в САЩ и успял там, ето ви 2 примера, които повечето от вас сигурно не знаят, но единия е почетен гражданин на Илинойс(щата с център Чикаго, където има в пъти повече Българи от всеки друг град в Америка), но те не са тръгнали из нета да пускат Ламботата не защото не могат да си ги купят, ами поради други причини, които автора на темата едва ли разбира. Ако ви се рови за тези имена, има доста интересни статии в нета, които наистина биха могли да са ви полезни ако изберете пътя на емигранта. Макар сега като нелегален е доста по-трудно там защото не е като едно време спокойно да си направиш фалшив социален номер и още куп неща:
http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=334862

http://www.narodnodelo.bg/news.php?news=34733

Та тези хора няма да стоят като някой форумен призрак и да викат "аз съм голяма работа, не спирайте пред нищо за да станете като мен".
Ако ви се чете как може да станете нещо в САЩ и да имате всичко, то купете си някоя книга за живота на Доналд Тръмп(преди 2-3 години прочетох две негови от трите общо мисля за успеха му)и ще прочетете как най-известния милиардер в САЩ е постигнал всичко, почти стъпка по стъпка. Връщат се нещата чак до дядо му, който пристига като емигрант от Германия в САЩ(да има Немски корени Доналд защото дядо му е Германец и се е казвал Трумпф ако не греша)и от бръснар прави малко състояние и дава възможност на бащата на Доналд да направи състояние от недвижими имоти, което пък Доналд прави наистина огромно. Човекът вътре описва и своите падения, особено това в края на 80-те когато е на около 40 години и има близо милиард дългове към банките и е на път да загуби всичко. Излиза със свой приближен от една негова сграда и разхождайки се по 5-то авеню вижда един просяк като казва, че този просяк е с близо 1 млрд. по-богат от него защото приема, че той няма нищо, а самия Доналд дължи 1 млрд. Изобщо доста интересни неща и мисли като тази, че човек, който има начертан план, вече е стъпил на пътя на успеха. Но ако очаквате от такива хора да ви говорят за Ламбота и разни други няма да се случи. :mhihi: Вътре ще видите как купува и строй сгради, хотели, казина като Тадж Махал в Атлантик Сити и как стига дотам, че да направи най-хубавото голф игрище в САЩ, ей така за престиж. Но разбира се няма само едно или две. Та това са живи истории и може да се научат неща от тях. От тази тема не може, поне по начина, по който е представена и написана от автора.
Баща ми има едни много богати клиенти от чужбина и когато са тук или той е тях по света се правят снимки на много неща. Имат там разни линкълни, ЕМ-ЕЛи, тука бръмчаха с един Каен(стария модел, но топ спортната версия), който освен пробването от моя страна можеше да придобие голям брой снимки както е с червените номера, но не снимани през кафени чаши, а с мен отпред, отзад, отвътре, отвън, клип с душманско каране и моята ухилена физиономия накрая и куп други неща. Снимки на доста богати къщи, предмети, техника, пари и още и още. Снимки от доста на брой известни хотели из България, снимки на супер лукс и разнте там защото където са те, все бащата ги кара и си плащат доста добре дори, да не говорим за другите привилегии. Даже преди 2 години изкараха виза на баща ми за САЩ и го взеха с тях за да ги кара. Познайте къде отседнаха в Ню Йорк? В един от хотелите на Доналд Тръмп. Любителски снимки бол, дори на водопада вътре във фоайето. Снимки с изглед към Сентрал Парк, снимки на 5-то авеню и на още куп места като Ниагара, на друг хотел от Бостън, че и на един Навигатор, който там взеха под наем. Сега, много лесно с тези(и с доста други)материали мога да направя такава тема и ще изглежда доста по-достоверно защото все пак ще ги имам от човек, който е бил на тези места. Но що за болен мозък трябва да съм за да го направя? Какво ще спечеля? Ще ми набъбнат парите в буркана ли, пишока ли ще стане по-голям? :mhihi:
Далеч не съм от хората, които мразят други, които са успели, даже напротив - браво на всеки един успял да стане достатъчно богат за да задоволява своя начин на живот, без значение как е натрупал парите, дали чрез труд, дали чрез далавери, дали чрез комар или с наследство...БРАВО! Нека има повече такива хора и то Българи защото това е добре за нашата изтормозена държава.
Но автора като влиза тук и прави подобна тема, просто повечето от потребителите ще се зачудят какъв е този, който е влезнал тук за да ни обяснява колко коли може да купи, колко има, какъв му е самолета и как прави роботи за НАСА. :shock: Това последното даже звучи малко...несеризоно, имайки предвид, че тези неща по принцип са леко конфиденциални. Но да речем, че всичко написано от автора е истина. Човеко, напиши нещо, което ще интересува хората, кое и как си направил примерно, съвети разни там подобни, а не неща, които дотолкова интересуват шепа потребители, че да ти напишат как ще ги возиш в М Х6-цата. :kuku:
В САЩ отидоха куп Българи и част от тях направиха бол пари. Кои с разнасяне на пици си направиха собствени пицарии и сега имат по една или по няколко, кои с каране на такси си купиха по няколко таксита и сега имат фирми или просто определен брой коли и изкарват луди пари, които с каране на лимузина си купиха своя и после няколко, кои пък с един от най-разпространените начини почнаха да карат камиони и направиха по 10-50-100 и нагоре камиона, кои пък с чистене на стаи си направиха собствени фирми за почистване и т.н. и т.н.
Г-нът с темата твърди, че иска да мотивира Българите, ами хайде тогава г-н автор, едва ли на някой му дреме дали темата е с реални твои постижения. Като искаш да мотивираш Българите, напиши нещо КОНКРЕТНО като събития и начини да направиш нещо в САЩ. Естествено може и да е на твои познати или на хора, които не познаваш, но знаеш историите им. Тогава може би някой тук ще си помисли, че искаш да мотивираш някого да стигне до $200 000 годишна заплата без бонусите. :mhihi: Тема от типа Сашо Диков всеки може да изплюе с разни там "ама това М Х6 ли е или някоя малолитражка" или "но да оставим нещо за хейтърите", което пък показва, че вероятно целиш да ядосваш група хора. Така личи от текста, дори да не си искал да го правиш умишлено. Като гледам обаче не се получава защото не знам как някой може да се ядоса от подобно нещо.
Всеки сам да си прави изводите, а автора да се замисли малко като се е хванал уж да прави нещо полезно за широка група хора. И да не са истина нещата написани от автора, то има достатъчно голям брой хора по света, които имат такива възможности, но дори в САЩ милиардерите не са чак толкова на брой, че да им гледаме нещата от 1 лице, единствено число точно в БГ форума на БМВ.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw


Аватар
Мнения: 2747
Регистриран на: 5.07.2006
Кара: E34

Re: За //Мотоклопките, работата, живота... размисли и страст

Мнение от ivan. » 18 Авг 2012, 20:00

:mhihi: :shock: :mhihi:
хванете идеята на темата ,стига сте разследвали автора.БА СИ толкова не съм писъл на един път никога,камоли да взема го чета
:mhihi:
Изображение
by ''kompleksa''


Аватар
Мнения: 635
Регистриран на: 20.02.2007
Местоположение: 1000,4000,6000
Пол: Мъж
Кара: автомобил
Мечтае да кара: два автомобила
Детайли за колата: купе,двигател,волан,гуми

Re: За //Мотоклопките, работата, живота... размисли и страст

Мнение от jordanpar » 18 Авг 2012, 20:29

Самото отделяне на време на автора на темата за да се похвали и изтъкне придобивки,но не и да сподели житейски възходи и падения е достатъчно ясно показващо че той или страда от липса на признание или няма на кого другиго да се похвали.А това е тъжно.Иначе да влезеш в тва форумченце и да се хвалиш с коли които повечето сме виждали на клипове в тубата или на постери е все едно блек нигга да влезе в китайски секс форум и да се хвали колко му е голям.Факт неоспорим,ама ние кво да направим????
Аз от цялата тема не схванах и една написана ясно идея как да успеем.
Иначе дечурлига тук бол,нека се порадват малко.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2757
Регистриран на: 17.11.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е30 М3, E46 M3, E92 M3, E92 325i

Re: За //Мотоклопките, работата, живота... размисли и страст

Мнение от bmw maniqk ivo bmw » 18 Авг 2012, 20:30

Според мене това или е някъв майтап с хората или автора има талант в писането на сценарий за Холивуд. :mhihi: :mhihi:
Иначе тази тема много ме забавлява. :clap: Ако това беше истина бих се радвал но ми е трудно да повярвам защото ми се вижда много голяма измишльотина. :lol:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1665
Регистриран на: 17.04.2008
Местоположение: Кукерландия
Пол: Мъж
Кара: Тъпата кака да маа с черпака
Мечтае да кара: Кадилакът на Долън
Детайли за колата: да има джам таван, кожни седалки, музика сватба, 320спринцофка, барнеш копче джам пада....

Re: За //Мотоклопките, работата, живота... размисли и страст

Мнение от saleen » 18 Авг 2012, 20:35

А каква е идеята на темата? :roll:
Мотивация към.... емиграция :mhihi: Все едно да влезеш в някой сомалийски форум (ако имат такива въобще ония ходещи скелети) и да им показваш екзотични готварски рецепти и те да ти ръкопляскат и да ти правят евалла :bowdown: :lalala:
Никой не мое ма връне на селу!

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата
Пол: Мъж
Кара: Кон
Мечтае да кара: хората към оринджпилване
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки

Re: За //Мотоклопките, работата, живота... размисли и страст

Мнение от Top Gun Maverick » 18 Авг 2012, 20:54

ivan. написа::mhihi: :shock: :mhihi:
хванете идеята на темата ,стига сте разследвали автора.БА СИ толкова не съм писъл на един път никога,камоли да взема го чета
:mhihi:

Темата на идеята е, че няма такава. Изтъква се уж една, а всъщност я няма. Само автора знае какво му е в акъла, а ние само може да гадаем. :mhihi:
А как да вземеш да четеш това, аз не съм писал колко Ламбота имам, няма снимки на Фераритата "ми", на моето М Х6, не съм описал как си мятам едно М5 до Холандия защото е скучна държава и няма какво да правя там...естествено, че няма да четеш. :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: Дай сега Енигмата да драсне нещо как играе Баскетбол в свободното си време с Майкъл Джордан и веднага ще се зачете. :mhihi:

Между другото, щеше да е супер готино наистина да имаме такъв човек във форума. Сигурен съм, че по-голяма част от нас щяха да се радват, че такъв човек посещава форума и е фен на БМВ след като има шанса да кара всичко, което си поиска, че и е Българин на всичко отгоре. Един вид щеше да е гордост за нас. :yes: Но...бич плийзззззззззз... :mhihi:
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

ПредишнаСледваща

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook