Турция...пак!!!

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Re: Турция...пак!!!

Мнение от SKISA » 04 Авг 2010, 18:38

прочети добре.... аз не ходя за пръв път и предните пъти не бях толкова недоволен ,както и съвсем първите пъти бях даже очарован като теб. писал съм и истории с хвалба за турските курорти. но сега вече не е същото. просто не е същото и обслужването не е същото ,както и заслужаването си за парите не е същото. бил съм няколко пъти на Кушадасъ на различни места ,както и на Анталия... е ми просто вече не е същото. а да не говориме ,че никога ,ма никога не са имали нашите плажове. далеч съм от мисълта да прехвалвам наште курорти и наистина има кво да се учиме на обслужване ,но просто наистина са свалили гарда и не е както беше преди години там.....

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 245
Регистриран на: 11.11.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E60 535dA LCI

Re: Турция...пак!!!

Мнение от simeon » 04 Авг 2010, 19:50

добре де, признавам, не е същото, каквото беше, има вече комерсиализация и са започнали да прихващат малко от нашия манталитет, демек ги мързи понякога и не си дават много зор, както беше преди, но пак е много по-добре от нашето черноморие, еле пък от Византийците. Та в този ред на мисли -Турция...пак и пак и пак...поне за сега.
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1070
Регистриран на: 20.01.2005
Местоположение: у вкъщи
Пол: Мъж
Кара: мел
Мечтае да кара: танк

Re: Турция...пак!!!

Мнение от XaMaB » 05 Авг 2010, 13:07

По разказа на един колега, обаче има мааалка надежда за нашето черноморие. Ходи до свети константин и елена. Малко преди хотела в някаква дупка чупи картер, управителя на комплекса му взел ключовете за колата и на другия ден му я върнал оправена :shock: Като бонус има дали някакви облаги към all inclusive-a.

Това направо като го разправяше имах чувството, че е сънувал или е почивал някъде другаде.
Кой ми затри подписа, за неспазване на правилата, при условие че подписа ми беше по-стар от правилата

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Турция...пак!!!

Мнение от alekangg » 05 Авг 2010, 20:21

Все си мислех, че си струва и навивам от няколко години жената, но тя не иска да чуе за тази страна. Каза ми последно, ако ще да е без пари и в 10 звезден хотел да сме, не искам да чувам за турците. С двете ти теми, вече напълно ми мина мерака за ходене. Иначе както винаги е абсолютен кеф, да ти чета творбите! :bowdown:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 224
Регистриран на: 19.09.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е90 фейслифт + Ауди А4, 2 TFSI 4x4
Мечтае да кара: същото
Детайли за колата: Е90, фейслифт, двойка дизел, автомат, черната перла и други шукарийки:).

Re: Турция...пак!!!

Мнение от eMotion » 05 Авг 2010, 21:41

Аплодисменти за чудесния пътепис-фейлетон, Иво. Ти си новият Алеко. Много овлекателно си написал всичко. За зимните ваканции до Австрийските и Швейцарски Алпи писал ли си нещо, че ми стана интересно да прочета как е по-назапад хавата?
http://emotion3.snimka.bg/automobiles/podpis.419455
Мерцедес карат женкари, БМВ - мъжкари!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 740
Регистриран на: 3.04.2007
Пол: Мъж

Re: Турция...пак!!!

Мнение от Valentin_Peev » 05 Авг 2010, 23:07

Забравил си да споменеш за цистерните и тировете натоварени догоре, дедто се карат като картинги в Измир и околностите. Миналата година бех там и смятам да не повтарям. Първо щеха да ни заключат, че неква кифла реши, че сме я гледали, па тя била сгодена :mhihi: След тва по пътя ни правиха засада куките, ма го отнесоха едни румънци, че беха с подобни коли :mhihi: И накрая на границата ни върнаха през скенера да минаваме и разглобиха колата из основи. В хотела дискотеката не работела, на втория ден на бара свърши алкохола, който ни харесваше и ни пробутваха от техната ракия. Добре че с барманите станахме партия та ни сипваха от марковия алкохол :mhihi: В целия хотел имаше 4 човека, които говорят английски. Жени почти никакви, само едни китове убийци, нагъващи баклавъ с мазните си чавета. Плажове никакви, вода гадна, общо взето гола вода! Съмнявам се и те да ревът за нас, 25 човека компания ги направихме луди :mhihi:


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Re: Турция...пак!!!

Мнение от SKISA » 06 Авг 2010, 0:21

eMotion написа:Аплодисменти за чудесния пътепис-фейлетон, Иво. Ти си новият Алеко. Много овлекателно си написал всичко. За зимните ваканции до Австрийските и Швейцарски Алпи писал ли си нещо, че ми стана интересно да прочета как е по-назапад хавата?

бате Венцо......не познааш моето творчество!?!? :wave:
viewtopic.php?f=2&t=186462&start=0

заповедай

Потребител
Аватар
Мнения: 25
Регистриран на: 3.08.2010

Re: Турция...пак!!!

Мнение от trance4life » 06 Авг 2010, 17:30

Колега едва ли си ходил в турция и си някой расист който се е отдал на своеволно писане...
Бил съм 2 пъти на море там за по 10 дена и мога да ти кажа,че няма нищо общо с това което си писал...
Да уточня,бил съм и в Гърция 3 пъти от които 2 на почивка.А на българското черноморие съм всяко лято от както се помня и с ръка на сърцето ти казвам,че по изгодно и приятно място със чисти плажове,забележителности и т.н. от Турция няма!
Срам ме е да го кажа но ние сме по цигани пред Турците и Гърците а даже и пред румънците...
:ranting: Явно никога не си излизал от българско...ако си карал по пътища каквито има в Германия пък незнам какво ще пишеш за тях...

ПП.Когато пишеш нещо не вземай другите за балъци,разбирам,че за теб България е най-хубавото място но повярвам ми обиколил съм много държави....
:)

Мафиозо!
Аватар
Мнения: 2232
Регистриран на: 1.04.2003

Re: Турция...пак!!!

Мнение от rado_rf » 06 Авг 2010, 17:54

:OT: Скис, ти що не ги издадеш тия разкази. От "Алпите до Турандота", да речем. :bchug:
"Няма нищо по-хубаво от това да се изсереш на метеното и няма нищо по-лошо от това да метеш изсраното" - древна мъдрост


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Re: Турция...пак!!!

Мнение от SKISA » 06 Авг 2010, 19:42

радо,че искат много пари от форума ,че първо тука съм публикувал и правата са за тука и за тва още не съм се престрашил... като натрупам литературен опит ше опитам да се договоря да поделиме парсата..... плюс тва нали знаеш кой е най-продаваният и ценен творец....!?!? мъртвият! така че засега не искам да съм търсен автор.... :mhihi:

п.с. съвсем сериозно тия гниди -ефендитата са се опитали да ме уморят. два дни кретах между вируса и хранителното натравяне и тая сутрин - аха да гушна големите пари за твореца... драйфах като нагъсено гъсе ,главата ми идеше да я направа немоя ,а корема ме сдра. рядко може да ми се случи да не мога да отида на работа заради болест-днес ми се случи. тия фесове са решили да ме направят ценен автор,ма а да видиме кой кого.....

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 83
Регистриран на: 18.05.2009
Местоположение: Пловдив
Кара: Astra j 1.4 t

Re: Турция...пак!!!

Мнение от b.bonev » 06 Авг 2010, 19:43

Колега историите ти наистина са страхотни от миналогодишната помня за националния им спорт -*мятане на претоварен камион в канафката*- :mhihi: :mhihi: , а тазгодишната и начина по който си я написал направо кърти............
"Не Русия е проблемът на света в момента. Проблем са самозабравили се бездушни хора, които управляват Запада. Утре ще измислят още нещо. Това са някакви "зомбита", които само се стремят да рушат. Не знам до кога ще е възможно Русия да ги възпира, дори с цената на самоунищожение. Но ще направим каквото можем..."- завърши Путин.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 225
Регистриран на: 1.02.2006

Re: Турция...пак!!!

Мнение от CuMo » 09 Авг 2010, 0:24

Днес един мустакат "шофьор" на автобус - ислямист взимаше завоите на Хаимбоас като Фитипалди :shock:
Карам 90-100км/ч, тоя напира отзад, при все че вози цяло гробище хора...
МигА, светкА, де да го пусна? Еле, дойде трилентов участък, отпраши. След 5 минути и 7 завоя го гледам паркира на предела. Спечели около минута преднина... явно на някой чалмалия страшно му се е кендзало... :dummy:

И те така... като забележа мустак в огледалото и почвам да се озъртам... :paranoid:

А как карат гастербайтерите по магистралата... :help:

Един такъв субект с опрело до земи от багаж Е39 взе един от завоите на мостовете със 160-170км/ч гонейки други джагали почти на дрифт... ахаааа да се отлепи на 2 гуми... :roll:
:smoke:


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Re: Турция...пак!!!

Мнение от SKISA » 09 Авг 2010, 7:33

trance4life написа:Колега едва ли си ходил в турция и си някой расист който се е отдал на своеволно писане...
Бил съм 2 пъти на море там за по 10 дена и мога да ти кажа,че няма нищо общо с това което си писал...
Да уточня,бил съм и в Гърция 3 пъти от които 2 на почивка.А на българското черноморие съм всяко лято от както се помня и с ръка на сърцето ти казвам,че по изгодно и приятно място със чисти плажове,забележителности и т.н. от Турция няма!
Срам ме е да го кажа но ние сме по цигани пред Турците и Гърците а даже и пред румънците...
:ranting: Явно никога не си излизал от българско...ако си карал по пътища каквито има в Германия пък незнам какво ще пишеш за тях...

ПП.Когато пишеш нещо не вземай другите за балъци,разбирам,че за теб България е най-хубавото място но повярвам ми обиколил съм много държави....

ъъъъ ,колега нема да ти чупя хатъра на вторият пост във форума ни ,но все пак като твърдиш нещо малко почети,поразрови ,разгледай и тогава рипни. требва много да ми е развинтена фантазията ,за да мога да измисля всички тия работи за страните ,дето съм ходил ,а на мене ми е развинтена само устата ,та ги разказвам на приятелите си. а и съм станал некъв придирчив и да ми е чисто го смятам за даденост-вече търся други екстри от обслужването. в турция съм бил точно 6 пъти на почивка и около 10 още по работа. стига ми да преценя дали става по-добре или по-зле. в Германия няма как да ти отговоря колко пъти съм бил ,щото спреха да слагат печати да си ги преброя от паспорта ,ма само от колите ,с които съм дошъл са около 80 пъти. не помня точно. в Европа имам още няколко държави ,в които не съм стъпвал ,ма ще оправя тая несправедливост и бъди сигурен ,че ше цъфне тука фейлетонче със снимки за там. та некакси си мисля ,че имам право да споделя с приятелите си впечатленията за разните места ,щото хем да знаят като идат ,хем да знаят дали да идат. и не! за мен България не е най-хубавото място на света -тва е просто родината ми . не смятам другите за риби /б.р. балък=риба от турски/ ,а и те хората не са прости и могат да преценят дали да вярват на някой или не.
не-не съм отявлен расист.
не - в румъния не е по-хубаво от при нас. по-гадно е.
да-в гърция е много готино ,но обслужването е по-гадно от в турция ,както и отношението.
да-в турция вече не е толкова хубаво изобщо.
да- в германия има чудесни магистрали и прекрасни пътища. тази година го изпитах два пъти.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 90
Регистриран на: 4.01.2009
Пол: Мъж
Кара: си бмв
Мечтае да кара: на празен резервоар

Re: Турция...пак!!!

Мнение от speedfreak__ » 09 Авг 2010, 17:54

Аз бях в Турция на Мармарис много ми хареса беше пълно със англичани, те окупирали цял Мармарис, дет се вика имаше повече англичани от колкото турци, имаше най много англичани шотландци и руснаци, и е много по хубаво по край морето от колкото в България пълно с мутри на всяка крачка които като ги погледнеш почват да псуват, и морето е по чисто, и аз бях на ол инклузив, сичко на корем и алкохола и яденето бях на хотел Пинета клуб в Мармарис ако ти е итересно и съм много доволен!Това че ти си бил на кой знае кое място не означава че на всякъде е така! Поздрави.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 743
Регистриран на: 2.03.2007
Кара: в шоуто на тройките

Re: Турция...пак!!!

Мнение от swh_bmw » 10 Авг 2010, 10:59

Здравейте,
колега до някъде си прав и до някъде не ;)
Относно колите, както каза горивото е много скъпо а колкото съм чувал и данъците за кубици и коне са много високи, да не говорим че като видях цената на 325тдс (20.000 лв :shock: ) и явно затова %95 от народа кара малолитражки.
Въпреки това не съм виждал много стари коли. А и не мога да разбера при такива цени от къде се появява този трафик.
На маршрутка съм се качвал когато бях на една командировка(в истанбул) и наистина повече не бих предпочел да използвам този тип превозно средство.

Не мога да коментирам за мястото където си бил, но %100 ти вярвам на историята ти, понеже на всяка втора реклама се споменава, мармарис, кушадасъ и анталия!
И както ти си решил да ходиш там, сигурно и %50 гастербайтери (с колегите ги наричаме кара-германци) са решили да посетят тези места.

Ако все пак след години решиш да се прецакаш за трети път :mhihi:
ако те кефи нощния живот
предлагам да посетиш бодрум (бил съм 2 пъти там)
Изображение
и да се поразходите(задължително) с яхта
Изображение


Ако държиш на спокойствие, преди години посетихме Olympos Анталия дървените къщички и много ни хареса.
Въпреки че няма да намериш хотели с олл-ултра инклузив и ще живеете няколко дни в дървени къщички(но все пак с климатик и баня)
беше много приятно спокойно място. Задължително отново препоръчвам разходка с яхта.
Изображение
Изображение


Тези места съм ги посетил преди години и може би има някои промени но най важното все пак е където и да отидеш, компанията с приятели да ти е приятна и да се наслаждаваш на почивката!

Поздрави

ПредишнаСледваща

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook