Един прекрасен уикенд

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 375
Регистриран на: 24.07.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Един прекрасен уикенд

Мнение от pampo » 29 Юни 2010, 15:41

^ Е като гледам с какво уважение пишеш за жените в подписа си никак не се учудвам : )))

Lulin Boys Cska Sofia
Аватар
Мнения: 639
Регистриран на: 22.10.2008
Местоположение: оТ СоФиЯ Бе БаТе
Пол: Мъж
Кара: го на все по силни тройки, е46 330i
Мечтае да кара: ///M4™ /G65 ////AMG

Re: Един прекрасен уикенд

Мнение от HeBePeH » 29 Юни 2010, 16:02

Много добра и истинска историика , и аз съм имал подобни , но с по-къс маршут .
А ваща винаги ще я помните , дори и след време като седнете на маса ще има ъъъ помниш ли , като решихме да ходим до морето , ии айде наздраве :bchug: :yes:
Американски форум: питаш и ти отговарят.
Руски форум: питаш и те питат.
Български форум: питаш и ти обясняват колко си ТЪП
.

Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 323
Регистриран на: 28.11.2009
Местоположение: London
Пол: Мъж
Кара: с натегнат шпер
Мечтае да кара: ///M3 E36

Re: Един прекрасен уикенд

Мнение от Kinopi » 29 Юни 2010, 16:58

HeBePeH написа:Много добра и истинска историика , и аз съм имал подобни , но с по-къс маршут .
А ваща винаги ще я помните , дори и след време като седнете на маса ще има ъъъ помниш ли , като решихме да ходим до морето , ии айде наздраве :bchug: :yes:


Разбира се ,смятам ,че живот без спомени не е живян живот :bchug:
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 21
Регистриран на: 2.10.2009
Пол: Мъж
Кара: Е36 M3
Мечтае да кара: Е30 М

Re: Един прекрасен уикенд

Мнение от charli_compact » 29 Юни 2010, 20:23

да ама какво направихте със домакинята :help:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 73
Регистриран на: 23.01.2009
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: е36...
Мечтае да кара: first of all - black M5

Re: Един прекрасен уикенд

Мнение от voobs » 01 Юли 2010, 10:59

хаха
абе имало е нещо ма не казва момчето :)
може момичето да е фенка на марката и да влиза тук и да е наложила :censored: :roll:

Потребител
Аватар
Мнения: 22
Регистриран на: 4.10.2009
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: e39
Мечтае да кара: M5 E39

Re: Един прекрасен уикенд

Мнение от DINAN » 24 Авг 2010, 18:04

:D Евала,занимавало ви се е и ето,че с желание и малко късмет всичко става,браво!
малко са тези като вас :D

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 247
Регистриран на: 19.10.2007
Пол: Мъж

Re: Един прекрасен уикенд

Мнение от TiGoNiSh » 10 Сеп 2010, 16:21

Колко подобни щуротии съм правил и аз и все още не ме слуша главата и сигурно ще се повтарят! Ние с приятелите за едното кафе или диско се дигаме от Софето и бам в Пловдив, че тука са ни малко заведенията :mhihi:

Иначе евалата, ето така се вкарва тръпка и разнообразие в живота, а и усещането да направиш нещо импулсивно е неповторимо 8)
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 323
Регистриран на: 28.11.2009
Местоположение: London
Пол: Мъж
Кара: с натегнат шпер
Мечтае да кара: ///M3 E36

Re: Един прекрасен уикенд

Мнение от Kinopi » 11 Сеп 2010, 13:10

TiGoNiSh написа:Колко подобни щуротии съм правил и аз и все още не ме слуша главата и сигурно ще се повтарят! Ние с приятелите за едното кафе или диско се дигаме от Софето и бам в Пловдив, че тука са ни малко заведенията :mhihi:

Иначе евалата, ето така се вкарва тръпка и разнообразие в живота, а и усещането да направиш нещо импулсивно е неповторимо 8)


Абсолютно :yes:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 534
Регистриран на: 9.01.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Един прекрасен уикенд

Мнение от Nikolay86 » 12 Сеп 2010, 12:20

Eвала пичове.. :yes:
Колко и аз съм събирал стотинки да капнем на колата някой литър бензин и да се возим.Само дет нямаше при мене БМВ-та,ма раждивото Опел-че го сцепвах.

П.П.Такива случки,ако не друго остава приятен и весел спомен :winky:

Потребител
Аватар
Мнения: 35
Регистриран на: 30.08.2009
Местоположение: София, Суходол
Пол: Мъж
Кара: BMW e46 330d
Мечтае да кара: BMW G Power

Re: Един прекрасен уикенд

Мнение от SpaRk0 » 13 Сеп 2010, 0:35

BalBosA написа:
voobs написа:"страхотна история" ?

Че кое не и е страхотното?Пичовете са решили да ходят на море и след няколко часа са пътували :clap: Мен винаги са ме кефили такива изпълнения :mhihi:


Еми то нали знаеш, във всеки майтап има малко истина ;)

// Историята е супер. Лудаци сте отсекъде ! :D
Изображение

Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 59
Регистриран на: 23.10.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: '00 e39 530dA
Мечтае да кара: самолет

Re: Един прекрасен уикенд

Мнение от The Stig » 29 Сеп 2010, 9:34

TiGoNiSh написа:Колко подобни щуротии съм правил и аз и все още не ме слуша главата и сигурно ще се повтарят! Ние с приятелите за едното кафе или диско се дигаме от Софето и бам в Пловдив, че тука са ни малко заведенията :mhihi:

Иначе евалата, ето така се вкарва тръпка и разнообразие в живота, а и усещането да направиш нещо импулсивно е неповторимо 8)


Преди години седим с 2ма приятели у тях и си пием виното в петък вечер.. разправяме си простотии и се веселим. По едно време единия, който е от Пловдив, дава идеята да идем на дискотека там, че някъв негов авер бил запазил маса. Основателна причина :). Надъхахме се бързо, но и тримата доста почерпени. В тоя момент, случайно влиза техния съквартирант, който "му дай само да кара". Нави се, ест(иначе би била доста тъпа история :lol: )..
По пътя.. много смях и пиене в колата.. спряхме да заредим и докато шофьора беше на касата се правихме че се бием с една бухалка на бензиностанцията.. сега ми изглежда тъпо, но помня ясно как бензинджиите се хилеха :)
Влязохме в дискотеката, голяма и претъпкана, и моите пробиват напред да намерят човека с масата.. аз обаче изостанах малко. Видях някаква девойка, която ме беше зяпнала и тръгвам към нея.. В тоя момент някой ме бута отзад, за да мине.. Аз, обаче с глупав инстинкт, се обръщам и без да гледам го засилвам в една маса и пак се запътвам към момичето.. Изведнъж усещам как тоя ме сграбчва отзад и се огледах - някви с черни дрехи направили кръг около нас.. Извърнах се някакси, гледам го - "бизнесмен" с бял костюм..лошо, мирише на много бой.. Казах му само с пияното си самочувствие "Голям си! Извинявай.".. Той помисли малко... бутна ме леко, колкото да ми върне за мойто бутане и ме остави :)
После набързо обърнах 2 водки и почти нищо не помня до това, че навръщане карахме една дъска с меню на нея и трябваше да седим цялата магистрала с наведени глави.. :)
I always tell the truth, even when I lie

Изображение

Предишна

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook