Опаааа...!! Ооопааа.аааа...! Некой ме замера с бани ,ве!!

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Мнение от SKISA » 10 Юли 2009, 13:22

Zagy написа:Към автора - да е удряно стъклото нещо, прозореца на банята да е бил отворен и да е влетял някакъв предмет вътре, да имаш отмъстителни съседи? Като почиства след аварията да си намирал нещо друго освен стъклата по пода?

нема никва драма!
стъклото не е барано! нищо не е влитало или излитало! няма следи от предмети!съседите нема как да струлят вътре ,щото нема външен прозорец. според мен просто рамката с времето се е кривнала въпреки че стъклото би трябвало да е по-здраво от алуминиевата рамка. другият вариант е от некво наместване на сградата ,въпреки че е вече на 10г да е кривнало странично държачите на стената или от земетресение да се е наместило!! други обяснения нямам!

Leon написа:Иво , на теб 'се нек'вибомбени истории ти се случват, ше ти сложим тротилов еквивалент на телесната маса вече :winky:

илияне,на зла круша -дзъл прът! знам ли кво стаа !?!? :roll:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2337
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: N42B20 с ръкавици
Мечтае да кара: Spitfire

Мнение от Archangel » 10 Юли 2009, 13:53

Cobb написа:И @Archangel бате, Резонанс, не синхрон :)

Прав си, поправям се 8)
Rainbow shaker,
On a stallion twister,
Bareback rider,
On the eye of the sky,
Stormbringer coming down,
Meaning to stay,
Thunder and lightning,
Heading your way..

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 422
Регистриран на: 21.07.2008
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Е90

Мнение от majstorapetkov » 10 Юли 2009, 14:46

Тези дни започвам ремонт на банята, жена ми искаше душ- кабина, но ти ме отказа окончателно да слагам душ- кабина. Спести ми някой лев. :mhihi:

Мафиозо!
Аватар
Мнения: 2232
Регистриран на: 1.04.2003

Мнение от rado_rf » 10 Юли 2009, 17:16

Хммм, абе Иво, така както си го описал, утре да не земеш да литнеш с клекалото по време серенадата :confused:
А, после дека ше мътиш?
"Няма нищо по-хубаво от това да се изсереш на метеното и няма нищо по-лошо от това да метеш изсраното" - древна мъдрост

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 291
Регистриран на: 19.03.2008
Местоположение: България, Разград!
Пол: Мъж
Кара: E46 320D 150ps
Мечтае да кара: ///M

Мнение от Mr_Spirit » 10 Юли 2009, 18:41

Отговора - от въздушна пушка! :roll:
Цяла България под едно небе с една марка автомобил - BMW !!! bmwpоwer-bg.net

http://sites.google.com/site/az099090/

Калоян Христов

Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 97
Регистриран на: 31.01.2009
Местоположение: АБСУРДИСТАН
Пол: Мъж
Кара: колкото може
Мечтае да кара: докато може

Мнение от aureus_gold » 11 Юли 2009, 18:22

Цялата история има логично обяснение.Със сигурност не е Чоки,нито "резонанса от Рррремуссса.Гадното е ,че на човек ще му се разхлопа дъската при такава случка.А причината е долу-горе следната: при темпериране на стъкло(закаляване ) в резултат на лоша обработка по кантовете остава напрежение, при което е въпрос на време пръсването на стъклото.За по-сигурно си смени панела с поликарбон или може да се постави стъкло(закалено) но със "сейв"фолио.
От всички педали най-много харесвам на газ-та!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1627
Регистриран на: 27.03.2009
Местоположение: София/Пловдив
Пол: Мъж
Кара: F
Мечтае да кара: Самолет

Мнение от Е.Димитров » 12 Юли 2009, 10:10

1-възможно е да е минал с некоя е30 с "новия" ремус от пожарогасител
2- блока ти потъва ,това е факт,ама май потъва неравномерно
3-ше правя баня,дай некакви снимки да видя идеи

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1369
Регистриран на: 14.04.2008

Мнение от slatanic » 12 Юли 2009, 10:42

Значи аз съм казал,че прости ора и силен ветър немат спиране,ама нема кой да слуша!Миналата година ме плашиха с бомбите у Чепинци,тая година колега бани троши.Ше ме стресирате с тия удърни вълни ейй! :D
Инак просто кратко и ясно дошло му времето на стъклото сдало багажа!Напрежение,ток вода се тая от какво се е спукало.
Ей за това ги не обичам тия кабинки!Хем няма каде да влезна,хем като влезна незнам дали ще излезна! :winky: :mrgreen:
Инак моята баня на село е най-арна оти е с варел 200литра на слънцето черен боядисан и душ от лейка!
Интериорчето съм го барнал с дръвена облицовка от чиновете на старото училище със червени миещи се тапети за баня отгоре!
А настилката шлайфан бетон ръчно забъркан от ръката на 25годишна девица! :twisted: :ok:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1627
Регистриран на: 27.03.2009
Местоположение: София/Пловдив
Пол: Мъж
Кара: F
Мечтае да кара: Самолет

Мнение от Е.Димитров » 12 Юли 2009, 16:09

slatanic написа:Значи аз съм казал,че прости ора и силен ветър немат спиране,ама нема кой да слуша!Миналата година ме плашиха с бомбите у Чепинци,тая година колега бани троши.Ше ме стресирате с тия удърни вълни ейй! :D
Инак просто кратко и ясно дошло му времето на стъклото сдало багажа!Напрежение,ток вода се тая от какво се е спукало.
Ей за това ги не обичам тия кабинки!Хем няма каде да влезна,хем като влезна незнам дали ще излезна! :winky: :mrgreen:
Инак моята баня на село е най-арна оти е с варел 200литра на слънцето черен боядисан и душ от лейка!
Интериорчето съм го барнал с дръвена облицовка от чиновете на старото училище със червени миещи се тапети за баня отгоре!
А настилката шлайфан бетон ръчно забъркан от ръката на 25годишна девица! :twisted: :ok:


а па като "тропкаш" в кенефа от вънка,засичаш времето на заветното "пляс" и по тоя начин добиваш ценни сведения относно големината,консистенцията и...до къде се е качило нивото :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 540
Регистриран на: 20.12.2008
Местоположение: посред Витоша
Пол: Мъж
Кара: Трамвай по Графа
Мечтае да кара: Подводница
Детайли за колата: F10 530 xd

Мнение от icog » 12 Юли 2009, 16:24

Е тая баня не я ли прави миналата неделя?!

Предишна

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook